Баварія - Боруссія онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Німеччини - 31 березня 2018, 19:30 - Стадион: "Альянц-Арена"
Мюнхен
6 - 0
Дортмунд
5' Роберт Левандовскі 14' Хамес Родрігес 23' Томас Мюллер 29' Ґонсало Кастро 29' 45' Роберт Левандовскі
46' Давід Алаба 46' Джошуа Кімміх 66' 66' Франк Рібері 67' Хамес Родрігес 67' Тьяго Алькантара 75' Максіміліан Філіпп 75' Крістіан Пулішич 78' Нурі Шахін 78' Маріо Ґьотце 88' Роберт Левандовскі
ГООЛ! Роберт Левандовскі
88'
78'
Маріо Ґьотце
75'
Крістіан Пулішич
Хамес Родрігес
67'
66'
Франк Рібері
66'
Давід Алаба
46'
45'
ГООЛ! Франк Рібері
45+1'
29'
Ґонсало Кастро
ГООЛ! Томас Мюллер
23'
ГООЛ! Хамес Родрігес
14'
5'
  • Петер Штегер
90+2'
Матч закінчився
90'
Команди відверто дограють матч, навіть "Боруссія" не прагне забити гол престижу
88'
ГОООООООЛ! Роберт Левандовські робить хет-трик і залишає оборону дортмундців з носом, пробивши низом з меж штрафної. "Баварія" остаточно принижує гостей і йде на рекорд - 6:0. : Ілкай Гюндоган
85'
Максиміліан Філіп зробив пас у штрафну, але Міші Бачуай не зміг дістатися до м'яча
83'
"Боруссія" у другому таймі виглядає більш гідно, тримається і не пропускає, або все вже залетіло у ворота гостей в першому таймі
80'
Максиміліан Філіп бив низом по центру воріт з краю штрафного, але голкіпер відбиває вкрай складний м'яч
78'
Томас Мюллер у офсайді
78'
Замість Маріо Гетце на поле виходить Нурі Шахін ("Боруссія") Дженк Тосун
75'
Крістіан Пулішіч на сьогодні закінчив, його змінює Максиміліан Філіп ("Боруссія") Мануель Лансіні
74'
Левандовські добре пробив, Роберт отримав хороший пас в штрафному і пробив в лівий кут, але воротар рятує гостей
71'
Хуммельс пробив по воротах - м'яч пролетів над поперечиною, а пас зробив Рібері
70'
Мюллер з лівого флангу виконав передачу в штрафний майданчик, м'яч влучив у захисника і пішов на кутовий
67'
Замість Хамеса Родрігеса виходить Тьяго Алькантара ("Баварія") Тео Уолкот : Дженк Тосун
66'
Франк Рібері ("Баварія") також заслужив гірчичник Яннік Болазьє
66'
Юліан Вайгль ("Боруссія") заробив жовту картку Даві Классен : Раміро Морі
65'
Батшуайі в положенні поза грою
62'
Хамес Родрігес небезпечно пробив по воротах - потрапив в захисника, який кинувся під м'яч и врятував ворота
61'
Недалеко виносять м'яч гості і атака мюнхенців триває другим темпом
60'
Взяв гру на себе Рафінья, потім пробив неточно, але заробив кутовий
57'
Міші Батшуайі трохи не встигає на пас з флангу від Шюрлле
55'
Рафінья з хорошої позиції пробив по воротах - вище цілі
52'
Махмуд Дахуд зриває перспективну атаку Дортмунда, сфоливши в простому моменті
50'
"Боруссія" шукає шляхи до воріт суперника, поки без результату, після такого першого тайму відійти важко
48'
Роман Бюркі забрав сферу після того, як Хамес Родрігес робив закид у штрафну
46'
Замість Давида Алаба дограє Джошуа Кіммі ("Баварія") Массадіо Айдара : Мохамед Діаме
45'
Гра продовжуєтьтся
45+2'
Перерва
45+1'
ГООООООЛ! Де "Боруссія"? Звичайно Франк Рібері не міг не прикластися до цього атракціону футбольної щедрості, оборона гостей дозволяє робити ВСЕ у своєму штрафному. Хамес перехопив м'яч і дав пас на Рібері, Франк впевнено переграв голкіпера - 5:0. Майкл Керрік
45'
ГООООООЛ! Рахунок стає зовсім принизливим. Роберт Левандовскі оформляє перемогу "Баварії" ще в першому таймі.
44'
Арьєн Роббен пробив з 20-ти метрів, м'яч після його удару пролітає поруч з правою штангою
42'
Багато закидів м'яча в штрафну "Боруссії", оборона зараз виглядає більш зібрано, хоча можливо "Баварія" зменшила свій наступальний запал
39'
Роман Бюркі на виході забирає круглого
38'
Шюррле активний, немов один в полі воїн, його пас з правого флангу все ж преривають мюнхенці
36'
Пройшла ще одна передача до лінії воротарського, Папастатопулос в підкаті вибив м'яч подалі, але господарі продовжують атаку другим темпом
33'
Матс Хуммельс грубо сфолив, арбітр обмежився усним попередженням
31'
З правого флангу Мюллер виконав передачу до лінії штрафного майданчика, захисники гостей перші на м'ячі
30'
Баварія продовжує контролювати гру, "Боруссія" лише непереконливо огризається
29'
Замість Гонсало Кастро виходить Юліан Вайгль ("Боруссія")
25'
Пулішич спробував пройти вперед по центру, але Хуммельс впевнено перехопив м'яч у суперника
23'
ГОООООЛ! Знову м'яч у сітці! Хамес Родрігес зробив пас у штрафну, а там Томас Мюллер завдає гольовий удар під поперечину. 3:0. Щось неймовірне! Де оборона гостей???
20'
Ульрайх спокійно забрав м'яч у руки посля несильного удару Пулішича
18'
Роббен пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика - неточно
16'
Гетце розігнав атаку по лівому фланзі штрафного майданчика і пробив по воротах, м'яч потрапив в захисника
14'
ГООООЛ! Хамес Родригес влучеє! Хамес виконав передачу на лівий фланг, Алаба швидко виконав пас в центр штрафного майданчика, Хамес в дотик пробив по воротах, Бюркі дістав до м'яча, але той все ж залетів у сітку.
12'
З флангу знову був пас у штрафний майданчик Баварії, Шюррле спробував в падінні через себе пробити по воротах, спроба вийшла дуже невдалою
9'
Мюллер пройшов Дахуда прострілив на Хамеса, але той пропустив на Рібері,який на паузі всіх обіграв і замкнув передачу, але арбітр зафіксував офсайд
5'
ГОЛ! Роберт Левандовскі хоч і перебуває у офсайді, але прийняв передачу від партнера і пробиває повз Бюркі Ерік Ламела
3'
Баварія більш активно розпочала цей поєдинок. Томас Моллер пробивав по воротах - повз рамки
Зі стартовими складами команд Ви можете ознайомитися у відповідній вкладці нашої трансляції
Доброго вечора, шановні читачі! Розпочинаємо текстову онлайн-трансляцію центрального матчу 28-го Бундесліги між Баварією і дортмундською Боруссією