СК Дніпро-1 - Чукарічкі онлайн трансляція матчу

Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ - 25 січня 2021, 17:00 . Трансляція: UA-Футбол
Матч окончен!
86'
Замість Остоїч на поле вийшов Дрежгич («Чукарички»)
86'
Замість Шапич на поле вийшов Кайєвич («Чукарички»)
73'
Замість Ковач на поле вийшов Лучич («Чукарички»)
73'
Замість Стеванович на поле вийшов Чиркович «Чукарички»)
70'
Замість Дочич на поле вийшов Лукич «Чукарички»)
70'
Замість Йованович на поле вийшов Раконец («Чукарички»)
59'
Оновлений склад команди «Дніпро-1»: 32. Сафронов, 22. Дуглас. 3. Адамюк, 11 Цуріков, 20. Ді Франко, 44. Батагов, 14. Ярмолюк, 10. Булеца, 53. Соловйов, 9. Хобленко.
58'
Замість Пантич на поле вийшов Рогань («Чукарички»)
56'
Замість Тошич на поле вийшов Каменович («Чукарички»)
46'
Замість Відосавлевич на поле вийшов Михайлович («Чукарички»)
46'
Замість Сарнавський на поле вийшов Зновенко ("Дніпро-1")
46'
Другий тайм!
45+'
Перерва!
45+'
ГОЛ!!! Довбик ("Дніпро-1")
23'
1'
Матч розпочато!
Склад команди «Дніпро-1»: 23. Сарнавський, 17. Тейлор, 39. Сваток, 15. Логінов, 24. Дубінчак, 97. Ігнатенко, 76. Піхальонок, 29. Назаренко, 8. Когут, 54. Домарацький, 7. Довбик.
Склад команди «Чукарички»: 1.Белич, 6.Стеванович, 3. Тошич, 40. Остоїч, 65.Шапич, 5. Дочич, 77. Ковач, 55. Пантич, 10. Відосавлевич, 27. Савіч, 9. Йованович.

Анонс матчу СК Дніпро-1 - Чукарічкі 25.01.2021, Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ

Поединок між командою СК Дніпро-1 (Днепр) та командою Чукарічкі (Белград) проходитиме в рамках турнира по футболу: Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2020/2021 .

Дата проведення матчу: 25.01.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между клубами СК Дніпро-1 (Днепр) та командою Чукарічкі (Белград):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь СК Дніпро-1, тоді як команда Чукарічкі залишилася з поразкою . Зіткнення СК Дніпро-1 та Чукарічкі у попередньому футбольному матчі 25.01.2021 закінчилось с таким счетом: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу СК Дніпро-1 - Чукарічкі можна подивитися 25.01.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ. Текстову трансляцію матчу СК Дніпро-1 - Чукарічкі, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: СК Дніпро-1 (Днепр)
Рік заснування СК Дніпро-1 (Днепр): 2017
Тренер: Юрий Максимов

Прошедший поединок команди СК Дніпро-1 був зіграний проти Динамо - 27.04.2024, у рамках чемпионата Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився перемогою команди Динамо.

Назва: Чукарічкі (Белград)
Країна: Сербия

Прошедший поединок команди Чукарічкі був зіграний проти Генк - 14.12.2023, у рамках турнира Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Генк.

Слідкуйте за результатами матчу СК Дніпро-1 - Чукарічкі онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.