СК Дніпро-1 - Зоря онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 09 квітня 2024, 13:00 - Днепр Арена . Трансляція: 2+2
Головний суддя: Panchyshyn, Dmytro
2 - 2
Луганск
5' Олександр Піхальонок Вийшов: Ocheretko, Oleh
46' Voloshyn, Vikentii Вийшов: Gorbach, Igor 47' Batagov, Arsenii 48' Олександр Сваток 52' Олексій Гуцуляк 54' Руслан Бабенко 55' Kyryukhantsev, Igor 62' Володимир Танчик Вийшов: Сергій Горбунов 62' Gorbach, Igor 68' Володимир Адамюк 73' Kyryukhantsev, Igor 75' Lednev, Bogdan Вийшов: Максим Третьяков 75' Sarapii, Eduard Вийшов: Євген Пасіч 83' Kyryukhantsev, Igor 90' В'ячеслав Чурко Вийшов: Dryshliuk, Kyrylo
  • During the last 8 meetings, SC Dnipro-1 have won 2 times, there have been 1 draws while FC Zorya Lugansk have won 5 times. The goal difference is 15-8 in favour of FC Zorya Lugansk.
  • Last season's matches: 3-0 (SC Dnipro-1 at home) and 2-1 (FC Zorya Lugansk at home).
  • Did you know that SC Dnipro-1 scores 29% of their goals between the minutes 46-60?
  • Did you know that FC Zorya Lugansk scores 25% of their goals between the minutes 31-45?
  • SC Dnipro-1 have played 4 home matches in a row without winning.
  • FC Zorya Lugansk haven't won any of their last 7 away matches.
  • SC Dnipro-1 haven't scored in 2 of their 11 home matches in Premier League this season.
  • FC Zorya Lugansk haven't scored in 3 of their 10 away matches in Premier League this season.
  • FC Zorya Lugansk's away record this season: 2-5-3.
  • Oleksandr Filippov is SC Dnipro-1's top scorer with 8 goals. Eduardo Guerrero has scored 7 times for FC Zorya Lugansk.
  • SC Dnipro-1 wins 1st half in 27% of their matches, FC Zorya Lugansk in 36% of their matches.
  • SC Dnipro-1 wins 27% of halftimes, FC Zorya Lugansk wins 36%.
  • The winner of their last meeting was SC Dnipro-1.
  • On their last meeting SC Dnipro-1 won by 1 goals.
  • When SC Dnipro-1 leads 1-0 at home, they win in 71% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk leads 0-1 away, they win in 75% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, FC Zorya Lugansk has better performance than SC Dnipro-1.
  • FC Zorya Lugansk's performance of the last 5 matches is better than SC Dnipro-1's.
  • In the last 5 meetings SC Dnipro-1 won 2, FC Zorya Lugansk won 3, 0 draws.
  • SC Dnipro-1 scores 1 goals in a match against FC Zorya Lugansk and FC Zorya Lugansk scores 1.4 goals against SC Dnipro-1 (on average).
  • Average number of goals in meetings between SC Dnipro-1 and FC Zorya Lugansk is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between SC Dnipro-1 and FC Zorya Lugansk is 0.6.
  • SC Dnipro-1 scores 1.68 goals when playing at home and FC Zorya Lugansk scores 1.57 goals when playing away (on average).
  • In Premier League, SC Dnipro-1 has better performance than FC Zorya Lugansk.
  • SC Dnipro-1's performance of the last 5 matches is better than FC Zorya Lugansk's.
Останні матчі - Зоря
90'
В'ячеслав Чурко
Вийшов: Dryshliuk, Kyrylo
83'
Kyryukhantsev, Igor
Lednev, Bogdan
Вийшов: Максим Третьяков
75'
Sarapii, Eduard
Вийшов: Євген Пасіч
75'
73'
Володимир Адамюк
68'
Володимир Танчик
Вийшов: Сергій Горбунов
62'
62'
Gorbach, Igor ГООЛ!
55'
Kyryukhantsev, Igor ГООЛ!
Руслан Бабенко
54'
ГООЛ! Олексій Гуцуляк
52'
ГООЛ! Олександр Сваток
48'
47'
Batagov, Arsenii
46'
Voloshyn, Vikentii
Вийшов: Gorbach, Igor
Олександр Піхальонок
Вийшов: Ocheretko, Oleh
5'
Матч завершився - 2:2!
90+3'
Заміна у "Зорі". Дришлюк виходить замість Чурка.
До другого тайму головний арбітр компенсував три хвилини.
88'
Дніпряни грають першим номером, але безумовно, паузи не можуть не вплинути на їхню гру.
Гра відновилася. Сподіваємося, що дограють вже без пауз.
16:19. Відбій повітряної тривоги!
15:42. І знову повітряна тривога. Ще одна пауза...
85'
Гостям зараз доводиться всією командою оборонятися, адже підопічні Максимова досить активно грають в атаці.
82'
Заміна у гостей. Замість Кирюханцева виходить молодий хавбек Артем Слесар.
79'
Гуцуляк пробивав з-ма меж штрафної, але його удар заблокував захисник. Активно у ці хвилини грають команди.
76'
Гра відновилася!
15:25. Відбій повітряної тривоги!
14:39. У Дніпрі оголошена повітряна тривога. Вимушена пауза у нашому матчі.
