Кубок англійської ліги - 19 грудня 2023, 22:00 . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Жарред Жилле
2 - 1
Ньюкасл
2' Caicedo, Moises 16' Wilson, Callum 32' Fernandez, Enzo Вийшов: Broja, Armando
46' Colwill, Levi Вийшов: Gusto, Malo 46' Еміль Крафт Вийшов: Кіран Тріпп'єр 46' Botman, Sven Вийшов: Деніел Берн 52' Gordon, Anthony Вийшов: Метт Рітчі 69' Jackson, Nicolas Вийшов: Крістофер Нкунку 71' Рахім Стерлінґ 78' Disasi, Axel Вийшов: Maatsen, Ian 78' Рахім Стерлінґ Вийшов: Mudryk, Mykhailo 87' Wilson, Callum 90' Mudryk, Mykhailo 90' Gallagher, Conor 90' Guimaraes, Bruno 90' Mudryk, Mykhailo
  • The most common result of matches between Chelsea FC and Newcastle United when Chelsea FC is playing at home is 1-0. 8 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Chelsea FC and Newcastle United is 1-0. 11 matches have ended with this result.
  • During the last 31 meetings with Chelsea FC playing at home, Chelsea FC have won 22 times, there have been 7 draws while Newcastle United have won 2 times. The goal difference is 60-18 in favour of Chelsea FC.
  • During the last 65 meetings, Chelsea FC have won 32 times, there have been 16 draws while Newcastle United have won 17 times. The goal difference is 94-59 in favour of Chelsea FC.
  • Newcastle United's last away win against Chelsea FC was in 2012.
  • Newcastle United haven't won any of their last 5 away matches.
  • When playing at home, Chelsea FC have not lost to Newcastle United in their last 11 encounters.
  • Chelsea FC have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Chelsea FC wins 1st half in 20% of their matches, Newcastle United in 33% of their matches.
  • Chelsea FC wins 20% of halftimes, Newcastle United wins 33%.
  • The winner of their last meeting was Newcastle United.
  • On their last meeting Newcastle United won by 3 goals.
  • When Chelsea FC leads 1-0 at home, they win in 71% of their matches.
  • When Newcastle United leads 0-1 away, they win in 70% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 0-1 home, they win 13% of their matches.
  • When Newcastle United is down 1-0 away, they win 22% of their matches.
  • In EFL Cup, Newcastle United has better performance than Chelsea FC.
  • Newcastle United's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Newcastle United have lost just 1 of their last 5 games against Chelsea FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Chelsea FC won 1, Newcastle United won 2, 2 draws.
  • Chelsea FC have lost just 1 of their last 3 EFL Cup games against Newcastle United.
  • Newcastle United have won just 1 of their last 3 EFL Cup games against Chelsea FC.
  • Chelsea FC scores 0.8 goals in a match against Newcastle United and Newcastle United scores 1.4 goals against Chelsea FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Chelsea FC and Newcastle United is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Chelsea FC and Newcastle United is 1.2.
  • Both teams lost their last match.
  • Chelsea FC scores 1.39 goals when playing at home and Newcastle United scores 1.55 goals when playing away (on average).
  • Newcastle United have lost 3 matches in a row.
ГООЛ! Mudryk, Mykhailo
90'
Gallagher, Conor
90'
90'
Guimaraes, Bruno
Mudryk, Mykhailo
90'
87'
Wilson, Callum
Disasi, Axel
Вийшов: Maatsen, Ian
78'
Рахім Стерлінґ
Вийшов: Mudryk, Mykhailo
78'
71'
Jackson, Nicolas
Вийшов: Крістофер Нкунку
69'
52'
Gordon, Anthony
Вийшов: Метт Рітчі
Colwill, Levi
Вийшов: Gusto, Malo
46'
46'
Еміль Крафт
Вийшов: Кіран Тріпп'єр
46'
Botman, Sven
Вийшов: Деніел Берн
Fernandez, Enzo
Вийшов: Broja, Armando
32'
16'
Wilson, Callum ГООЛ!
Caicedo, Moises
2'
В ефірі
Перемагає Челсі у серії пенальті з рахунком 4:2!
Незабитий пенальті
Ще один незабитий від Ньюкасла! Рітчі не реалізував пенальті!
