Прем'єр-ліга - 08 листопада 2022, 13:00 - Стадион Ингулец
Головний суддя: Derevinskyi, Oleksiy
Петрово
1 - 0
Луганск
9' Batagov, Arsenii 27' Андрій Кухарук 37' Максим Імереков 44' Максим Марусич
46' Batagov, Arsenii Вийшов: Snurnitsyn, Ihor 46' Brazhko, Volodymyr Вийшов: Євген Шахов 60' Богдан Бутко Вийшов: Роман Вантух 64' Максим Ковальов Вийшов: Олександр Кучеренко 64' Олександр Козак 65' Андрій Кухарук Вийшов: Володимир Одарюк 65' Олександр Козак Вийшов: Pospelov, Dmytro 69' Євген Шахов 74' Олексій Паламарчук 76' Rusyn, Nazary Вийшов: Lunov, Maksym 76' Максим Марусич Вийшов: Sydorenko, Vladyslav 88' Віталій Павлов Вийшов: Андрій Коробенко
  • During the last 5 meetings, FC Ingulets Petrove have won 1 times, there have been 1 draws while FC Zorya Lugansk have won 3 times. The goal difference is 10-4 in favour of FC Zorya Lugansk.
  • Last season FC Zorya Lugansk won both games against FC Ingulets Petrove (1-0 at home and 5-1 away).
  • FC Zorya Lugansk have a winning streak of 4 matches in Premier League.
  • Did you know that FC Zorya Lugansk scores 22% of their goals between the minutes 16-30?
  • FC Ingulets Petrove haven't won in their last 9 games.
  • FC Ingulets Petrove have a losing streak of 3 matches at home.
  • FC Zorya Lugansk have a winning streak of 4 matches.
  • FC Zorya Lugansk have a winning streak of 3 matches away from home.
  • FC Ingulets Petrove haven't won any of their last 3 games against FC Zorya Lugansk.
  • FC Ingulets Petrove haven't scored in 1 of their 3 home matches in Premier League this season.
  • FC Zorya Lugansk haven't scored in 1 of their 6 away matches in Premier League this season.
  • FC Ingulets Petrove's home record this season: 0-0-3.
  • FC Zorya Lugansk have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
  • FC Ingulets Petrove wins 1st half in 15% of their matches, FC Zorya Lugansk in 35% of their matches.
  • FC Ingulets Petrove wins 15% of halftimes, FC Zorya Lugansk wins 35%.
  • The winner of their last meeting was FC Zorya Lugansk.
  • On their last meeting FC Zorya Lugansk won by 1 goals.
  • When FC Ingulets Petrove leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk leads 0-1 away, they win in 83% of their matches.
  • When FC Ingulets Petrove is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, FC Zorya Lugansk has better performance than FC Ingulets Petrove.
  • FC Zorya Lugansk's performance of the last 5 matches is better than FC Ingulets Petrove's.
  • FC Zorya Lugansk have lost just 1 of their last 5 games against FC Ingulets Petrove (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Ingulets Petrove won 1, FC Zorya Lugansk won 3, 1 draws.
  • FC Zorya Lugansk have lost just 0 of their last 4 Premier League games against FC Ingulets Petrove.
  • FC Ingulets Petrove have won just 0 of their last 4 Premier League games against FC Zorya Lugansk.
  • FC Ingulets Petrove scores 0.8 goals in a match against FC Zorya Lugansk and FC Zorya Lugansk scores 2 goals against FC Ingulets Petrove (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Ingulets Petrove and FC Zorya Lugansk is 2.8.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Ingulets Petrove and FC Zorya Lugansk is 1.
  • FC Ingulets Petrove scores 0.8 goals when playing at home and FC Zorya Lugansk scores 1.33 goals when playing away (on average).
