Ковентрі Сіті - Манчестер Юнайтед онлайн трансляція матчу

Кубок Англії - 21 квітня 2024, 17:53 . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Роберт Джонс
Ковентри
3 - 4
Хід матчу Овертайм
23' Mctominay, Scott 45' Харрі Магуайр
58' Fernandes, Bruno 63' Latibeaudiere, Joel Вийшов: Tavares, Fabio 63' Eccles, Josh Вийшов: Torp, Victor 63' Kitching, Liam Вийшов: Binks, Luis 66' Garnacho, Alejandro Вийшов: Antony 71' Simms, Ellis Reco 72' Mainoo, Kobbie Вийшов: Крістіан Еріксен 79' O`Hare, Callum 80' Bidwell, Jake Вийшов: DaSilva, Jay 82' Thomas, Bobby 85' Андре Онана 85' Андре Онана 90' Rashford, Marcus Вийшов: Diallo, Amad 90' Wright, Haji
  • During the last 8 meetings with Coventry City playing at home, Coventry City have won 1 times, there have been 0 draws while Manchester United have won 7 times. The goal difference is 17-7 in favour of Manchester United.
  • During the last 17 meetings, Coventry City have won 2 times, there have been 1 draws while Manchester United have won 14 times. The goal difference is 35-14 in favour of Manchester United.
  • Coventry City's last home win against Manchester United was in 1997.
  • Manchester United haven't won in their last 4 games.
  • Coventry City have conceded a goal in each of their last 7 matches.
  • Manchester United have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • Manchester United have scored at least one goal for 18 consecutive matches.
  • Coventry City wins 1st half in 31% of their matches, Manchester United in 30% of their matches.
  • Coventry City wins 31% of halftimes, Manchester United wins 30%.
  • The winner of their last meeting was Coventry City.
  • On their last meeting Coventry City won by 2 goals.
  • When Coventry City leads 1-0 at home, they win in 73% of their matches.
  • When Manchester United leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When Coventry City is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When Manchester United is down 1-0 away, they win 8% of their matches.
  • In FA Cup, Coventry City has better performance than Manchester United.
  • Manchester United have lost just 1 of their last 5 games against Coventry City (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Coventry City won 1, Manchester United won 4, 0 draws.
  • Coventry City scores 1.6 goals in a match against Manchester United and Manchester United scores 2.2 goals against Coventry City (on average).
  • Average number of goals in meetings between Coventry City and Manchester United is 3.8.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Coventry City and Manchester United is 1.6.
  • Coventry City scores 1.92 goals when playing at home and Manchester United scores 1.48 goals when playing away (on average).
DaSilva, Jay
111'
Tavares, Fabio
Вийшов: Godden, Matt
105'
103'
Mctominay, Scott
Вийшов: Forson, Omari Nathan
90'
Rashford, Marcus
Вийшов: Diallo, Amad
ГООЛ! Wright, Haji
90'
85'
Андре Онана
85'
Андре Онана
Thomas, Bobby
82'
Bidwell, Jake
Вийшов: DaSilva, Jay
80'
ГООЛ! O`Hare, Callum
79'
72'
Mainoo, Kobbie
Вийшов: Крістіан Еріксен
ГООЛ! Simms, Ellis Reco
71'
66'
Garnacho, Alejandro
Вийшов: Antony
Latibeaudiere, Joel
Вийшов: Tavares, Fabio
63'
Eccles, Josh
Вийшов: Torp, Victor
63'
Kitching, Liam
Вийшов: Binks, Luis
63'
58'
Fernandes, Bruno ГООЛ!
45'
Харрі Магуайр ГООЛ!
23'
2
Трансляція матчу Ковентрі Сіті - "Манчестер Юнайтед"
В ефірі
Чудовий та дуже видовищний матч продемонстрували команди! Ковентрі зумів відігратися з 0:3 і лише сантиметри на останній хвилині відділяли їх від виходу у фінал, але арбітр зафіксував положення поза грою. Потрібно віддати данину шани Ковентрі за цей матч, вони були неймовірними сьогодні і заслужили дійти аж до серії пенальті, де лише лотерея визначила переможця. Історія минулого повторюється і Манчестер Сіті та Манчестер Юнайтед знову зустрінуться у фіналі Кубку Англії. Останній раз два фіналісти повторювалися два роки поспіль ще у ХІХ сторіччі
Манчестер Юнайтед зіграє у фіналі Кубку Англії, де зустрінеться з Манчестер Сіті
Реалізований післяматчевий пенальті
ГОЛ! Гейлунн виводить Манчестер Юнайтед у фінал Кубку Англії! Коллінз хоча й вгадав кут, але не дотягнувся до м'яча!