Реалізований післяматчевий пенальті
Мудрик забиває пенальті! Пробив у лівий кут, голкіпер завалився у протилежний.
Нкунку і Гімараес по черзі реалізували пенальті. 3:2 після трьох спроб від кожної з команд.
Нереалізований післяматчевий пенальті
Не забиває Тріпп'єр! Він пробив повз ворота. Перший промах у серії!
Галлагер також реалізовує цдар з точки. Точно у дев'ятку.
Палмер і Вілсон забивають перші спроби команд. 1:1.
Пенальті починаються. Першим б'є Челсі.
Гау на старті другого тайму випустив двох свіжих захисників, але у підсумку один із них наприкінці матчу привіз гол. Все-таки Челсі зумів дотиснути Ньюкасл і вирвати хоча б нічию.
Основний час завершено! Мудрик рятує Челсі і переводить гру у серію пенальті!
90+6'
Мудрик вирішив заступитися за партнера і пішов сперечатися з Гімараесом. Непотрібна жовта.
90+5'
Тепер і сам Гімараес отримав жовту за грубу гру.
90+4'
Жовта Галлагеру за фол проти Гімараеса.
90+2'
ГОООООООООООЛ! Мудрик забиває! Густо подав з правого флангу, але Тріпп'єр головою м'яч скинув у центр у вільну зону. Туди відразу ж увірвався Михайло і пробив повз голкіпера.
90'
П'ять хвилин додав арбітр.
88'
Після подачі Мудрика з лівого флангу Лівраменто зрізав м'яч у напрямку власних воріт. Поруч зі стійкою пролетів круглий. Міг допомогти захисник Ньюкасла своїй рідній команді.
87'
Вілсон отримав жовту за провокацію проти Кайседо, у якого вже є попередження.
85'
Після невдалого кутового від господарів м'яч дійшов до Мудрика на правому фланзі. Він теж подав погано, перебивши всю штрафну.
82'
Мудрик прострілив у центр на Брою, але Ласселс виграв боротьбу у нападника Челсі.
82'
Стандарт заробили господарі. Після подачі Нкунку запалив м'яч вверх. Дубравка впевнено зняв другий поверх.
79'
Мудрик відразу у грі. Українець закинув Нкунку на хід лівим флангом, але француз програв боротьбу за м'яч.
78'
Близько 15 хвилин дає Почеттіно українському вінгеру. Мудрик виходить замість Стерлінга. Також Матсен поміняв Дісасі.
75'
Вперше в грі Нкунку. Він намагався розігнати контратаку, але віддав неточний пас на хід партнеру.
73'
Подача у штрафну зону заради подачі. Пас Палмера нікого з партнерів не знайшов.
71'
Стерлінг продовжує своє шоу симуляцій, але цього разу отримав від арбітра жовту.
69'
Нкунку вийшов замість Джексона.
67'
Неточно пробив Галлагер з-за меж штрафного.
65'
Жодного разу ще Ньюкасл не пробив у другому таймі. За ці 20 хвилин третину часу м'ячем володіли господарі.
62'
Простріл Дісасі з правого флангу полетів у напрямку Дубравки - той забрав м'яч до рук.
60'
Ньюкасл потужно пресингує суперників. Великою когортою гравців вони підходять аж до чужого штрафного.
56'
Цього разу небезпеку створив Стерлінг. Він пробив з-під опонента з меж штрафного, але Дубравка парирував цей удар.
55'
Ну повинен ж був тут забивати Джексон. Після прострілу з флангу нападник міг розстріляти порожній кут воріт, але не влучив у площину.
52'
Гордон присів на газон, після чого відразу покульгав за бокову. Замість нього з'явився Рітчі.
50'
Кутовий господарів не призвів ні до удару, ні до загострюючої подачі.
49'
Стандарт від Палмера завершився подачею, яку вибив Берн.
46'
У гостей дві заміни: Тріпп'єр і Берн вийшли, Крафт і Ботман пішли.
46'
Колвілла поміняв у перерві Густо.
Другий тайм стартував.
Перший тайм завершено!
Намагається Челсі створювати моменти, однак реалізувати їх не виходить. Могли господарі, як мінімум, не програвати у рахунку. Однак оборона лондонців зіграла, як справжні "пенсіонери".
