Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2022/2023
Чемпіонат Франції 2023/2024
90+1'
Матч завершено.
86'
Динамівці знміають питання щодо переможця у першому матчі! Вікентій Волошин взяв гру на себе і не дарма – у голкіпера не було шансів зреагувати на такий удар.
80'
Денис Антюх поступився місцем на полі Вікентію Волошину.
73'
Антон Боль замінив у центрі захисту Олександра Сироту.
68'
Який шанс втрачає Владислав Супряга… Кейн Бонневі завадив українцю завершити контратаку своєї команди точним ударом.
65'
Руслан Нещерет, Владислав Дубінчак і Олександр Тимчик вийшли на футбольне поле.
61'
Ліон скорочує відставання. Мохамед Ель-Аруш потужним пострілом з-за меж штрафного прошив Дениса Бойка.
58'
Кияни подвоюють переевагу! Владислав Супряга з лінії штрафного пробиває точно у дальній кут. Надважливий гол для молодого футболіста!
53'
Спробі Лукаса Пакети в черговий раз забракло влучності. Денис Бойко може зітхнути з полегшенням.
52'
Помилка Дениса Бойка при стандарті ледь не призвела до пропущеного м'яча. На щастя, Тіно Кадевере не зміг вразити порожні ворота.
50'
Ремі Ріу бездоганно грає на стрічці! Голкіпер Ліона впорвася з підступним ударом Владислава Ваната у ближній кут.
48'
Денис Бойко виконує майстерний сейв після обвідного удару у виконанні Бредлі Барколи.
46'
Другий тайм розпочався.
Динамо уходит в раздевалку при минимальном преимуществе в счёте. Надеемся, во втором тайме киевляне смогут развить свой успех.
45+2'
Перерва.
43'
Стовідсотковий гольовий момент не реалізував Владислав Супряга! Форвард Динамо не зумів переграти воротаря пострілом упритул.
42'
Непоганий простріл з правого флангу виконав Владислав Супряга, але голкіпер у красивому стрибку перехопив м'яч.
32'
Владислав Ванат обіграв воротаря і відправив м'яч у сітку, але гол зараховано не буде. Лайнсмен зафіксував положення поза грою.
29'
Динамо відкриває рахунок! Денис Гармаш обробив передачу з глибини, протягув м'яч до воріт і викотив під удар Денисові Антюху. Відмінна гра від капітана!
20'
Незабитий пенальті
Владислав Ванат хибить з одинадцятиметрової позначки. Нападник Динамо переграв воротаря, але влучив у штангу.
19'
Арбітр призначає пенальті у ворота Ліона! Ремі Ріу порушив правила проти Владислава Супряги.
17'
Лукас Пакета знову опинився на вбивчій позиції, але пробачив суперника за неуважну гру в захисті.
13'
Денис Антюх програв опонентові силову боротьбу і втратив чудову нагоду відзначитись.
9'
Фортуна на боці динамівців! М'яч після удару Лукаса Пакети пройшов у лічених сантиметрах від стійки.
8'
Денис Бойко впевнено грає на виході, позбавляючи суперника можливості отримати м'яч.
3'
Небезпечну подачу з кутового виконав Лукас Пакета, але ніхто з партнерів на неї не відгукнувся.
2'
Сіналі Діоманде зупинив перспективний прохід Владислава Ваната лівим флангом.
1'
Матч розпочався.
Стартовий склад Динамо: Бойко – Вівчаренко, Сирота, Бурда, Кравченко – Андрієвський, Шепєлєв, Гармаш (к) – Ванат, Супярга, Антюх.
Стартовий склад Ліона: Ріу, Ломамі, Діоманде, Озкачар, Дюбуа, Бонне, Ель-Аруш, Пакета (к), Кадевере, Діб, Баркола.
Вітаємо прихильників українського футболу! До вашої уваги текстова онлайн-трансляція першого контрольного матчу між Динамо та Ліоном.