Гейлунн від Манчестера
Нереалізований післяматчевий пенальті
Шіф не забиває! Бен відправив м'яч вище воріт і перевага Юнайтед 3:2
Шіф від Ковентрі
Онана отримав попередження за свою поведінку після удару суперника
ГОЛ! Фернандеш забиває розводячи м'яч і голкіпера по різних кутах! Рахунок стає 3:2 на користь Юанйтед
Торп наступний
ГОЛ! Дало забиває пробиваючи у той самий кут, що і Райт! Рахунок 1:1 у серії пенальті
Дало від Юнайтед
ГОЛ! Райт забиває! Знову розводить м'яч та голкіпера по різних кутах! 1:0 на користь Ковентрі
Райт наступний
Каземіро не забиває! Він пробиває по центру і Колінз встиг зреагувати та відбити
Каземіро пробиватиме перший
Арбітр проводить останні настанови гокліперам
Першими пробиватимуть Червоні дияволи
Для серії пенальті обрано ворота, за якими розташовуються вболівальники Юнайтед
120+4'
Роберт Джонс дає фінальний свисток, який свідчить про те, що доля путівки в фінал визначиться у серії пенальті
120+4'
Червоні дияволи виконали кутовий і після навісу у бік воріт, боротьби та невеликої метушні, гравці Ковентрі вибивають м'яч
120+3'
ГОЛ СКАСОВАНО! Після перегляду VAR асистентами арбітр фіксує положення поза грою у Райта. Рахунок знову рівний 3:3
120+1'
ГОЛ! Ковентрі виходить вперед! О'Хар віддає передачу на Райта, який проривається лівим флангом та прострілює вздовж лінії воротарського майданчику, де Торп виграв боротьбу та перевів м'яч у сітку! Рахунок стає 4:3 на користь Ковентрі
120+1'
У другому екстратаймі компенсовано одну хвилину
120'
Під кінець останнього тайму команди починають грати більш відкрито та атакувати більшими силами, аби нарешті забити переможний гол
117'
Небезпечний удар від Форсона з-за меж штрафного майданчику, але він відправляє м'яч над поперечиною
116'
Сіммс виграє боротьбу у двох суперників і пробиває з меж штрафного майданчику і м'яч влучає у поперечину, після чого відлітає на газон та повертається у бік поля! Це ті ж самі ворота, і та сама поперечина, в яку пробивав Фернандеш у попередньому таймі
115'
Антоні намагався пробити з меж штрафного майданчику, але після рикошету від двох суперників м'яч відлітає до Діалло, який також пробив, але відправив м'яч поруч зі стійкою
114'
Номінальні господарі починають все більше атакувати. Складається таке враження, що саме Ковентрі є фаворитом у цьому матчі і вони бажають вирішити долю путівки у грі, а не у серії пенальті
112'
Чудова контратака Ковентрі і м'яч опинився у Райта, який пробивав у дальній кут, але відправив м'яч поруч зі стійкою
111'
Дасілва фолить на чужій половині поля аби зірвати атаку суперника і за свої дії отримує попередження від арбітра
111'
Тепер кутовий виконали номінальні господарі і після навісу Томас намагався скинути м'яч на партнерів, проте невдало і м'яч підібрали суперники та вибили його
108'
Другий поспіль кутовий вийшов також невдалим і після навісу Небесно-блакитні знову виграли боротьбу та вибили м'яч
107'
Кутовий виконали Юнайтед, але після навісу програли боротьбу і м'яч повернувся у сторону центра поля
107'
Магвайр чудово грає у нападі та пробиває з доволі гострого кута закручуючи м'яч у сітку, але Коллінз дотягується до нього та переводить на кутовий
106'
Роберт Джонс дає свисток про початок другого екстратайму, четвертого за ліком тайму, остаточно останнього у цьому поєдинку
Тепер вимушену заміну проводить Марк Робінс та випускає замість травмованого Таверса
У команд є кілька хвилин отримати настанови від тренерів та вийти на поле і нарешті визначити, хто зіграє з Манчестер Сіті у фіналі Кубку Англії
105+2'
Роберт Джонс дає свисток про завершення першого екстратайму
105+1'
У першому екстратаймі компенсована одна хвилина
105+1'
Червоні дияволи виконали кутовий і після навісу Форсон намагався пробити в падінні, але влучив не по м'ячу, а по супернику і арбітр зафіксував порушення правил в атаці
105'
Форсон пробиває по воротах, але після дотику Коллінза м'яч виходить на кутовий
