Останні матчі - Ауда
Ліга конференцій 2023/2024
Матч завершився - 5:1!
87'
У другому таймі українці отримують задоволення від футболу. З хорошим настроєм підходить "Дніпро-1" до гри проти "АЕКа".
83'
Замість Піхальонка виходить Танковський, а Підлепенець змінив Довбика.
81'
Дуже впевнено сьогодні грають Сваток та Сарапій у центрі захисту.
78'
Помітно, що латвійці вже дограють цей матч. Після третього четвертого пропущеного м'яча вони вже опустили руки.
75'
Заміни у латвійської команди.
74'
Варто відзначити активну гру Горбунова у другому таймі. Заміна Кучера пішла на користь "Дніпру-1".
72'
Чи зможуть дніпряни забити ще? Це єдине питання, яке ще залишилося у нашому матчі.
69'
Українці продовжують грати першим номером і не збираються зупинятися.
66'
Ось і ще один гол. Після передачі Довбика з декілької метрів забиває Танчик.
64'
Швидка флангова атака і ще один гол. Після передачі Піхальонка відзначився Довбик.
63'
У ці хвилини домінують футболісти "Ауди". Дніпряни віддали ініціативу суперникам.
61'
Одинадцятиметровий реалізував Георгій Мінчев -3:1.
60'
Небезпечний момент
М'яч влучає в руку Пасічу і арбітр призначає пенальті.
59'
Траоре з меж штрафної пробивав у ближній кут, але блискуче зіграв Валеф.
58'
Попередження отримує Піхальонок.
57'
Солідно грають українці в центрі поля. Суперники не можуть відібрати м'яч і швидко розпочати свою атаку.
54'
Замість Гуцуляка виходить Пасіч.
52'
НА жаль, через пошкодження змушений залишити поле Олексій Гуцуляк.
50'
Після перерви дніпряни продовжують грати першим номером. Латвійці поки що не бажають ризикувати.
48'
"Дніпро-1" (другий тайм): Валеф - Сваток, Сарапій, Танчик, Горбунов, Бабенко, Піхальонок, Когут, Гуцуляк, Назаренко, Довбик
Другий тайм розпочався!
Половину тайму дніпрянам не вдавалося знайти ключі до захисту суперників, але після голу Довбика гра розкрилася. Завдяки пресингу і швидкому переходу в атаку українцям вдалося забити ще двічі до перерви.
Перший тайм завершився - 3:0!
41'
Продовжують підопічні Кучера домінувати. Здається, латвійці не можуть оговтатися після двох поспіль пропущенних голів.
38'
Вже у наступній атаці дніпряни забили ще. Після передачі Гуцуляка відзначився Піхальонок.
37'
Збільшують свою перевагу українці. Після удару Маттаріти м'яч влучив в Ісаєвса і залетів у ворота.
36'
Валентин Рубчинський пробивав з лінії штрафного, але дуже неточно.
34'
Матарріта зіграв не уважно і опинився в офсайді. Перспективна атака завершилася нічим.
31'
Матарріта пробивав з лінії штрафного після розіграшу стандарту, але у площину воріт не влучив.
29'
Багато помиляються футболісти у першому таймі. Це не може не впливати на якість футболу.
26'
Траоре пробивав з гострого кута, але дуже неточно. Перший удар у латвійської команди.
25'
На жаль, темп матчу у нас не високий. Хотілося бачити більш яскравий футбол, але маємо те, що маємо.
22'
Швидка атака вдалася українцям після високого пресингу. Після передачі Пеглоу пробив повз голкіпера Довбик.
19'
Дніпряни контролюють м'яч у центрі поля, але в перехідній фазі в підопічних Кучера проблеми.
16'
Перший удар у матчі. Після прострілу Хайнера п'ятою пробивав Довбик, але прямо в руки голкіперу.
16'
Варто відзначити високий пресинг футболістів латвійської команди, які не дають українцям спокійно виходить з захисту.
14'
Досить непросто дніпрянам грати проти команди, яка використовує схему в три центральні захисники.
11'
У центрі поля переваги в українців немає. М'яч рухається не так, як хотілося б тренерському штабу.
8'
Віддати комусь перевагу на початку зустрічі не можна. Команди по черзі контролюють м'яч, але роботи у голкіперів поки що немає.
5'
Підопічним Кучера поки не вистачає швидкості в заключній третині поля.
3'
Українці з перших хвилин грають першим номером, але поки що без ударів.
Гра розпочалася!
"Ауда" (запасні): 27. Бретшнейдер, 99.Крапухін, 31.Озолс, 24.І.Ісаєвс, 21.Сілва, 15.Дубов, 19.Крмакманіс, 10.Остапенко.
"Ауда" (стартовий склад): 1. Ондоа (кап), 12.Мінкевіч, 26.В.Ісаєвс, 6.Мікуліч, 13.Ачой, 8.Рафаель, 14.Савельєвс, 9.Мінчев, 30. Сукебеліс, 11.Траоре, 7.Улімбашевс
"Дніпро-1" (запасні): 1.Рибак, 12.Кінарейкін, 18.Гомес, 42.Пасіч, 46.Кононов, 6.Горбунов, 8.Когут, 28.Підлепенець, 29. Назаренко, 30. Танковський, 43.Танчик.
"Дніпро-1" (стартовий склад): 93.Валеф, 44.Хайнер, 45.Сваток (кап), 5.Сарапій, 76. Матарріта, 14.Бабенко, 10.Піхальонок, 41.Рубчинський, 19.Гуцуляк, 47.Пеглоу, 7.Довбик.
Минулого року спортклубівці грали спаринг з "Аудою" і поступилися 0:1 – ця зустріч й досі була єдиною для СК "Дніпро-1" з представниками Латвії.
Для українців це буде заключний спаринг у це зимове міжсезоння. Суперником дніпрян стане латиський клуб "Ауда" з Кекави. Головним успіхом команди у 2022 році став виступ у Кубку Латвії, котрий "Ауда" і виборола, перегравши у фіналі ризький РФШ 1:0.
Добрий день. Запрошуємо вас на текстову трансляцію контрольного матчу між "Дніпром-1" та "Аудой". Гра розпочнеться в 16:00.