Лас-Пальмас - Барселона онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 04 січня 2024, 22:30 - Гран Канария . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Фуэртес, Пабло Гонсалес
Лас-Пальмас-де-Гран-Канария
1 - 2
Барселона
11' Cancelo, Joao Вийшов: Андреас Крістенсен 12' Мунiр Ель-Хаддадi 20' Серхi Роберто
55' Torres, Ferran 58' Suarez, Alex 59' Мунiр Ель-Хаддадi Вийшов: Cardona, Marc 68' Сандро Рамірес Вийшов: Pejino 68' Moleiro, Alberto Вийшов: Loiodice, Enzo 71' Raphinha Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal 72' Роберт Левандовскі Вийшов: Felix, Joao 78' Серхi Роберто Вийшов: Marin, Fermin Lopez 78' Torres, Ferran Вийшов: Roque, Vitor 79' Coco, Saul 81' Nasraqui Ebana, Lamine Yamal 82' Suarez, Alex Вийшов: Sinkgraven, Daley 88' Munoz, Javi 89' Cardona, Sergi 90' Ілкай Гюндоган 90' Rodriguez, Kirian 90' Sinkgraven, Daley
  • During the last 5 meetings with UD Las Palmas playing at home, UD Las Palmas have won 0 times, there have been 2 draws while FC Barcelona have won 3 times. The goal difference is 8-3 in favour of FC Barcelona.
  • During the last 10 meetings, UD Las Palmas have won 0 times, there have been 3 draws while FC Barcelona have won 7 times. The goal difference is 23-6 in favour of FC Barcelona.
  • Did you know that UD Las Palmas scores 33% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that FC Barcelona scores 44% of their goals between the minutes 76-90?
  • UD Las Palmas haven't scored in 2 of their 8 home matches in LaLiga this season.
  • FC Barcelona haven't scored in 1 of their 8 away matches in LaLiga this season.
  • UD Las Palmas's home record this season: 4-3-1.
  • FC Barcelona's away record this season: 3-5-0.
  • Kirian Rodriguez is UD Las Palmas's top scorer with 3 goals. Robert Lewandowski has scored 8 times for FC Barcelona.
  • Alberto Moleiro has assisted the most goals for UD Las Palmas with 2. Raphinha is FC Barcelona's biggest assister (5).
  • FC Barcelona have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • FC Barcelona have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • UD Las Palmas wins 1st half in 22% of their matches, FC Barcelona in 42% of their matches.
  • UD Las Palmas wins 22% of halftimes, FC Barcelona wins 42%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When UD Las Palmas leads 1-0 at home, they win in 58% of their matches.
  • When FC Barcelona leads 0-1 away, they win in 85% of their matches.
  • When UD Las Palmas is down 0-1 home, they win 40% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In LaLiga, FC Barcelona has better performance than UD Las Palmas.
  • UD Las Palmas's performance of the last 5 matches is better than FC Barcelona's.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 games against UD Las Palmas (in all competitions).
  • In the last 5 meetings UD Las Palmas won 0, FC Barcelona won 4, 1 draws.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 LaLiga games against UD Las Palmas.
  • UD Las Palmas have won just 0 of their last 5 LaLiga games against FC Barcelona.
  • UD Las Palmas scores 0.6 goals in a match against FC Barcelona and FC Barcelona scores 3 goals against UD Las Palmas (on average).
  • Average number of goals in meetings between UD Las Palmas and FC Barcelona is 3.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between UD Las Palmas and FC Barcelona is 1.4.
  • Both teams lost their last match.
  • UD Las Palmas scores 1.14 goals when playing at home and FC Barcelona scores 1.65 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Барселона
90'
Ілкай Гюндоган ГООЛ!