103'
Ще одну заміну проводить Ерік тен Гаг та випускає Форсона замість Мактомінея
101'
Шиф пробив з-за меж штрафного майданчику, але м'яч влучив у суперника
99'
Еріксен пробиває з півкола штрафного майданчику, але влучає у суперника, який стояв прямо перед ним
97'
Після закидання у штрафний майданчик Ковентрі Фернандеш намагався пробити головою, але не повністю дотягнувся до м'яча і відправив його за межі поля
96'
Невеличка пауза у грі. Таварес отримав ушкодження і потребував допомоги лікарів, після чого йому довелося покинути поле. Сподіваємося, що тимчасово
94'
Фернандеш пробиває в один дотик з півкола штрафного майданчику, але влучає у поперечину, після чого м'яч відскакує на газон та повертається в поле
93'
Поки червоні дияволи контролюють м'яч, але грають з ним на своїй половині поля
91'
Роберт Джонс дає свисток про початок першого екстратайму. Юнайтед розвів м'яч з центра поля
Після невеличкої паузи команди повертають на поле
90+11'
Роберт Джонс дає фінальний свисток, що означає, що матч переходить у додатковий час
90+9'
Небезпечний простріл від Фернандеша з лівого флангу і Коллінз перехоплює м'яч відбиваючи його подалі від своїх воріт
90+7'
Ерік тен Гаг проводить вимушену заміну та змінює травмованого Рашфорда на Діалло
90+5'
ГОЛ! Рахунок рівний! Райт стає виконувати пенальті і спокійно розводить м'яч та голкіпера по різних кутах! Нападник Ковентрі пробив у правий від себе кут, а Онана стрибнув у протилежний! Неймовірний другий тайм від Ковентрі і вони програючи 0:3 зрівнюють рахунок
90+4'
Арбітр почекав підказки від асистента, який підтвердив його рішення
90+3'
Буде пенальті у ворота Юнайтед! Після навісу з лівого флангу на дальню стійку Бінкс намагається пробити, але влучає у руку Ван-Біссаки! Гравці Ковентрі апелюють до арбітра і він дає свисток та вказує на відмітку
90+1'
У другому таймі компенсовано шість хвилин
90'
Торп пробиває по воротах з-за меж штрафного майданчику, але влучає у Райта, який опинився на газоні і після цього м'яч рикошетить та летить над поперечиною
86'
Онана отримав попередження від арбітра за затягування часу
85'
Неймовірний удар від Торпа з півкола штрафного майданчику, але Онана рятує свою команду і відбиває м'яч витягуючи його з самісінької дев'ятки
84'
Тепер кутовий виконали Небесно-блакитні і після навісу на дальню стійку Дало виграє верхову боротьбу та переводить м'яч на протилежний фланг, де він виходить за межі поля
83'
Кутовий виконали червоні дияволи, але після навісу від Еріксена на ближню стійку суперники вибили м'яч
82'
Томас хапає Гейлунна та валить його на газон зриваючи атаку суперників і своїми діями змушує арбітра вперше у цьому матчі дістати з кишені жовту картку
80'
Ще одна заміна від Марка Робінса, який випускає Дасілву замість Бідвелла
79'
ГОЛ! О'Хар скорочує відставання до одного голу! Сіммс прорвався лівим флангом, віддав передачу на О'Хара і той з-за меж штрафного майданчику пробиває по воротах, м'яч влучає у Ван-Біссаку та летить по дуже висхідній траєкторії, після чого залітає у самісінький кут воріт! Онана проводжав м'яч поглядом будучи дезорієнтованим рикошетом від партнера. Рахунок стає 3:2, але досі перевага на боці Манчестер Юнайтед
76'
Номінальні гості намагають заспокоїти гру і не поспішаючи катають м'яч на чужій половині поля
73'
Команди демонструють майже стовідсоткову реалізацію. У Юнайтед три голи після чотирьох ударів у площину, у Ковентрі один після першого удару у площину. Взагалі по воротах значно більше б'ють Червоні дияволи, на їх рахунку шістнадцять спроб взяття воріт, в той час як у номінальних господарів шість
72'
Ще одну опцію використовує Ерік тен Гаг та змінює Мейну на Еріксена
71'
ГОЛ! Сіммс відіграє один м'яч! Райт отримує передачу на правому фланзі, прострілює у штрафнйи майданчик і там Сіммса залишили одного, чим він і скористався та пробив один дотик! Онана не зміг цьому завадити і м'яч опиняється у сітці! Рахунок стає 3:1 на користь Юнайтед
