АЕК - СК Дніпро-1 онлайн трансляція матчу

Ліга конференцій - 16 лютого 2023, 22:00 - Aek Arena . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Якоб Кехлет
Ларнака
1 - 0
19' Hamache 39' Garcia Cabezali, Angel
46' Hamache Вийшов: Сергій Горбунов 46' Peglow Вийшов: Blanco, Domingo Felipe 58' Rubchynskyi, Valentyn Вийшов: Володимир Танчик 59' Володимир Танчик 65' Trickovski, Ivan Вийшов: Nikolic, Nemanja 84' Garcia Cabezali, Angel 88' Jakolis, Marin 88' Рафаель Діас Вийшов: Ойер Оласабаль 89' Олександр Піхальонок Вийшов: Ігор Когут 89' Артем Довбик Вийшов: Олександр Назаренко 90' Faraj, Imad Вийшов: Englezou, Nikos 90' Ledes, Gus Вийшов: Мiкел Гонсалес
Цікаві факти
  • AEK Larnaca have a winning streak of 4 matches.
  • AEK Larnaca have won 7 home matches in a row.
  • AEK Larnaca haven't lost in any of their last 10 home matches.
  • AEK Larnaca wins 1st half in 38% of their matches, SC Dnipro-1 in 44% of their matches.
  • AEK Larnaca wins 38% of halftimes, SC Dnipro-1 wins 44%.
  • The winner of their last meeting was AEK Larnaca.
  • On their last meeting AEK Larnaca won by 3 goals.
  • When AEK Larnaca leads 1-0 at home, they win in 75% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When AEK Larnaca is down 0-1 home, they win 44% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 1-0 away, they win 40% of their matches.
  • AEK Larnaca's performance of the last 5 matches is better than SC Dnipro-1's.
  • AEK Larnaca scores 2.15 goals when playing at home and SC Dnipro-1 scores 1.86 goals when playing away (on average).
  • AEK Larnaca haven't lost in their last 5 games.
  • AEK Larnaca have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
Вийшов: Englezou, Nikos
90'
Ledes, Gus
Вийшов: Мiкел Гонсалес
90'
89'
Олександр Піхальонок
Вийшов: Ігор Когут
89'
Артем Довбик
Вийшов: Олександр Назаренко
Jakolis, Marin
88'
Рафаель Діас
Вийшов: Ойер Оласабаль
88'
ГООЛ! Garcia Cabezali, Angel
84'
Trickovski, Ivan
Вийшов: Nikolic, Nemanja
65'
59'
Володимир Танчик
58'
Rubchynskyi, Valentyn
Вийшов: Володимир Танчик
46'
Hamache
Вийшов: Сергій Горбунов
46'
Peglow
Вийшов: Blanco, Domingo Felipe
Garcia Cabezali, Angel
39'
19'
В ефірі
Утретє програли Кіпру, пропустивши, як зазвичай, зі стандарту. Такі реалії нашого футболу, на жаль.
90+5'
Матч завершився.
90+2'
Тягнуть час кіпріоти. Резервісти отримають декілька хвилин.
90+1'
Компенсовано чотири хвилини.
89'
Олександр Кучер знімає лідерів Піхальонка та Довбика. Когут і Назаренко на полі.
88'
Санхурхо та Касадо вийшли в АЕК. Лопеш і Яколіш пішли відпочивати.
87'
Небезпечний момент
Ніколич міг поховати зараз Дніпро-1. Впритул пробивав венгр, але примудрився влучити у Валефа.
84'
АЕК виходить уперед. Гарсія головою вколотив м'яч у ближній кут. На стандартах наші клуби просто відмовляються грати.
83'
Пірич сейвить удар Піхальонка з убивчої позиції! На добиванні, на жаль, нікого не опинилося. Варто відзначити також гру Довбика в цьому епізоді.
79'
Відмінну подачу до воротарського вирізав Піхальонок, але Сватка випередив захисник. Було гостро!
76'
Небезпечний навіс пішов у центр карного, Хайнер добре відпрацював на другому поверсі.
