Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2022/2023
Останні матчі - Динамо
Останні матчі - Ліон
Чемпіонат Франції 2023/2024
Захист Динамо в другому таймі трохи стомився, тож почав припускатись прикрих помилок. А коли суперники ще й зробили 11 замін в один слот, то команда Луческу геть утратила контроль над становищем на полі. У підсумку Ліон швидко оформив два з трьох власних м'ячів у цій грі, тож цілковито заслуговував на перемогу.
Усе! Матч завершено! 0:3! Потужна молодь Ліона пришвидшила гру.
87'
Постріл Лега з правого флангу штрафного пройшов повз протилежну стійку.
84'
Сидорчук перед власним воротарським перехопив простріл суперників із правого флангу штрафного.
81'
Ванат, який вийшов на 78-й хвилині, поцілив пострілом із лівого флангу штрафного повз дальню стійку.
80'
Швидкий розіграш кутового на лівому фланзі від Динамо до загострення не призвів.
77'
Гол. Лега перекинув Нещерета на лівому фланзі штрафного на завершення блискавичної передачі партнера в дотик.
74'
Гол. Боє шокував Нещерета дальнім пострілом у праву дев'ятку з протилежного боку поля.
72'
Дальній постріл від Сумаре з зони перед чужим штрафним пішов над воротами.
71'
Фол проти Боля біля штрафного Динамо одразу збоку двох суперників.
68'
Замість Кендзьори вийшов Тимчик.
68'
Боль замінив Попова.
66'
Ліон вирішив повністю змінити свій склад.
64'
Лепенан сфолив против Сидорчука в опорній зоні Динамо.
61'
Вербич спрямував м'яч над воротами на завершення передачі Караваєва з правого флангу на центральний вхід до штрафного.
59'
Караваєв зачепився за подачу з лівого флангу на дальньому боці штрафного, проте вгатив у сітку з зовнішнього боку.
57'
Дубінчак пострілом із лівого флангу заробив кутовий, однак у Шапаренка не вийшло відправити м'яч кудись, окрім до рук Лопеша.
55'
Проти Сидорчука було порушено правила на лівому фланзі захисту Динамо.
52'
Гол. Мендеш завершив подачу кутового з правого флангу ударом головою з центру штрафного, Бущан відбив перед собою, а Лукеба добив.
51'
Дубінчак не пропустив Гюсто на лівий фланг власного штрафного.
49'
Сидорчук та Енріке чогось почали штовхатися.
47'
Динамо намагається тримати м'яч на початку тайму.
Було розпочато другий тайм!
Перша половина зустрічі була досить повільною більшу частину часу, проте гольові моменти кожна зі сторін усе ж таки змогла створити. Киянам не вдається нав'язати високий пресинг, тоді як суперники про це навіть і не думають. Ліон намагається грати на класі, проте на вістрі атаки французів забагато індивідуалістів, які тільки те й роблять, що гублять м'яч. Зокрема знайомий нам Тете.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45'
Ліон в атаці завершує першу половину гри.
43'
Тете зі входу на правий фланг штрафного вистрілив вище воріт.
42'
Ляказетт повернувся на лівий фланг захисту, відібравши м'яча в Кендзьори.
40'
Густо прискорився правим флангом, проте Караваєв зустрів його блоком без фолу.
38'
Фол від Циганкова проти Енріке під час закидання з глибини.
36'
Бєсєдін на правому фланзі захисту вирішив відіграти в обороні, проти збив суперника.
33'
Буяльського збив Мендеш перед штрафним Ліона.
31'
Циганков не зміг перевести м'яч до штрафного в дотик, після закидання Шапаренка на правий фланг.
29'
Простріл Екамбі з правого флангу штрафного Февр завершив пострілом у дотик над воротами.
28'
Бєсєдін в офсайді під час передачі на правий фланг.
27'
П'ють воду команди цими хвилинами.
25'
Мендес пострілом зі штрафного поцілив у стінку.
24'
Ляказетт був збитий перед штрафним фолом Попова.
22'
Лепенан збив Циганкова на лівому фланзі захисту.
20'
Тете сфолив проти Караваєва біля штрафного Динамо.
18'
Вербич не зумів зберегти м'яч під тиском у центрі поля.
16'
Бущан потягнув постріл у ближній кут із лівого флангу штрафного від Екамбі!
15'
Сидорчук біля центральної лінії на правому фланзі захисту врізався в Енріке.
13'
Екамбі котив із правого флангу штрафного в дальній кут, проте Бущан потягнув!
12'
Тете вистрілив із лівого флангу штрафного, проте влучив у суперника. Кутовий.
10'
Бєсєдін не зміг приборкати верховий м'яч біля чужого штрафного.
8'
У офсайд закинули м'яч на лівий фланг атаки для Вербича.
6'
Утримують м'яч кияни на власній половині. Суперники не тиснуть.
4'
Динамо намагається нав'язати суперникам високий пресинг.
3'
Буяльський ударом боковими ножицями замикав подачу Циганкова з правого флангу, проте у ворота не влучив.
2'
Подача з лівого флангу від Екамбі пішла до рук Бущану.
1'
Ліон розпочав гру з м'ячем у ногах.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Запасні: Нещерет, Боль, Тимчик, В.Волошин, Дубінчак.
Динамо Київ: Бущан – Караваєв, Забарний, Попов, Кендзьора – Сидорчук – Вербич, Шапаренко, Буяльський, Циганков – Бєсєдін.
Ліон: Лопеш — Гюсто, Тьяго Мендес, Лукеба, Енріке — Рен-Аделаїд, Лепенан — Тете, Февр, Токо Екамбі — Ляказетт.
Стали відомі стартові склади:
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію товариського матчу. На полі стадіону Стад П'єр Раджон (Бургуен-Жальє, Франція) зіграють Ліон та Динамо Київ.