Інтер - Аталанта онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 08 березня 2021, 21:45 - Джузеппе Меацца
Головний суддя: Маурицио Мариани
Милан
1 - 0
Бергамо
46' Руслан Малиновський Вийшов: Йосіп Ілічіч 46' Йосіп Ілічіч 52' Крістіан Еріксен 52' Артуро Відаль Вийшов: Крістіан Еріксен 54' Skriniar, Milan 59' Romero, Cristian 70' Луїс Муріель 70' Zapata, Duvan Вийшов: Луїс Муріель 73' Pessina, Matteo Вийшов: Олексій Міранчук 73' Олексій Міранчук 77' Brozovic, Marcelo Вийшов: Gagliardini, Roberto 77' Алексіс Санчес 77' Gagliardini, Roberto 77' Martinez, Lautaro Вийшов: Алексіс Санчес 81' Palomino, Jose Luis 81' Djimsiti, Berat Вийшов: Palomino, Jose Luis 81' Freuler, Remo Вийшов: Маріо Пашаліч 81' Маріо Пашаліч 85' Іван Перішич Вийшов: Маттео Дарміан 85' Hakimi, Achraf Вийшов: D`Ambrosio, Danilo 85' D`Ambrosio, Danilo 85' Маттео Дарміан
  • When playing at home, Inter Milano have not lost to Atalanta BC in their last 6 encounters.
  • Inter Milano's home record this season: 10-1-1.
  • Atalanta BC's away record this season: 7-4-1.
  • Romelu Lukaku is Inter Milano's top scorer with 18 goals. Luis Muriel has scored 15 times for Atalanta BC.
  • Achraf Hakimi has more yellow cards (5) than any other player at Inter Milano. Cristian Romero has collected 7 for Atalanta BC.
  • Inter Milano haven't lost in their last 6 games.
  • Atalanta BC have lost none of their last 13 away matches.
  • Inter Milano have a winning streak of 4 matches.
  • The most common result of matches between Inter Milano and Atalanta BC when Inter Milano is playing at home is 1-0. 4 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Inter Milano and Atalanta BC is 1-1. 10 matches have ended with this result.
  • Inter Milano wins 1st half in 42% of their matches, Atalanta BC in 41% of their matches.
  • Inter Milano wins 42% of halftimes, Atalanta BC wins 41%.
  • Inter Milano's performance of the last 5 matches is better than Atalanta BC's.
  • In Serie A, Inter Milano has better performance than Atalanta BC.
  • In the last 5 meetings Inter Milano won 1, Atalanta BC won 1, 3 draws.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • Inter Milano scores 1 goals in a match against Atalanta BC and Atalanta BC scores 1.2 goals against Inter Milano (on average).
  • Inter Milano scores 2.63 goals when playing at home and Atalanta BC scores 2 goals when playing away (on average).
  • Average number of goals in meetings between Inter Milano and Atalanta BC is 2.2.
  • When Inter Milano leads 1-0 at home, they win in 84% of their matches.
  • When Atalanta BC leads 0-1 away, they win in 80% of their matches.
  • When Inter Milano is down 0-1 home, they win 55% of their matches.
  • When Atalanta BC is down 1-0 away, they win 33% of their matches.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Inter Milano and Atalanta BC is 0.8.
  • Atalanta BC have a winning streak of 4 matches in Serie A.
  • Inter Milano have a winning streak of 6 matches in Serie A.
  • During the last 22 meetings with Inter Milano playing at home, Inter Milano have won 15 times, there have been 3 draws while Atalanta BC have won 4 times. The goal difference is 45-18 in favour of Inter Milano.
  • Atalanta BC's last away win against Inter Milano was in 2014.
  • Last season's matches: 1-1 (Inter Milano at home) and 0-2 (Atalanta BC at home).
  • Inter Milano haven't scored in 0 of their 12 home matches in Serie A this season.
  • Atalanta BC haven't scored in 1 of their 12 away matches in Serie A this season.
