Рух - Десна онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 08 березня 2021, 14:00 - Стадион имени Богдана Маркевича . Трансляція: Футбол 1
Головний суддя: Виталий Романов
Львов
0 - 4
Чернигов
12' Пилип Будківський 21' Євген Чепурненко 36' Данііл Кондраков 39' Gliha, Erik 43' Єгор Картушов
46' Sigurdsson, Ragnar Вийшов: Роман Гагун 46' Роман Гагун 46' Martinyuk, Yaroslav 46' Sych, Oleksiy Вийшов: Martinyuk, Yaroslav 46' Андрій Борячук Вийшов: Юрій Климчук 46' Юрій Климчук 63' Пилип Будківський 65' Олексій Гуцуляк 66' Kukharevych, Mykola 66' Данііл Кондраков Вийшов: Kukharevych, Mykola 76' Віталій Єрмаков Вийшов: Євген Чепурненко 76' Євген Чепурненко 76' Владислав Калітвінцев 76' Єгор Картушов Вийшов: Владислав Калітвінцев 78' Mostoviy, Andrii 82' Пилип Будківський Вийшов: Максим Дегтярьов 82' Максим Дегтярьов 82' Sukhotskiy, Artem 82' Олексій Гуцуляк Вийшов: Sukhotskiy, Artem 85' Валерій Федорчук 86' Polegenko, Pavlo 86' Konoplya, Yukhym Вийшов: Polegenko, Pavlo
Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2021/2022
86'
Konoplya, Yukhym
Вийшов: Polegenko, Pavlo
Валерій Федорчук
85'
82'
Пилип Будківський
Вийшов: Максим Дегтярьов
82'
Олексій Гуцуляк
Вийшов: Sukhotskiy, Artem
78'
Mostoviy, Andrii
76'
Віталій Єрмаков
Вийшов: Євген Чепурненко
76'
Єгор Картушов
Вийшов: Владислав Калітвінцев
Данііл Кондраков
Вийшов: Kukharevych, Mykola
66'
65'
Олексій Гуцуляк ГООЛ!
63'
Пилип Будківський ГООЛ!
Sigurdsson, Ragnar
Вийшов: Роман Гагун
46'
Sych, Oleksiy
Вийшов: Martinyuk, Yaroslav
46'
Андрій Борячук
Вийшов: Юрій Климчук
46'
43'
Єгор Картушов ГООЛ!
Gliha, Erik
39'
36'
ГООЛ! Євген Чепурненко
21'
12'
Матч завершено!
90'
Три хвилини додає Віталій Романов.
86'
Остання заміна від гостей: замість Коноплі вийшов Полегенько.
85'
Жовта для Валерія Федорчука (Рух).
84'
Карабін вийшов замість Бойчука (Рух).
82'
Ще одна подвійна заміна від Олександра Рябоконя. Замість Будківського та Гуцуляка вийшли відповідно Дегтярьов та Сухоцький.
78'
Андрій Мостовий (Десна) "нагороджений" гірчичником після зриву атаки фолом на Юрію Климчуку.
78'
Захисники "Руха" заблокували удар Олексія Гуцуляка з-меж штрафного майданчика.
76'
Замість Картушова і Чепурненка вийшли відповідно Калітвінцев і Єрмаков (Десна).
75'
Будківський (Десна) головою пробив повз праву сітйку.
72'
Євген Паст (Десна) парирував удар Богдана Бойчука, котрий прорвався майже до лівої стійки.
71'
Гравець "Десни" ледь не зрізав м'яч у свої ворота після подачі від Ґліги. Буде кутовий.
70'
Максим Білий (Рух) зі стандарту подав точно в руки Євгену Пасту.
69'
"Рух" намагався підібратися до штрафного майданчика суперника, проте Тамм не поступився у єдиноборстві.
66'
Замість Кондракова (Рух) з'явився Кухаревич.
65'
ГОООООЛ! Олексій Гуцуляк чи не вперше з'явився в об'єктиві телекамер. Вінгер завдяки індивідульній майстерності хитнув захисника і влучив у дальній кут воріт свого колишнього одноклубника в "Карпатах" Мисака.
63'
ГОООООЛ! Будківський реалізував пенальті, пробивши в лівий кут. Мисак вгадав напрямок польоту м'яча, але парирувати не зміг.
62'
Арбітр матчу Віталій Романов призначає пенальті у ворота господарів після підказки лайнсмена! М'яч влучив в руку Білого у межах штрафного майданчика.
60'
Сич (Рух) пробив з далекої відстані повз ворота.
