Манчестер Юнайтед - Бернлі онлайн трансляція матчу

Кубок англійської ліги - 21 грудня 2022, 22:00
Головний суддя: Грэм Скотт
2 - 0
Бернли
27' Крістіан Еріксен
48' Cullen, Josh 57' Rashford, Marcus 59' Garnacho, Alejandro Вийшов: Antony 64' Manuel, Benson Вийшов: Churlinov, Darko 72' Антоні Марсьяль Вийшов: Elanga, Anthony 72' Wan-Bissaka, Aaron Вийшов: Shaw, Luke 80' Antony 83' Barnes, Ashley Вийшов: Twine, Scott 85' Rashford, Marcus Вийшов: Fred 85' Malacia, Tyrell Вийшов: Williams, Brandon 89' Fernandes, Bruno 90' Джек Корк Вийшов: Egan-Riley, Conrad 90' Джош Браунхілл Вийшов: Bastien, Samuel 90' Maatsen, Ian Вийшов: Taylor, Charlie
  • The most common result of matches between Manchester United and Burnley FC when Manchester United is playing at home is 3-1. 3 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Manchester United and Burnley FC is 2-0. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 8 meetings with Manchester United playing at home, Manchester United have won 4 times, there have been 3 draws while Burnley FC have won 1 times. The goal difference is 16-9 in favour of Manchester United.
  • During the last 17 meetings, Manchester United have won 10 times, there have been 5 draws while Burnley FC have won 2 times. The goal difference is 27-11 in favour of Manchester United.
  • Manchester United have won 4 home matches in a row.
  • Manchester United haven't lost in any of their last 6 home matches.
  • Burnley FC have a winning streak of 4 matches.
  • Manchester United have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • Burnley FC have scored at least one goal for 22 consecutive matches.
  • Manchester United wins 1st half in 41% of their matches, Burnley FC in 28% of their matches.
  • Manchester United wins 41% of halftimes, Burnley FC wins 28%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When Manchester United leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When Burnley FC leads 0-1 away, they win in 50% of their matches.
  • When Manchester United is down 0-1 home, they win 12% of their matches.
  • When Burnley FC is down 1-0 away, they win 22% of their matches.
  • Burnley FC's performance of the last 5 matches is better than Manchester United's.
  • Manchester United have lost just 1 of their last 5 games against Burnley FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Manchester United won 3, Burnley FC won 1, 1 draws.
  • Manchester United scores 1.6 goals in a match against Burnley FC and Burnley FC scores 1 goals against Manchester United (on average).
  • Average number of goals in meetings between Manchester United and Burnley FC is 2.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Manchester United and Burnley FC is 1.2.
  • Manchester United scores 1.61 goals when playing at home and Burnley FC scores 1.42 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Бернлі
90'
Джек Корк
Вийшов: Egan-Riley, Conrad
90'
Джош Браунхілл
Вийшов: Bastien, Samuel
90'
Maatsen, Ian
Вийшов: Taylor, Charlie
Fernandes, Bruno
89'
Rashford, Marcus
Вийшов: Fred
85'
Malacia, Tyrell
Вийшов: Williams, Brandon
85'
83'
Barnes, Ashley
Вийшов: Twine, Scott
Antony
80'
Антоні Марсьяль
Вийшов: Elanga, Anthony
72'
Wan-Bissaka, Aaron
Вийшов: Shaw, Luke
72'
64'
Manuel, Benson
Вийшов: Churlinov, Darko
Garnacho, Alejandro
Вийшов: Antony
59'
ГООЛ! Rashford, Marcus
57'
48'
Cullen, Josh
ГООЛ! Крістіан Еріксен
27'
1
Після перерви Манчестер продовжив те, що розпочав у першому таймі. "Манкуніанці" ще й скористалися помилкою гостей в обороні і подвоїли перевагу. Після цього сьогоднішнім гостям вдалося створити кілька нагод, проте навіть один гол вони не відквитали.
Матч завершено! Манчестер Юнайтед впевнено крокує далі!
90'
Чотири хвилин додав арбітр до другого тайму.
90'
Замість Корка, Браунхілла і Матсена вийшли Іган-Райлі, Бастьєн і Тейлор.
89'
На завершення матчу гра більше в центрі поля. Більше розмов, ніж футболу.
89'
Жовта для Бруно Фернандеша.
Перший матч для Брендона Вільямса у цьому сезоні.
86'
Замість Рашфорда і Маласії вийшли Фред і Вільямс.
84'
Антоні змістився з правого флангу, і пробив у правий кут - голкіпер потягнув.
83'
Замість Барнса вийшов Твайн.
82'
Каземіро втратив м'яч поблизу власний воріт, через що Барнса вивели на убивчу позицію, але він не влучив у ворота.
82'
Дубравка забрав до рук не надто вдалий удар Гудмунссона.
80'
Грубо Антоні зіграв проти опонента. Не стримався. Жовта для бразильця.
78'
Каллен виборов м'яч на правому фланзі, віддав пас у штрафний, але там партнер втратив круглий снаряд.
76'
Робертс неточно навісив з правого флангу.