Rodriguez, Kirian
90'
Sinkgraven, Daley
90'
Cardona, Sergi
89'
Munoz, Javi
88'
Suarez, Alex
Вийшов: Sinkgraven, Daley
82'
81'
Nasraqui Ebana, Lamine Yamal
Coco, Saul
79'
78'
Серхi Роберто
Вийшов: Marin, Fermin Lopez
78'
Torres, Ferran
Вийшов: Roque, Vitor
72'
Роберт Левандовскі
Вийшов: Felix, Joao
71'
Raphinha
Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal
Сандро Рамірес
Вийшов: Pejino
68'
Moleiro, Alberto
Вийшов: Loiodice, Enzo
68'
Мунiр Ель-Хаддадi
Вийшов: Cardona, Marc
59'
58'
55'
Torres, Ferran ГООЛ!
20'
ГООЛ! Мунiр Ель-Хаддадi
12'
11'
ЧК
Трансляція матчу Лас-Пальмас - "Барселона"
В ефірі
Лас-Пальмас очікувано зарубався до останнього і пропустив лише тоді, коли вже дуже відверто помилився в обороні. У Барси взагалі нічого не виходило в атаці, але свої три очки вона таки здобула.
Усе! Матч завершено! 1:2! Ледь накивали п'ятами.
90+6'
Лас-Пальмас намагається піти на останній штурм.
90+3'
ГОЛ! Гюндоган пробив із пенальті низом у центр воріт!
90+1'
Червона картка
Пенальті! Вилучення! Феліш із правого флангу штрафного виконав удар точно в голкіпера, який парирував м'яч на дальню стійку, де в порожні ворота Гюндогану завадив добити Сінкгравен.
90'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 4 хв.
89'
Кардона теж десь отримав картку.
89'
Кірьян попереджений за атаку Араухо перед чужим штрафним.
88'
Муньйос попереджений за смикання за футболку де Йонга в центрі поля.
87'
14 офсайд для Барси заробив Бальде на лівому фланзі штрафного.
85'
Фермін віддав на лівий фланг штрафного на Феліша, але той прострілив у захисника. Кутовий.
82'
Замість Суареса вийшов Сінкгравен.
82'
Офсайд у Феліша під час передачі Араухо з центрального кола на лівий фланг штрафного.
80'
Ямал попереджений за фол проти Кардони біля центральної лінії.
79'
Коке отримав попередження за удар по ногах Феліша на правому фланзі оборони.
78'
Замість Роберто вийшов Фермін.
78'
Вітор Роке дебютував заміною Феррану.
77'
Головою замикав Мармоль подачу кутового з правого флангу перед чужим воротарським, але трохи не поцілив під дальню стійку.
76'
Пехіньйо цього разу пробив здалеку з лівого флангу, але від спини Араухо м'яч полетів на кутовий.
74'
Спроба пробити з лівого флангу штрафного від Пехіньйо пішла в захисника.
71'
Феліш вийшов замість Левандовські.
71'
Рафінью замінили на Ямала.
69'
2:11 за офсайдами. Ого.
68'
Пехіньйо гратиме Сандро.
67'
Малейро замінили на Луаодіса.
66'
Ферран невдало виконав передачу до штрафного з правого флангу.
63'
Тримається м'яч на половині поля суперників у Барси.
61'
Простріл Феррана з лівого флангу штрафного не пустили захисники до Левандовські. Кутовий.
60'
Де Йонг зльоту пробив із відскоку перед чужим штрафним, але спрямував м'яч точно до рук воротаря.
59'
Кардона вийшов замість Муніра.
57'
Суарес під час падіння в центрі поля зачепив ноги Левандовські.
55'
ГОЛ! Коко вибиванням м'яча з правого флангу штрафного влучив у голову Левандовські, від якого м'яч відскочив до Роберто в центр, а той залишив під удар Феррану.
53'
Де Йонг закинув до правого флангу штрафного, де Роберто зачепився, забезпечив відскок на Рафінью, а той потужно зльоту пробив під ближню стійку, однак Вальєс ногою парирував. Десь був офсайд.
51'
Рафінья очолив контратаку через правий фланг, але із зміщення від межі штрафного пробив повз дальню дев'ятку.
48'
Барселона погано чіпляється за м'ячі атаці.
46'
Лас-Пальмас тримає м'яч на власній половині під тиском.
Було розпочато другий тайм!