  • During the last 45 meetings, Inter Milano have won 23 times, there have been 13 draws while Atalanta BC have won 9 times. The goal difference is 79-47 in favour of Inter Milano.
  • Did you know that Atalanta BC scores 20% of their goals between the minutes 46-60?
  • Did you know that Inter Milano scores 27% of their goals between the minutes 61-75?
  • In Serie A, Inter Milano have 9 successive home wins.
Вийшов: Маттео Дарміан
85'
Hakimi, Achraf
Вийшов: D`Ambrosio, Danilo
85'
81'
Djimsiti, Berat
Вийшов: Palomino, Jose Luis
81'
Freuler, Remo
Вийшов: Маріо Пашаліч
Brozovic, Marcelo
Вийшов: Gagliardini, Roberto
77'
Martinez, Lautaro
Вийшов: Алексіс Санчес
77'
73'
Pessina, Matteo
Вийшов: Олексій Міранчук
70'
Zapata, Duvan
Вийшов: Луїс Муріель
59'
Romero, Cristian
ГООЛ! Skriniar, Milan
54'
Артуро Відаль
Вийшов: Крістіан Еріксен
52'
46'
Матч завершено!
90+3'
Пашаліч (Аталанта) намагався пробити через себе, але влучив ногою в голову Д'Амброзіо. Захисник зможе продовжити гру.
90+2'
А ось тепер голкіпер-суперник "Інтера" Спортьєлло перервав прорив Лукаку.
90+1'
Луїс Муріель (Аталанта) віддавав розрізну передачу на Рафаеля Толоя, але Хандановіч був перший на м'ячі.
90'
Чотири хвилини компенсовано до другого тайму.
90'
В "Інтера" всього один удар в площину воріт.
89'
Після подачі гостей від кутового прапорця Рафаель Толой пробив вище воріт.
87'
Ілічич (Аталанта) знову навісив в руки своєму співвітчизнику Хандановічу.
85'
Замість Хакімі та Перішіча вийшли відповідно Д'Амброзіо та Дарміан (Інтер).
84'
Пашаліч (Аталанта) випередив Хакімі у штрафному майданчику, але з лету не влучив у ворота.
81'
Пашаліч і Паломіно (Аталанта) з'явилися замість Фройлера і Дьїмсіті відповідно.
80'
Шкріньяр (Інтер) головою переривав протсрільну передачу від Мехле.
77'
Мартінес (Інтер) і Брозовіч пішли з поля. Замість них вийшли відповідно Санчез та Гальярдіні.
76'
Самір Хандановіч ногами відбив удар від Луїса Муріеля (Аталанта), котрий самостійно прорвався до штрафного майданчика.
73'
Міранчук (Аталанта) вийде замість Пессіни.
71'
Дьїмсіті (Аталанта) пробив потилицею повз ворота після подачі зі стандарту від Ілічича.
70'
Замість Сапати (Аталанта) з'явиться Муріель.
68'
Сапата (Аталанта) прийняв м'яч у штрафному майданчику і потужно пробив у ближній кут, але трохи не влучив у сітку воріт.
66'
Хандановіч забрав до рук розрізну передачу від гравця "Аталанти".
62'
Госенс (Аталанта) з-меж штрафного майданчика пробив головою дуже неточно.
59'
Ромеро (Аталанта) отримав попередження за накладку в центрі поля.
56'
Прорив Мартінеса (Інтер) зупинив захисник гостей.
54'
ГОЛ! Після подачі від кутового правпорця у штрафному майданчику "Аталанти" була метушня, у якій перший зорієнтувався Мілан Шкріньяр і пробив точнісінько в лівий нижній кут воріт.
52'
Еріксен вийшов замість Відаля (Інтер).
51'
Ілічич (Аталанта) навісив в руки Хандановічу.
48'
Перший удар Ілічича (Аталанта) після виходу на поле був заблокований.
46'
Замість Малиновського (Аталанта) на полі з'явився Ілічич.
Другий тайм розпочався!