45+1'
Лише з другої фази подач після розіграші кутового змогли пробити "пенсіонери": Дісасі поцілив вище воріт.
45'
Три хвилини додав арбітр до першого тайму.
45'
Спочатку пробивав Галлагер, потім - Джексон. В обох випадках гості заблокували ці удари.
42'
Гостро прострілив Крафт з правого флангу, але ніхто з партнерів не пішов на цю передачу. Могло бути небезпечно.
41'
Заблокували господарі спробу удару Гімараеса.
38'
Броя вирвався сам на сам з голкіпером і перекинув його. У ворота влучив, але спочатку потрапив в офсайд.
36'
Гордон перетримав м'яч поблизу чужої штрафної. Не вийшов ні удар, ні пас. У підкаті забрали у нього круглого.
33'
Стерлінг красиво впав у чужому штрафному. Арбітри не помітили.
32'
Вимушена заміна у господарів: Броя замість Енцо.
29'
І знову Стерлінг у центрі уваги! М'яч після прострілу і рикошетів дійшов до Рахіма, котрий змістив круглого під удар і пробив. З лінії воріт круглого виніс Гімараес.
28'
Класну стіночку з партнером провів Стерлінг, але його удар з лівого краю штрафної пролетів поруч зі стійкою.
24'
І тут вдало грає Дубравка: голкіпер добре зіграв на виході під час подачі Ньюкасла з кутового.
22'
Палмер після зміщення з флангу пробив у площину - Дубравка без проблем впорався з ударом. Тисне Челсі.
21'
Дісасі низом прострілив у штрафний майданчик - Гімараес грає на перехопленні.
Ньюкасл вчетверте поспіль відкриває рахунок в офіційному матчі проти Челсі. За попередні три поєдинки "сороки" двічі виграли і одного разу зіграли внічию.
18'
Знову закидання з глибини у штрафну гостей перериває Дубравка. Цього разу він не дав Палмеру дістатися до передачі Кайседо.
16'
ГОООООООООООЛ! Відкриває рахунок Ньюкасл! Ринок Привоз до вашої уваги. Кайседо втратив м'яч на чужій половині поля, а круглого під свій контроль взяв Вілсон. Він сам побіг в контратаку на кількох опонентів, зумів пройти Бадьяшился (який дуже сильно "наварив") і пробив у лівий кут воріт Петровича!
15'
Дісасі підключився до розіграшу кутового і подав у штрафну. Однак гості м'яч винесли.
11'
Подача Гімараеса летіла в напрямку Гордона, але її перехопив Лонгстофф, перервавши небезпечну атаку своєї ж команди.
7'
Галлагер виграв підбір після подачі господарів з кутового і поцілив у поперечку!
5'
Після прострілу низом від кутового прапорця вдалося пробити Гордону. Він влучив у спину Дісасі.
3'
Енцо закинув вперед на Джексона, але на виході вдало зіграв Дубравка.
Повтор показує, що цілком могла бути і червона картка. VAR на цьому матчі немає.
2'
Кайседо ударно починає матч. Щоправда, удар від ноги півзахисника Челсі на собі відчув суперник. Жовта для еквадорця.
Матч розпочався!
Запасні гостей: Гіллеспі, Каріус, Берн, Голл, Дамметт, Мерфі, Рітчі, Тріпп'єр.
Ньюкасл: Дубравка - Крафт, Ласселс, Ботман, Лівраменто - Лонгстофф, Гімараес, Майлі - Альмірон, Вілсон, Гордон.
Запасні господарів: Берттінеллі, Бергстрем, Гілкірст, Густо, Матсен, Мудрик, Матос, Нкунку, Броя.
Челсі: Петрович - Дісасі, Сілва, Бадьяшиль, Колвілл - Кайседо, Енцо, Галлагер - Палмер, Джексон, Стерлінг.
Стали відомі склади команд:
Челсі у цьому турнірні уже пройшов Вімблдон (2:1), Брайтон (1:0) і Блекберн (2:0). Ньюкасл переміг Манчестер Сіті (1:0) і Манчестер Юнайтед (3:0).
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову пряму трансляцію матчу чвертьфіналу Кубка англійської футбольної ліги, у якому Челсі зустрінеться з Ньюкаслом.