Матч розпочався!
“Оболонь”: 13 Кичак Артем, 20 Фатєєв Дмитро, 16 Лук'янчук Павло, 3 Тєрєхов Артем, 14 Чернов Олександр, 4 Мороз Тарас, 17 Черненко Руслан, 25 Груша Віталій, 24 Прокопенко Єгор, 10 Слободян Олег, 95 Краснопір Ігор. Запасні: 1 Федорівський Назарій, 12 Борисюк Максим, 11 Єрмоленко Максим, 9 Батальський Олександр, 6 Мухаматгалєєв Владислав, 21 Покотилюк Максим, 99 Олійник Дмитро, 8 Савченко Олексій, 19 Косовський Сергій, 55 Суханов Сергій.
“Карпати”: 31 Ільющенков Олександр, 19 Махнєв Дмитро, 32 Ломницький Андрій, 4 Болденков Валерій, 77 Галенков Денис, 44 Саків Тарас, 8 Чачуа Амбросій, 10 Тлумак Юрій, 33 Шах Артур, 16 Рябов Артур, 9 Кожанов Денис. Запасні: 25 Фастов Дмитро, 39 Катрич Віталій, 28 Лень Олег, 17 Климець Олександр, 23 Тарануха Ростислав, 18 Когут Іван, 27 Когут Микола, 35 Сидун Вадим.

Анонс матчу Карпати - Оболонь 27.05.2023, Перша ліга України

Матч між командою Карпати (Львов) та командою Оболонь (Киев) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2022/2023 .

Дата проведення матчу: 27.05.2023
Час початку матчу: 14:00

Історія протистоянь между Карпати (Львов) та командою Оболонь (Киев):

Прошедший матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Карпати та Оболонь у попередньому футбольному матчі 27.05.2023 закінчилось с такими результатами: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Карпати - Оболонь можна подивитися 27.05.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Карпати - Оболонь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Карпати (Львов)
Рік заснування Карпати (Львов): 2021

Предыдущий матч команди Карпати був зіграний проти СК Полтава - 27.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Карпати.

Назва: Оболонь (Киев)
Рік заснування Оболонь (Киев): 2013
Тренер: Валерий Иващенко

Прошедший поединок команди Оболонь був зіграний проти Зоря - 28.04.2024, у рамках турнира Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Карпати - Оболонь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.