Вийшов: Андрій Коробенко
88'
76'
Rusyn, Nazary
Вийшов: Lunov, Maksym
Максим Марусич
Вийшов: Sydorenko, Vladyslav
76'
Олексій Паламарчук
74'
69'
Євген Шахов
Андрій Кухарук
Вийшов: Володимир Одарюк
65'
Олександр Козак
Вийшов: Pospelov, Dmytro
65'
Максим Ковальов
Вийшов: Олександр Кучеренко
64'
64'
60'
Богдан Бутко
Вийшов: Роман Вантух
46'
Batagov, Arsenii
Вийшов: Snurnitsyn, Ihor
46'
Brazhko, Volodymyr
Вийшов: Євген Шахов
ГООЛ! Максим Марусич
44'
37'
Максим Імереков
27'
9'
2
Цікава у нас гра вийшла. За своїм характером. Досить нудний перший тайм, який наприкінці завершився голом Інгульця. Після перерви Зоря насідала, арбітр додав 8 хвилин, але заштовхати бодай один гол луганчани так і не змогли. Хоча були кілька моментів у контрах і в Інгульця. Підсумкові 1:0, перша перемога команди Лавріненка у чемпіонаті!
90+9'
Все, фінальний свисток, мінімальна перемога Інгульця над Зорею!
90+8'
Навалу Зорі, Інгулець відбивається!
90+6'
Останні спроби Зорі – Хлань прорвався флангом, прострілив гостро, але Паламарчук перший на м'ячі!
90+2'
Ой, який момент у Інгульця випадковий, після рикошету хтось із гравців пробивав з гострого кута, м'яч просто в обличчя Мацапурі потрапляє!
90'
8 хвилин додав арбітр до другого тайму! 8!
89'
Вантух, Мишнєв, спроби ударів. Не йде сьогодні у Зорі
87'
Коробенко замість Павлова в Інгульця
83'
Поперечина! Хлань пройшов двох захисників, скинув під удар, і Чурко дав на силу в перекладину!
81'
Ще пара кутових для Зорі - метушня, спроби удару, але до кіпера Інгульця м'яч так і не дійшов, все заблоковано
78'
Саків на газоні, трохи потягнув час, пішов за брівку до лікарів
76'
Сидоренко замість Марусича вийшов у Інгульця
75'
Луньов замість Русина у Зорі вийшов
73'
І кіпер Інгульця Паламарчук отримав жовту за затягування часу
72'
А Павлов на газоні, лікар Інгульця на полі
71'
І знову кутовий для Зорі – знову навіс і знову фол в атаці
68'
Хлань замість Шахова у Зорі – вимушена заміна
67'
А у Шахова пошкодження - адже тільки війшов на другий тайм
64'
А Козаку ще й жовта, бо повільно залишав поле
63'
Потрійна заміна в Інгульця: Кучеренко замість Ковальова, Одарюк замість Кухарука та замість Козака Поспєлов
60'
Пробує підтискати Зоря. Кутовий ось подали луганці, щоправда знову без загострень
59'
Вантух замість Бутка у Зорі вийшов
57'
Цікавий початок тайму, сподіватимемося, так і далі буде
54'
Ой ой, контра Інгульця, Смолякова вивели майже віч-на-віч, але удар у гравця Інгульця не вийшов...
51'
Незабитий пенальті
І Русин б'є з пенальті вище! Не забиває Зоря!
50'
Пенальті для Зорі! Кирюханців на газоні, Саків його прихопив. Так вважає арбітр!
48'
Все поки що спокійно на початку другого тайму.
46'
Розпочався другий тайм!
46'
Подвійна заміна у Зорі у перерві. Шахов замість Бражка, замість Батагова Снурніцин
Перший тайм у нас не дуже цікавий за грою, але цікавий за результатом. Зоря краще почала, але Інгулець поступово перевів гру в спокійніше русло. І котився б перший тайм до нульової нічиєї, якби петрівці не провели наприкінці чудову атаку, яку завершив Марусич. 1:0 на користь Інгульця к перерві.
45+3'
Свисток на перерву, 1:0, Інгулець поки що обігрує Зорю!