75'
Заміни у господарів поля. Замість Сарапія виходить Пасіч, а замість Лєднєва вийшов Третьяков.
72'
Удар Горбунова у стрибку парирує Сапутін. Хавбек "Дніпра-1" пробивав у верхній кут дуже потужно.
70'
Яцик з меж штрафної пробив прямо у руки голкіперу. Не вистачило хавбеку "Зорі" потужності. Дуже хороший футбол у другому таймі.
68'
Володимир Адамюк за фол проти Антюха отримує попередження. Ще б трішки і було б пенальті.
66'
Футболісти "Зорі" відчули впевненість у власних силах і зараз вони намагаються більш активно грати.
63'
Заміна у дніпрян. Сергій Горбунов виходить замість Володимира Танчика.
62'
Луганський колектив зрівняє рахунок! Антюх подав з флангу, а Горбач головою пробив повз голкіпера - 2:2. Блискуча комбінація! Шикарний другий тайм!
60'
Гуцуляк увірвався до штрафної, але в останній момент завадив йому пробити Арсеній Батагов. Хороша гра захисника.
57'
Могли навіть зрівнювати рахунок гості. Яцик подавав, а удар Горбача парирував Волинець. Блискуча гра голкіпера.
55'
Тепер з нічого забиває і "Зоря". Оце так початок тайму. Кирюханцев перекинув Волинця, який необачно вийшов з воріт - 2:1.
52'
Ще один гол зі стандарту. Мірошніченко подав, а Гуцуляк пробив у кут - 2:0. Що робили захисники "Зорі"?
51'
Гол додав дніпрянам впевненості у власних силах. Господарі продовжують грати першим номером.
48'
Господарі поля забивають після стандарту. Мірошніченко подав зі штрафного на Адамюка, але його удар парирував голкіпер. Першим на добиванні опинився Сваток - 1:0.
46'
Заміна у складі "Зорі". Замість Вікентія Волошина вийшов центральний нападник Ігор Горбач.
Другий тайм розпочався!
Дуже багато боротьби і майже без моментів. Більше грали першим номером гості, але згадати можна хіба що удари Башича та Бутка. Дніпряни взагалі не вразили.
Перший тайм завершився без голів!
44'
Антюх пробив по центру і дуже слабко. М'яч спокійно забрав до рук Волинець.
42'
Здається, що без голів перший тайм і завершиться. Ніхто не хоче ризикувати і вся боротьба йде у центрі поля.
37'
Тепер вже почали більше контролювати м'яч підопічні Максимова, але і в них мало що виходить в заключній третині поля.
34'
Дочекали удару у виконанні футболістів "Дніпра-1". Олег Очеретько з вигідної позиції не зміг влучити у площину воріт.
29'
Дуже багато боротьби у центрі поля, але дуже мало конструктиву. Помилок у перехідній фазі вистачає.
25'
Вперше у матчі довелося вступати у гру Волинцю. Голкіпер "Дніпра-1" парирував удар з-за меж штрафної у виконанні Башича.
20'
Поки що жодного удару у площину воріт не було. Футбол дуже низької якості у першій половині зустрічі нашого матчу.
17'
Дніпряни намагаються поступово доходити до заключної третини поля, але у них мало що виходить. Поки без роботи для Сапутіна.
12'
Темп у нашому протистоянні досить повільний. Футболісти "Зорі" намагаються загострювати, але з конструктивом у них проблеми.
9'
Гості у дебюті протистояння домінують, а ось у підопічних Максимова м'яч взагалі не тримається.
6'
Перша заміна у нашому матчі. Замість травмованого Піхальонка на поле виходить Олег Очеретько. Суттєва втрата.
5'
Після подачі з кутового міг забивати Бутко, але Богдан головою пробив повз дальній кут. Перший у матчі момент.
4'
Здається, що зараз буде вимушена заміна у господарів поля. Через травму гру не зможе продовжити лідер "Дніпра-1" Піхальонок.
2'
Вже у дебюті протистояння пошкодження отримав Едуард Сарапій. Надають допомогу гравцю "Дніпра-1".
Матч розпочався!
"Зоря" (запасні): Турбаєвський, Набит, Хахльов, Мишньов, Мічин, Дришлюк, Жан Клод, Ндур, Горбач, Слесар, Бугай
"Зоря" (стартовий склад): Сапутін - Боль, Батагов, Вантух, Бутко, Чурко, Волошин, Яцик, Кирюханцев, Башич, Антюх
"Дніпро-1" (запасні): Юрчук, Кінарейкін, Авраменко, Гаджиєв, Мельниченко, Гребенюк, Горбунов, Пасіч, Третьяков, Очеретько
"Дніпро-1" (стартовий склад): Волинець - Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко, Піхальонок, Рубчинський, Лєднєв, Гуцуляк, Танчик
"Дніпро-1" у турнірній таблиці УПЛ посідає четверте місце. У 22 матчах дніпряни набрали 42 очки - 12 перемог, 6 нічиїх, 4 поразки. "Зоря" перебуває на дванадцятому місці. У 19 матчах вона набрала 22 очки – 5 перемог, 7 нічиїх, 8 поразок.
Запрошуємо всіх вболівальників українського футболу на текстову трансляцію матчу 23-го туру УПЛ між "Дніпром-1" та "Зорею". Гра розпочнеться о 13:00 на "Дніпро Арені".