Ліга чемпіонів УЄФА - 20 вересня 2023, 22:00 - Эмирейтс . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Феликс Цвайер
Лондон
4 - 0
Эйндховен
8' Saka, Bukayo 20' Trossard, Leandro 38' Jesus, Gabriel 42' White, Ben
47' Олів'є Боскальї 58' Trossard, Leandro Вийшов: Nelson, Reiss 59' Олександр Зінченко Вийшов: Tomiyasu, Takehiro 66' Saibari, Ismael Вийшов: Tillman, Malik 66' Bakayoko, Johan Вийшов: Ірвінг Лосано 68' Jesus, Gabriel Вийшов: Smith-Rowe, Emile 69' Saka, Bukayo Вийшов: Vieira, Fabio 70' Odegaard, Martin 76' Bella-Kotchap, Armel Вийшов: Ramalho 76' Rice, Declan Вийшов: Жоржиньйо 77' Lang, Noa Вийшов: Vertessen, Yorbe 80' Tillman, Malik 87' Schouten, Jerdy 90' Люк де Йонг Вийшов: Pepi, Ricardo
Цікаві факти
  • During the last 7 meetings, Arsenal FC have won 2 times, there have been 3 draws while PSV Eindhoven have won 2 times. The goal difference is 5-4 in favour of PSV Eindhoven.
  • Arsenal FC haven't lost in their last 8 games.
  • Arsenal FC haven't lost in any of their last 5 home matches.
  • PSV Eindhoven haven't lost in their last 12 games.
  • PSV Eindhoven have lost none of their last 15 away matches.
  • When playing at home, Arsenal FC have not lost to PSV Eindhoven in their last 4 encounters.
  • Arsenal FC have scored at least one goal for 8 consecutive matches.
  • PSV Eindhoven have scored at least one goal for 30 consecutive matches.
  • Arsenal FC wins 1st half in 43% of their matches, PSV Eindhoven in 53% of their matches.
  • Arsenal FC wins 43% of halftimes, PSV Eindhoven wins 53%.
  • The winner of their last meeting was PSV Eindhoven.
  • On their last meeting PSV Eindhoven won by 2 goals.
  • When Arsenal FC leads 1-0 at home, they win in 82% of their matches.
  • When PSV Eindhoven leads 0-1 away, they win in 86% of their matches.
  • When Arsenal FC is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When PSV Eindhoven is down 1-0 away, they win 38% of their matches.
  • PSV Eindhoven have lost just 1 of their last 5 games against Arsenal FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Arsenal FC won 1, PSV Eindhoven won 2, 2 draws.
  • Arsenal FC scores 0.6 goals in a match against PSV Eindhoven and PSV Eindhoven scores 1 goals against Arsenal FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Arsenal FC and PSV Eindhoven is 1.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Arsenal FC and PSV Eindhoven is 0.4.
  • Arsenal FC scores 2.33 goals when playing at home and PSV Eindhoven scores 1.86 goals when playing away (on average).
  • PSV Eindhoven have a winning streak of 3 matches.
  • Both teams didn't concede on their last match.
Чемпіонат Нідерландів 2023/2024
90'
Люк де Йонг
Вийшов: Pepi, Ricardo
87'
Schouten, Jerdy
80'
Tillman, Malik
77'
Lang, Noa
Вийшов: Vertessen, Yorbe
76'
Bella-Kotchap, Armel
Вийшов: Ramalho
Rice, Declan
Вийшов: Жоржиньйо
76'
ГООЛ! Odegaard, Martin
70'
Saka, Bukayo
Вийшов: Vieira, Fabio
69'
Jesus, Gabriel
Вийшов: Smith-Rowe, Emile
68'
66'
Saibari, Ismael
Вийшов: Tillman, Malik
66'
Bakayoko, Johan
Вийшов: Ірвінг Лосано
Олександр Зінченко
Вийшов: Tomiyasu, Takehiro
59'
Trossard, Leandro
Вийшов: Nelson, Reiss
58'
47'
Олів'є Боскальї
White, Ben
42'
ГООЛ! Jesus, Gabriel
38'
ГООЛ! Trossard, Leandro
20'
ГООЛ! Saka, Bukayo
8'
В ефірі
Ось і другий тайм добіг до завершення, але висновки ті самі — конкурентів у Арсенала з такою грою в цій групі просто не може бути за визначенням. Дуже потужні, дуже голодні та дуже амбітні хлопці Артети. І Зінченко разом із тими, також. Залишилось тільки зрозуміти, де стеля можливостей у цього колективу.
Усе! Матч завершено! 4:0! Ліга чемпіонів знову на Емірейтс.
90+2'
Возить суперників на їхній половині Арсенал.
90'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 3 хв.
90'
Пепі дограватиме замість де Йонга.
86'
Схутен попереджений за фол біля центрального кола проти Гаверца, який розвернувся повз нього з м'ячем.
82'
Арсенал так само домінує у володінні над м'ячем.
80'
Тілльман на чужій половині атакував зі спини Жоржиньйо.
79'
Фол де Йонга в центрі поля проти Габріеля.
77'
Вертессен грає замість Ланга.
76'
Рамальйо вийшов замість Белла-Котчапа.
76'
Райса замінив Жоржиньйо.
74'
Вієйра з правого флангу штрафного відіграв назад на Гаверца, а той пробив у захисника в два дотики. Кутовий.