59'
ГООООЛ від Тотовицького (Десна) міг би бути, якби гравець не порушив правила в атаці.
55'
Капітан львів'ян на другий тайм Валерій Федорчук проривався до штрафного майдачника, але невдало обробив м'яч у карній зоні і випустив його за межі поля.
50'
"Рух" інтенсивніше розпочав другий тайм, але без акцентованого завершення на вістрі атаки.
46'
Одразу потрійна заміна від господарів після перерви. Замість Сігурдссона, Мартинюка і Борячука вийшли відповідно Гагун,Сич і Климчук.
Другий тайм розпочався!
Перерва у матчі!
43'
ГООООООЛ! Тотовицький відрізав кількох суперників передачею і вивів Картушова віч-на-віч з Мисиком. Єгор влучив низом у лівий кут воріт. 0:2 у Львові!
42'
Борячук (Рух) намагався вивести Кондракова на побачення з гокліпером суперників розрізною передачею, але Паст був першим на м'ячі.
40'
Ерік Ґліга (Рух) отримує попередження за грубий підкат на половині поля суперників. Навіть не сперечається.
39'
Роман Мисак (Рух) забрав м'яч до рук після удару Євгена Чепурненка з-за меж штрафного майданчика.
36'
Данііл Кондраков "нагороджений" арбітром за суперечки з арбітром. Львів'яни вимагали пенальті.
35'
Андрій Борячук (Рух) ледь не зрізав м'яч у власні ворота після подачі від кутового прапорця. Мисак на місці.
34'
Юхим Конопля (Десна) підібрав м'яч поблизу лінії штрафного майданчика суперників, увірвався до карної зони і пробив у дальній кут. Гравці "Руха" заблокували удар.
33'
1:6 за ударами на даний момент.
32'
Валерій Федорчук (Рух) вибив на кутовий скидання від Пилипа Будківського.
30'
Який момент втрачають гості! Юхим Конопля (Десна) віддав передачу уздовж лінії воріт суперника, але Пилип Будківський влучив у стійку, перебуваючи перед порожніми воротами, щоправда під кутом.
27'
Валерій Федорчук (Рух) відпасував Андрію Борячуку, але нападник ледь влучив по м'ячу. Євген Паст забрав круглий снаряд до рук.
22'
"Рух" одразу ж міг відповісти, але Паст записав сейв до свого активу.
21'
ГООООЛ! Невдалий дебют для ісландця Сігурдссона. Захисник забарився у штрафному майданчику і віддав неточну передачу, яку перехопив Тотовицький. Андрій одразу віддав пас на Чепурненка, котрий вразив порожні ворота.
21'
Євген Чепурненко (Десна) з-за меж штарфного майданчика пробив трохи вище воріт. Мисак все контролював.
15'
Пилипу Будківському (Десна) вдалося завдати удару головою по воротах "Руху", але він влучив прямо в Романа Мисака, котрий взяв м'яч до рук.
13'
Перший удар по воротах у матчі. Андрій Тотовицький (Десна) головою пробив повз ворота.
12'
Пилип Будківський (Десна) ззаду врізався в ногу Романа Карасюка в центрі поля і отримав жовту картку.
11'
"Рух" вперше дійшов до штрафного майданчика суперників. Гітченко контролював ситуацію і головою виніс м'яч.
6'
І знову Білий (Рух) зірвав плани чернігівців. Захисник грудьми скинув м'яч Мисаку після подачі з правого флангу.
5'
Максим Білий (Рух) головою виніс подачу від гравця гостей.
3'
Фолить "Десна" в центрі поля. Поки без гостроти від обох сторін.
Матч розпочався!
"Рух": 21.Мисак Роман, 25.Білий Максим, 6.Зец Давід, 22.Сіґурдссон, 12.Ґліга Ерік, 91.Карасюк Роман, 18.Мартинюк Ярослав(К), 5.Федорчук Валерій, 23.Бойчук Богдан, 19.Кондраков Данііл, 45.Борячук Андрій
"Десна": 44.Паст Євген, 4.Тамм Йоонас, 7.Огіря Владислав (К), 10.Тотовицький Андрій, 12.Картушов Єгор, 14.Чепурненко Євгеній, 17.Гітченко Андрій, 22.Мостовий Андрій, 25.Гуцуляк Олексій, 26.Конопля Юхим, 28.Будківський Пилип.
Вітаємо всіх любителів УПЛ! UA-Футбол проведе для вас трансляцію матчу 17-го туру Чемпіонату України між "Рухом" (Львів) та "Десною" (Чернігів).