75'
Фернандеш зі стандарту з метрів 25-ти пробив ну значно вище воріт.
72'
Еланга і Шоу вийшли замість Марсьяля і Ван-Біссаки.
68'
Чурлінов дуже добре відкрився на вістрі атаки, але не зміг в дотик замкнути пас від партнера - пробив і повз голкіпера, і повз ворота.
66'
Два поспіль кутових "манкуніанців" завершилися неточними подачами.
65'
Рашфорд намагався прорватися у штрафний майданчик лівим флангом,але заробив лише кутовий.
63'
Все-таки не зможе Бенсон продовжити гру. Замість нього вийшов Чурлінов.
62'
Пауза у матчі. Лідер Бернлі сьогодні Бенсон зазнав пошкодження, а лікарі намагалися потягнути його до гри.
58'
Антоні замінив Гарначо. Зник аргентинець після перерви.
57'
ГООООЛ! Подвоюють перевагу господарі! Рашфорд протягнув м'яч правим флангом зі своєї половини поля, пройшов двох опонентів у чужому штрафному і пробив у лівий кут. Індивідуальна краса.
53'
Бернсон з правого флангу змістився у центр, але невдало пробив по воротах - м'яч пролетів у кількох метрах від лівої стійки.
51'
Прекрасно розіграли контратаку "манкуніанці", тільки от із завершенням не вийшло. Фернандеш точною передачею знайшов попереду Рашфорда, той скинув під удар Мактомінею - шотландець в дотик з-за меж штрафного пробив вище воріт.
49'
Фернандеш навісив аж за лицьову лінію. Зовсім невдало.
48'
Каллен жорстко збив Марсьяля у центрі поля, за що побачив перед собою жовте світло.
Другий тайм розпочався!
Манчестер Юнайтед більшість тайму контролював гру, завдяки чому зрештою і забив гол. Після досягнення початкової мети господарі дали більше грати супернику. Бернлі навіть створив кілька моментів і цілком міг зрівняти рахунок, але "манкуніанці" вистояли.
Перерва у нашому матчі!
45'
Одну хвилину додав арбітр до першого тайму.
45'
Рашфорд намагався втекти вправим флангом після пасу на хід від Мактомінея, але заліз в офсайд.
40'
Після передачі Мактомінея Марсьяль все-таки зміг пробити з меж штрафного, однак його потужний удар потягнув Пікок-Фаррелл.
36'
Рахунок міг вже бути рівним! Після прострілу того ж Бенсона м'яч від п'ятки Рашфорда полетів за шию Дубравці, але Ван-Біссака підстрахував партнерів і виніс круглого на кутовий.
35'
А ось тут у Бенсона удар вийшов кращим чином - вінгер з-за меж штрафного пробив у праву дев'ятку, але Дубравка потягнув.
32'
Непогано атаку провели Бернлі, яку завершував Бенсон, але пробив вінгер у зовнішню частину сітки воріт.
30'
Марсьяль з-за меж штрафного пробив точно в руки голкіперу.
Другий гол Еріксена у цьому сезоні, але перший в Кубку ліги.
27'
ГООООООЛ! Після довгого закидання на Ван-Біссаку захисник у підкаті прострілив вздовж воротарського майданчика точно на Еріксена - той переправив м'яч у ворота.
25'
Мадсен намагався пройти лівим флангом, але Мактоміней і Ван-Біссака разом відібрали у нього м'яч.
22'
Баєр помилився з передачею на Гудмундссона - вийшло занадто сильно. Від воріт проб'ють господарі.
20'
Атака МЮ завершилася втратою м'яча - Марсьяль не зміг приборкати не надто вдалу передачу партнера.
18'
Господарі продовжують контролювати м'яч. Поки Бернлі справляється з тиском.
16'
Гарначо проривався лівим флангом, але у підсумку втратив контроль над м'ячем і випустив його за лицьову лінію.
12'
Лише з третього кутового за кілька хвилин МЮ вдалося завдати удару - Лінделеф головою пробив вище воріт.
9'
Подачу Еріксена зі стандарту було винесено.
8'
Гарначо вивели сам на сам з голкіпером, але аргентинець завдав дуже слабкого удару низом. Втратив 100%-й момент, адже голкіпер потягнув без проблем.
4'
Після подачі Гудмундссона пробив Барнс, але вийшло неточно.
2'
На старті матчу МЮ більше з м'ячем, проте не надто поспішає розвивати швидкі атаки.
Матч розпочався!
"Манкуніанці" в попередному етапі Кубка ліги пройшли Астон Віллу, а "бордові" раніше подолали Шрусбері і Кроулі.
Бернлі: Пікок-Фаррелл - Робертс, Харвуд-Белліс, Баєр, Матсен - Каллен, Корк - Бенсон, Браунхілл, Гудмундссон - Барнс.
Манчестер Юнайтед: Дубравка - Ван-Біссака, Каземіро, Лінделеф, Маласія - Мактоміней, Еріксен - Рашфорд, Фернандеш, Гарначо - Марсьяль.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію матчу 1/8 фіналу Кубку англійської ліги, в якому Манчестер Юнайтед зустрінеться з Бернлі.