72'
Ніколич неточно пробив із підступів до штрафного майданчика. Хоча перед цим гравці АЕК непогано взаємодіяли.
65'
Ніколич вийшов на поле замість Трічковскі.
64'
Гуцуляк повторив удар зі зміщенням. Цього разу вдалося влучити у площину, але не переграти голкіпера.
59'
Й одразу картка для Танчика. Зірвав контратаку суперника Володимир.
58'
Рубчинський поступився місцем на полі Танчику.
58'
Швидку атаку провели кіпріоти, Фараж знову опинився на ударній позиції. Над воротами запустив м'яч француз.
57'
Гуцуляк змістився з флангу в центр і вирізав у дальній кут. М'яч пішов на трибуни.
56'
Нарешті якісний розіграш стандарту від Дніпра-1. Довбик набіг на лінію штрафного, а Піхальонок віддав точний пас. Далі пішов удар у дотик, який парирував Пірич.
49'
Фараж добряче приклався злету, Валеф витягнув м'яч із верхнього кута. Стиль гри бразильця, звичайно, змушує понервувати.
46'
У перерві Олександр Кучер замінив Амаша та Пеглоу на Горбунова та Бланко.
46'
Другий тайм розпочався.
Рівна гра рівних суперників. По темпу та кількості моментів є питання.
45+3'
Перерва.
45+1'
Додано дві хвилини.
39'
Гуцуляк заробив жовту картку для Гарсії.
34'
Фараж хотів пробити злету, але не спіймав м'яч на ногу. До того ж, лайнсмен зафіксував положення поза грою.
28'
Втікли у контратаку наші, Довбик майже вийшов віч-на-віч. У вирішальний момент форвард Дніпра-1 далеко відпустив від себе м'яч.
22'
Пеглоу знайшов Довбика у карному, але удар Артема був заблокований захисником. Атака продовжилася, однак Піхальонок так і не зміг пробити по воротах.
19'
Амаш пішов у жорсткий підкат проти суперника у його ж штрафному майданчику.
16'
Знову безлад у карному українців при стандарті. На щастя, Валеф встиг накрити м'яч. Лопеш уже готовился забивать.
13'
Дніпро-1 узяв м'яч під контроль, але поки лише на своїй половині поля.
7'
2'
Оригінально розіграли стандарт кіпріоти, після чого Трічковскі двічі бив по воротах. Першу спробу заблокував захисник, друга виявилася неточною.
2'
Трічковскі закручував у дальню дев'ятку, Валеф перевів м'яч на кутовий.
1'
Матч розпочався.
Нагадаємо, що АЕК Ларнака та Дніпро-1 уже зустрічались у цьому сезоні. Кіпріоти двічі обіграли команду Кучера у кваліфікації ЛЄ (1:2, 3:0).
Суддя в полі — Якоб Кехлет.
Запасні: Стиліанідіс (в), Тумпас (в), Андреу, Гонсалес, Енглезу, Касадо, Мамас, Наум, Ніколич, Санхурхо, Хрістофору.
Стартовий склад АЕК: Пірич — Гарсія, Томович, Мілічевич, Росалес — Густаво, Понс, Трічковскі (к) — Яколіш, Рафа Лопеш, Фараж. Головний тренер — Хосе Луїс Ольтра.
Запасні: Кінарейкін (в), Рибак (в), Адамюк, Бланко, Горбунов, Когут, Кононов, Назаренко, Танчик.
Стартовий склад Дніпра-1: Валеф — Амаш, Сарапій, Сваток (к), Хайнер — Рубчинський, Бабенко, Піхальонок — Пеглоу, Довбик, Гуцуляк. Головний тренер — Олександр Кучер.
АЕК посів третє місце в групі Ліги Європи з Фенербахче, Ренном і Динамо. Дніпро-1 став другим у квартеті Ліги конференцій з АЗ, Аполлоном і Вадуцем.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 1/16 фіналу Ліги конференцій АЕК Ларнака — Дніпро-1.