45+1'
А ось Мишньов відмінно закинув у штрафну на Русина, але ось удар у виконанні Назарія - його ударом і не назвеш
45'
2 хвилини компенсовано до першого тайму
44'
Гооол! Отак так! Смоляков класно вирізав у штрафну, Марусич вискочив з-під захисника і переправив у сітку! 1:0, веде Інгулець!
39'
Третій кутовий у матчі для Зорі. Все з одного флангу і все без загострень
38'
Частіше почали фолити гравці обох команд наприкінці тайму. Втомилися десь, напевно.
37'
Імереков скосив Смолякова. Гірчичник. Вже обидва центрбеки Зорі на жовтих
36'
Кухарук фол в атаці. У нього вже є жовта, але фол на другу жовту точно не тягне
34'
Імереков на газоні, Кухарук на газоні, лікарі на полі
33'
Клименко ось зі штрафного вирішив пробити метрів із 30-ти. Ну так дуже неточно
32'
Пара подач із флангу від Зорі, у підсумку, Паламарчук спокійно забирає верховий м'яч
31'
А на пагорбі за парканом із десяток фанатів Зорі пробують хоч так подивитися футбол
30'
Загалом темп гри зараз невисокий. І особливих загострень немає. Ось у офсайд на фланзі хтось із гравців Інгульця заліз.
27'
Кухаруку жовта. За те, що смикнув рукою Булецу
26'
Повернувся Клименко на поле, ще й амуніцію трохи змінив
25'
Клименко на газоні, лікарі на полі, пауза у грі
23'
Штрафний на фланзі для Інгульця. Навіс пішов, Козак виграв повітря, скинув далі, але там партнерів не було
20'
1-5 удари, 0:1 у площину - така ось статистика по ударах у нас зараз
19'
А ось гарно - Булеца дуже м'яко накидав з флангу, але Русин не встиг нормально скластися, щоб пробити головою
18'
Михайличенко, Дем'яненко, Протасов також на трибунах. Люди з УАФ стежать за тим, що відбувається на полі
16'
Клименко фолить в атаці. Хоча і Мишньов небезпечно йшов, але був просто першим на м'ячі
14'
Ось Клименко здалеку неточно пробив – дещо активізувався зараз Інгулець
12'
А от непогана атака Інгульця – класно розігнали по флангу з переведенням у центр, але Марусич пробив не найкращим чином. А момент гарний!
9'
Батагів на фланзі прихопив суперника. Жовта. Навіщо цей фол, незрозуміло?
8'
Олександр Петраков на брівці, спостерігає за грою головний тренер збірної
7'
Інгульцю важко перейти в атаку, вийти в останню третину
5'
Прибирають ініціативу луганці. Втім, це очікувано
4'
Два кутових поспіль для Зорі, але також без особливих загострень
3'
Поки що все в нас спокійно. Ось Бутко навісив із флангу, але без загострень
1'
Поїхали, матч розпочався!
На полі вже команди
Стартовий склад Зорі: Мацапура, Бутко, Батагов, Імереков, Данченко, Чурко, Бражко, Мишньов, Булеца, Кирюханцев, Русин Запасні: Турбаєвський, Сапутін, Нагонойний, Алібеков, Луньов, Алефіренко, Снурніцин, Вантух, Хлань, Антюх, Михайленко, Антюх
Стартовий склад Інгульця: Паламарчук, Запорожець, Клименко, Марусич, Козак, Павлов, Смоляков, Нагієв, Саків, Ковальов, Кухарук Запасні: Кучер, Близниченко, Кравчук, Коробенко, Одарюк, Ченбай, Кучеренко, Головкін, Сидоренко, Поспєлов, Резепов
У Інгульця справи кардинально протилежні – зона вильоту (15 місце), 4 очки після 9 ігор
Зоря перебуває серед лідерів. Перед цим матчем у луганчан третє місце у таблиці, 22 очки після 10 матчів