70'
О'Хар падає в штрафному майданчику після боротьби з Магвайром, але арбітр не вважає це за фол
68'
О'Хар пробиває головою у падінні після навісу з правого флангу, але м'яч летить повз ворота
66'
Першу ротацію у цьому поєдинку проводить Ерік тен Гаг та випускає Антоні замість Гарначо
65'
Ще один кутовий виконали Небесно-блакитні і після навісу знову програли боротьбу, а після удар з-за меж штрафного майданчику м'яч влучив у суперника
63'
Перші заміни у матчі проводить Роберт Джонс та змінює одразу трьох гравців. Замість Кітчінга, Латібодьєра та Екклса на поле вийшли Бінкс, Таварес та Торп
62'
Після навісу у штрафний майданчик червоні дияволи декілька раз намагалися пробити, в результаті це вийшло лише в Магвайра, проте Гаррі відправив м'яч вище воріт
61'
Кутовий виконали гравці Ковентрі і після навісу Магвайр відбиває м'яч, який прилітає до Шіфа, який в один дотик пробиває, але м'яч зрізається з його ноги і летить значно вище воріт
58'
ГОЛ! Фернандеш доводить рахунок до розгромного! Рашфорд проривається лівим флангом, намагається пробити, але в нього відбирають м'яч, після чого він відлітає до Фернандеша і Бруно пробиває по воротах. Після рикошету від Томаса та удару об стійку м'яч залітає у сітку воріт! Саме рикошет і дезорієнтував Коллінза і той нічого з цим не зробив! Рахунок стає 3:0 на користь Манчестер Юнайтед
55'
Номінальні господарі виконали кутовий, але після навісу м'яч вибили, а після підбору небесно-блакитним так і не вдалося розвинути свою атаку і вони втратили м'яч
53'
Шіф пробиває злету з-за меж штрафного майданичку, проте відправляє м'яч повз ворота
48'
Фернандеш виконує удар з-за меж штрафного майданчику, але м'яч пролітає поруч зі стійкою
50'
Червоні дияволи заробили право на стандарт поблизу штрафного майданчику суперника, Фернандеш скинув м'яч на Рашфорда і Маркус пробив з-за меж штрафного майданчику, але влучив у Латібодьєра
46'
Роберт Джонс дає свисток про початок другого тайму
Жоден з тренерів не проводив заміни у перерві
Гравці обох команд повертаються на поле
Як і очікувалося, Манчестер Юнайтед грає першим номером та контролює ситуацію на полі. Усього один раз Небесно-блактині пробили по воротах, а з небезпечних моментів можна згадати лише простріл Екклса. Червоні дияволи мають перевагу у два м'ячі і у другій половині зустрічі будуть почувати себе ще більш спокійно, а можливо тен Гаг почне проводити заміни, аби дати гравцям основи відпочити
45+2'
Роберт Джонс дає свисток про завершення першого тайму
45+1'
У першому таймі компенсовано одну хвилину
45+1'
ГОЛ! Магвайр подвоює перевагу своєї команди! Рашфорд виконав навіс с кутового, Гаррі виграв верхову боротьбу та спокійно відправив м'яч у сітку воріт! Коллінз просто не встиг зреагувати та проводжав м'яч поглядом! Під самий кінець матчу рахунок стає 2:0 на користь Манчестер Юнайтед
45'
Фернандеш виконує закидання на хід Дало по правому флангу, той наздоганяє м'яч та віддає передачу на Рашфорда, Маркус пробиває в один дотик і Коллінз дотягується до м'яча та з-під поперечини переводить його на кутовий
42'
Юнайтед майже втричі більше передач виконали у цьому матчі. Вони 295 разів віддавали паси, а Ковентрі лише 104
40'
Чудова атака від Ковентрі! Екклс обіграв двох суперників, увірвався у штрафний майданчик та виконав простріл, але Сіммс не встиг за м'ячем і той перелетів на протилежний фланг
38'
У Юнайтед не виходять контратаки. Після перехоплення м'яч на своїй половині поля Фернандеш не зумів знайти варіанти передачі і чекав, поки його партнери вийдуть в атаку
35'
Сіті заволоділи м'ячем та намагаються знайти варіанти розвитку атаки, але поки катають м'яч на своїй половині поля
33'
Небесно-блакитні заробили право на стандарт на половині поля суперників після фолу Мактомінея проти Бідвелла, але після спроби навісу Бідвелл влучає у стінку
30'