І що це взагалі за тайм минув у виконанні Барселони? Що хотіла сказати нам команда Хаві? Нічого? Ось це й було в її виконанні. Зламався Канселу, пропустили гол, нічого не створили в атаці, у захисті постійні негаразди. Нащо взагалі приїхали?
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+2'
Нічого в Барселони не виходить в атаці в першому таймі.
45'
Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через 4 хв.
43'
Роберто в офсайді під час передачі в дотик на правий фланг атаки від Гюндогана.
41'
Суарес на чужій половині не дав Феррану вискочити до контратаки через лівий фланг.
39'
Сандро запустив несподіваний дальній удар із лівого флангу штрафного повз дальню стійку.
37'
Ферран у центрі поля докрутився до втрати м'яча під тиском.
35'
Офсайд у Рафіньї під час закидання на правий фланг атаки.
33'
Закидання до правого флангу штрафного прочитав на середньому виході з воріт Вальєс.
31'
Роберто отримав закидання до правого флангу штрафного, за спинами захисників, але суперники пробити не дали.
29'
Бальде випустив за лицьову під м'яч під час просування лівим флангом атаки.
27'
Без ударів триває наша гра, тож і говорити немає про що.
25'
Вальєс поки шо працює лише на виходах на перехоплення м'ячів у власному штрафному.
23'
Сандро зіграв на лівий фланг атаки на Муньйоса, після чого пішов відкриватись до штрафного під зворотню передачу, але його удар низом у ближній кут ногою перевів на кутовий Пенья.
22'
Лас-Пальмас намагається відкинути суперників за центр поля.
20'
Хаві теж із попередженням. За емоції.
20'
Роберто попереджений за спробу симуляції біля центральної лінії під час закидання вперед від Кунде.
19'
Вальєс перехопив простріл із правого флангу від Рафіньї до воротарського.
17'
Барселона тримає м'яч у центрі поля. А сенс, якщо вперед відсутнє просування?
16'
Дальній постріл від Сандро з правого флангу швидкої атаки полетів над воротами.
15'
Ферран у центрі штрафного намагався завершити простріл Бальде з лівого флангу, але захисники перевели м'яч на кутовий.
13'
Рафінья має такі самі проблеми з ногою, як і Канселу до цього.
12'
ГОЛ! Мунір у дотик пустив під воротарем м'яч у центрі штрафного на завершення прострілу з правого флангу від Сандро!
10'
Канселу вимушено довелось замінити на Крістенсена.
8'
Молейро на лівому фланзі штрафного повозив суперників, після чого відкинув під удар Кірьяну, але той поцілив у захисників.
6'
Канселу готував удар із правого флангу штрафного, але захисник із м'ясом блокував, тоді як гравець Барси пошкодив стегно.
4'
Кутовий із лівого флангу Рафінья відзначив невдалою подачею.
2'
Барселона доволі спокійно розпочала гру в контролі м'яча.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Барселона іде п'ятою з 11 перемогами, 5 нічиїми та 2 поразками — 38 очок.
Лас-Пальмас іде десятим із 7 перемогами, 4 нічиїми та 7 поразками — 25 очок.
Запасні: Астралага, Феліш, Крістенсен, Ромеу, Роке, Ямал, Кочен, Фермін, Кубрасі, Форт.
Барселона: Пенья — Канселу, Араухо, Кунде, Бальде — Гюндоган, Роберто, де Йонг — Рафінья, Левандовські, Торрес.
Запасні: Аарон, Горрін, Марвін, Еррера, Луаодіс, Каба, Сінкгравен, Марк, Мфулу, Пехіно, Іньякі, Герцог.
Лас-Пальмас: Вальєс — Суарес, Коко, Мармоль, Кардона — Муньйос, Кірьян, Перроне — Ель-Хаддаді, Сандро, Молейро.
Стали відомі стартові склади:
Пабло Гонсалес Фуертес (Астурія, Іспанія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 19-го туру іспанської Прімери. На полі стадіону Естадіо Гран Канарія (Лас-Пальмас, Іспанія) зіграють Лас-Пальмас та каталонська Барселона.