За перші 45 хвилин поєдинку між найрезультативнішими командами Серії А поки шість ударів і нуль забитих на двох.
Перерва у матчі!
45'
Одна хвилина була додана до першого тайму.
44'
Лукаку (Інтер) не вистачило двох метрів, щоб замкнути прострільну передачу від Перішіча з лівого флангу.
43'
Іван Перішіч намагався навісити до штрафного майданчика, але м'яч злетів з ноги.
42'
Дьїмсіті (Аталанта) заблокував удар Мартінеса.
40'
Ще одна передача з кутового призвела до удару, але м'яч влучив в Брозовіча, котрий був на лінії воріт.
39'
Після подачі Малиновського від кутового прапорця Сапата пробив по воротах "Інтера", але Хандановіч парирував удар!
38'
Відаль (Інтер) жорстко відбірав м'яч у Малиновського поблизу карної зони господарів.
37'
Госенс (Аталанта) навісив з лівого флангу точно в руки голкіпера суперників.
33'
Хандановіч (Інтер) віддав невдалу ппередачу верхом, але Малиновський не зумів приборкати м'яч поблизу штрафного майданчика "нерадзурі".
29'
Сапата (Аталанта) пробив надто невдало з-за меж штрафного майданчика.
29'
Малиновський (Аталанта) протягнув м'яч у центрі поля і віддав в ногу Сапаті, але колумбієць втратив контроль над м'яч.
28'
Лаутаро Мартінес (Інтер) нервово ногою б'є по щиту. Мало що зараз виходить в аргентинця.
25'
Лукаку (Інтер) прорвався до штрафного майданчика, але не віддав передачу на вільного справа Хакімі, а удар бельгійця був заблокований Дьїмсіті.
25'
Фройлер (Аталанта) у підкаті ледь не відбрав м'яч у Відаля у штрафному майданчику "Інтера". Круглий снаряд вийшов за лицьову лінію.
22'
Мартінес (Інтер) і Мехле зіткнулися головами в центрі поля. Гравці зможуть продовжити гру.
18'
Сапата (Аталанта) прорвався до штрафного майданчика, але лівою пробив повз ворота.
14'
Спортьєлло головою врятував "Аталанту" після удару по своїх воротах від Ромеро.
14'
Малиновський (Аталанта) відійшов назад і починає атаку своєї команди від центральної лінії поля.
12'
Головний тренер господарів Антоніо Конте отримав попередження за суперечки з арбітром.
10'
Госенс (Аталанта) обігрався з Пессіною і виконав прострільну передачу уздовж лінії воріт, але Сапата не дістався до м'яча.
7'
Ромеро (Аталанта) у підкаті зупинив прорив Мартінеса.
3'
Прострільну подачу від Малиновського від кутового прапорця винесли гравці "Інтера".
3'
Шкріняр (Інтер) випереджає Сапату поблизу карної зони господарів і вибиває м'яч на кутовий.
1'
"Інтер" одразу пішов у наступ, заробивши кутовий. Стандарт до небезпеки не призвів.
Матч розпочався!
"Інтер": Хандановіч - Шкріняр, де Врей, Бастоні - Хакімі, Барелла, Брозович, Відаль, Перішич - Лукаку, Мартінес.
"Аталанта": Спортьєлло - Ромеро, Дьїмсіті, Толой - Мехле, Фройлер, де Рон, Госенс - Малиновський, Пессіна - Сапата.
Запасні: Раду, Весіно, Гальярдіні, Д'Амброзіо, Дарміан, Еріксен, Коларов, Пінамонті, Ранокк'я, Санчес, Сенсі, Янг.
Запасні: Голліні, Россі, Ілічич, Кальдара, Гісланді, Коваленко, Ламмерс, Міранчук, Муріель, Паломіно, Пашалич, Руджері.
Добрий вечір всім любителям Серії А! UA-Футбол проведе текстову онлайн-трансляцію матчу чемпіонату Італії між "Інтером" та "Аталантою".