Коротким пасом намагаються вийти в атаку Юнайтед, але самі ж помиляються при передачі і втрачають м'яч
27'
Маючи піднесений настрій номінальні гості намагаються забити ще один швидкий гол, але поки суперники чудово захищаються
23'
ГОЛ! Мактоміней виводить свою команду вперед! Після фолу проти Гарначо червоні дияволи розіграли стандарт, Мактоміней отримав передачу у центрі поля, віддав передачу на правий фланг, де Гейлунн віддав далі на Дало і Діогу прорвався флангом та прострілив у бік воріт, де ніхто з суперників не зумів зупинити м'яч і він долетів до Мактомінея, який спокійно переправив його у порожні ворота! Рахунок стає 1:0 на користь Манчестер Юнайтед
21'
Ще один кутовий виконали гравці Юнайтед і після навісу на Гарначо за межі штрафного майданчику, той пробив, але м'яч полетів повз ворота
20'
Фернандеш пробиває з-за меж штрафного майданчику, але Томас вчасно підставляє голову та відбиває м'яч а після цього простріл Гейлунна не пройшов і суперники перевели м'яч на кутовий
19'
Каземіро виконує непогане закидання зі своєї половини поля на Рашфорда і Маркус у штрафному майданчику суперника виграє боротьбу у ван Евейка, пробиває лівою, але невдало і м'яч летить поруч зі стійкою
16'
Поки доволі повільний та обережний матч. Ковентрі не знаходить можливості вийти в атаку, а Юнайтед намагається зробити це обережно та позиційно, не ризикуючи отримати у відповідь контратаку
12'
Спроба Рашфорда пробити з меж штрафного майданчику, але і його удар заблокували, цього разу Екклс допоміг захистити свої ворота
11'
Червоні дияволи продовжують контролювати м'яч та перебувають всім складом на половині поля суперника шукаючи варіанти розвитку своєї атаки
8'
Перший кутовий у цьому поєдинку виконали Небесно-блакитні і після навісу суперники вибили м'яч
5'
Онана намагався розвинути атаку довгою передачею зі своєї половини поля, але Гарначо не зумів вдало пробити в один дотик і відправив м'яч за межі поля
5'
Право на виконання першого кутового у матчі заробили номінальні гості і після навісу суперники вибили м'яч
4'
Перша спроба атаки від Ковентрі вийшла невдалою і після вкидання з-за бокової у карний майданчик вони програли верхову боротьбу
3'
Гарначо спробував пробити з меж штрафного майданчику, але його удар був заблокований Бідвеллом
1'
Роберт Джонс дає стартовий свисток. Юнайтед розвели м'яч з центра поля
Гравці вже на полі та готуються розпочати матч
Арбітр матчу: Роберт Джонс
Головний тренер Манчестер Юнайтед: Ерік тен Гаг
На лаві запасних: Амасс, Антоні, Баїндір, Вітлі, Джексон, Діалло, Еріксен, Огуннеє, Форсон
Стартовий склад Манчестер Юнайтед (4-2-3-1): Онана - Ван-Біссака, Мавгайр, Каземіро, Далот - Мейну, Мактоміней - Рашфорд, Фернандеш (с), Гарначо - Гейлунн
Головний тренер Ковентрі Сіті: Марк Робінс
На лаві запасних: Аллен, Бінкс, Вілсон, Годден, Дасілва, Ендрюс, Келлі, Таварес, Торп
Стартовий склад Ковентрі Сіті (5-3-2): Коллінз - Шіф, Кітчінг, Латібодьєр, Томас, ван Евейк - Бідвелл, Екклс, О'Хар - Сіммс, Райт
Манчестер Юнайтед розпочав свій шлях у Кубку з тієї самої стадії та здолав Віган (2:0), далі Ньюпорт (4:2), після цього Ноттінгем Форест (1:0) та Ліверпуль (4:3)
Ковентрі Сіті розпочав свій шлях у Кубку Англії зі стадії 1/32 фіналу, де здолав Оксфорд Юнайтед (6:2), далі переміг Шеффілд Венздей (1:1, 4:1), Мейдстоун (5:0), а в чвертьфіналі вже здолав команду Прем'єр-ліги - Вулвергемптон (3:2)
Півфінали Кубку Англії проходять в один етап на нейтральному полі. У випадку нічиї в основний час матч перейде у додаткові екстратайми, а у випадку нічиї і там - у серію пенальті. Переможець пари зіграє у фіналі з Манчестер Сіті, який вчора у своєму поєдинку виборов путівку мінімально перегравши Челсі
Матч пройде у Лондоні на легендарному стадіоні "Вемблі" та розпочнеться о 17:30 за київським часом
Вітаємо всіх шанувальників футболу на текстовій трансляції півфінального матчу Кубку Англії, в якому зустрінуться Ковентрі Сіті та Манчестер Юнайтед