73'
Тримається м'яч на половині гостей, яким би не був той рахунок.
71'
ГОЛ! Сміт Роу зіграв на лівий фланг штрафного на Нельсона, після чого пішов там грати з партнером у стінку, а Едегор тим часом у центрі відкрився під передачу Ріса та пробив низом у дальній кут.
69'
Вієйра гратиме замість Саки.
68'
Сміт Роу вийшов замість Жезуса.
66'
Тілльман грає замість Саїбарі.
66'
Лосано вийшов замість Бакайоко.
64'
Нельсон не встигав за передачею на хід до лівого флангу атаки.
62'
Саїбарі від пів кола перед штрафним пробив у захисника, після чого Рая забив відскок.
60'
Артета вже відпочиває на лаві Арсенала.
58'
Замість Зінченка випустили Томіясу.
58'
Троссара замінив Нельсон.
56'
Райс у центрі поля потоптався по ногам де Йонгу, але арбітр нічого йому не сказав.
53'
Сака запізнився з передачею у відповідь на правому фланзі атаки на Вайта.
51'
Вайт із правого флангу зіграв на ближню на Жезуса, той прийняв, але перевести на партнерів далі не зумів.
49'
Жезус біля правого кута воротарського почав накручувати суперників, замість удару на завершення подачі з лівого флангу.
47'
Боскальї попереджений за підкат зі спини проти Жезуса на лівому фланзі захисту.
Було розпочато другий тайм!
За великим рахунком, Арсенал виграв цей перший тайм, цей матч та групу загалом. Що нам тут далі робити — не зрозуміло. Дивимось за грою Зінченка, який, на відміну від партнерів, мав кілька проблемних моментів за ці 45 хвилини. Але той ПСВ просто бігає діставати м'ячі з власних воріт більшу частину часу.
Ідемо на перерву. 3:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 2 хв.
42'
Вайт упав на правому фланзі захисту, після чого просто схопив за ногу Ланга.
40'
Подачу Тезе з правого флангу на середньому виході перехопив Рая.
38'
ГОЛ! Жезус опинився на дальній стійці під час подачі Троссара з лівого флангу штрафного, зупинив м'яч, та пробив у дальній від себе.
35'
Кутовий
Зінченко та Троссар на дальній стійці поклали суперників під час подачі кутового з лівого флангу, але арбітри нічого не побачили.
33'
Невдале закидання до правого флангу атаки для Бакайоко.
31'
ПСВ із м'ячем на чужій половині, але моментів немає.
29'
Пробив із правого флангу штрафного Бакайоко, але то на загрозу було не схоже.
27'
Арсенал продовжує чинити тиск на суперників, але вже більш спокійно.
25'
Небезпечний момент
Жезус у пів колі перед штрафним розхитав захисника, після чого дав у правий верхній кут, але Бенітес витягнув мертвий м'яч.
24'
Жезус із-під захисника з правого флангу пробив точно в Бенітеса біля ближньої стійки.
22'
Гаверц отримав м'яч на центральному вході до штрафного, пішов праворуч, але пробив звично — абияк.
20'
ГОЛ! Жезус зачепився за м'яч у центральному колі під час контратаки, довів до штрафного, залишив Саці, а той перевів під удар у дотик із пів кола для Троссара.
19'
Едегор у дотик у центрі штрафного завершував передачу Троссара з лівого флангу, але пробив низом комфортно для воротаря.
17'
Жезус невдало зіграв головою на завершення подачі Троссара з лівого флангу на дальній бік штрафного.
16'
Сака змістився з правого флангу, абияк зіграв на Троссара та загубив момент.
14'
ПСВ із передачами до штрафного оточив чужі володіння.
12'
Зінченко блокував простріл із правого флангу штрафного від Бакайоко рукою, але арбітри нічого крамольного не побачили.
10'
Вайт прострілив із правого флангу вздовж воротарського, але ніхто з чотирьох партнерів не встиг.
8'
ГОЛ! Сака з правого флангу штрафного відкинув під удар Едегору, той пробив у ближній низом, воротар парирував, а Букайо добив.
5'
Зінченко в стилі Сікана вирішив влаштувати пожежу передачею на Саліба, але той розібрався.
3'
На Саку грали до правого кута воротарського на хід, але Боскальї випередив його на м'ячі.
2'
Ланг зі входу до лівого флангу штрафного низом пробив у ближній кут, але Рая забрав до рук.
1'
Арсенал навіть не зміг із першого разу правильно розіграти м'яч.
Мы услышали стартовый свисток арбитра. Матч начался!
Запасні: Дроммель, Ватерман, Самбо, Рамальйо, Тілльман, Пепі, Тілль, Бабаді, Лосано, ван Аанголт, Вертессен.
ПСВ: Бенітес — Тезе, Белла-Кочап, Боскальї, Дест — Схутен, Сайбарі, Веерман — Бакайоко, Л. де Йонг, Ланг.
Запасні: Рамсдейл, Гейн, Сміт-Роу, Нкетіа, Ківер, Седрік, Томіясу, Жоржиньйо, Вієйра, Нельсон, Ельнені.
Арсенал: Рая — Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко — Едегор, Райс, Гаверц, Сака, Жезус, Троссар.
Стали відомі стартові склади:
Фелікс Цваєр (Берлін, Німеччина) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА у рамках групи B. На полі стадіону Емірейтс (Лондон, Англія) зіграють лондонський Арсенал та ейндговенський ПСВ.