Фулгем - Манчестер Юнайтед онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 04 листопада 2023, 14:30 - Крейвен Коттедж . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Джон Брукс
0 - 1
31' Robinson, Antonee
63' Antony Вийшов: Pellistri, Facundo 66' Андреас Перейра 66' Palhinha, Joao 67' Garnacho, Alejandro 76' Вілліан Вийшов: Lukic, Sasa 76' Muniz, Rodrigo Вийшов: Vinicius, Carlos 79' Крістіан Еріксен Вийшов: Мейсон Маунт 79' Hojlund, Rasmus Вийшов: Антоні Марсьяль 82' Андреас Перейра Вийшов: Reid, Bobby 82' Iwobi, Alex 85' Wilson, Harry 88' Dalot, Diogo 90' Рауль Хіменес 90' Garnacho, Alejandro Вийшов: Рафаель Варан 90' Fernandes, Bruno 90' Wilson, Harry Вийшов: Cairney, Tom 90' Iwobi, Alex Вийшов: Рауль Хіменес
  • During the last 17 meetings with Fulham FC playing at home, Fulham FC have won 2 times, there have been 4 draws while Manchester United have won 11 times. The goal difference is 36-18 in favour of Manchester United.
  • During the last 36 meetings, Fulham FC have won 3 times, there have been 6 draws while Manchester United have won 27 times. The goal difference is 85-36 in favour of Manchester United.
  • Fulham FC's last home win against Manchester United was in 2009.
  • Last season Manchester United won both games against Fulham FC (2-1 at home and 2-1 away).
  • Did you know that Manchester United scores 45% of their goals between the minutes 76-90?
  • Manchester United have a winning streak of 3 matches.
  • Fulham FC haven't won any of their last 3 games against Manchester United.
  • Fulham FC haven't scored in 2 of their 4 home matches in Premier League this season.
  • Manchester United haven't scored in 1 of their 4 away matches in Premier League this season.
  • Joao Palhinha has more yellow cards (3) than any other player at Fulham FC. Bruno Fernandes has collected 4 for Manchester United.
  • Fulham FC wins 1st half in 33% of their matches, Manchester United in 31% of their matches.
  • Fulham FC wins 33% of halftimes, Manchester United wins 31%.
  • The winner of their last meeting was Manchester United.
  • On their last meeting Manchester United won by 1 goals.
  • When Fulham FC leads 1-0 at home, they win in 92% of their matches.
  • When Manchester United leads 0-1 away, they win in 71% of their matches.
  • When Fulham FC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Manchester United is down 1-0 away, they win 7% of their matches.
  • In Premier League, Manchester United has better performance than Fulham FC.
  • Manchester United's performance of the last 5 matches is better than Fulham FC's.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 games against Fulham FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Fulham FC won 0, Manchester United won 4, 1 draws.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Fulham FC.
  • Fulham FC have won just 0 of their last 5 Premier League games against Manchester United.
  • Fulham FC scores 1 goals in a match against Manchester United and Manchester United scores 2 goals against Fulham FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Fulham FC and Manchester United is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Fulham FC and Manchester United is 1.2.
  • Fulham FC scores 1.42 goals when playing at home and Manchester United scores 1.14 goals when playing away (on average).
  • A year ago, Fulham FC were number 9 in the table with 14 points. Now they are number 14 with 12 points.
  • Fulham FC have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Manchester United has streak of 2 matches with 0 scored goals.
Рауль Хіменес
90'
90'
Garnacho, Alejandro
Вийшов: Рафаель Варан
90'
Fernandes, Bruno ГООЛ!
Wilson, Harry
Вийшов: Cairney, Tom
90'
Iwobi, Alex
Вийшов: Рауль Хіменес
90'
88'
Dalot, Diogo
85'
Андреас Перейра
Вийшов: Reid, Bobby
82'
Iwobi, Alex
82'
79'
Крістіан Еріксен
Вийшов: Мейсон Маунт
79'
Hojlund, Rasmus
Вийшов: Антоні Марсьяль
Вілліан
Вийшов: Lukic, Sasa
76'
Muniz, Rodrigo
Вийшов: Vinicius, Carlos
76'
67'
66'
Palhinha, Joao
66'
63'
Antony
Вийшов: Pellistri, Facundo
Robinson, Antonee
31'
2
Трансляція матчу Фулгем - "Манчестер Юнайтед"
В ефірі
Вистраждана перемога Манчестер Юнайтед на Крейвен Котедж. Фулгем навіть виглядав трохи краще, але в них не знайшлося свого Фернандеша, який міг би одним точним ударом вирішити долю поєдинку.
90+7'
Матч завершився.
90+3'
Варан замість Гарначо вийшов на поле.
90'
Хіменес і Кейрні трохи раніше вийшли на поле у Фулгема.
90+1'
Компенсовано 5 хвилин.
90+1'
Манчестер Юнайтед виривається вперед у самому кінці! Фернандеш злету поклав мʼяч у нижній кут з межі карного та побіг емоційно святкувати з уболівальниками.
88'
Далот збив суперника неподалік від карного та був попереджений.
85'
Марсьяль підлаштувався під складний мʼяч і пробив у падінні ножицями. Було близько, мабуть найкращий момент МЮ сьогодні.
82'
Івобі отримав жовту за те, що збив Гарначо, який на швидкості проривався до воріт.
81'
Де Кордова-Рід замінив Перейру.
79'
Маунт і Марсьяль на полі, Еріксен і Хойлунд пішли відпочивати.
78'
Далот виграв підбір після кутового та потужно приклався до мʼяча. Непогана спроба, але все ж таки повз ворота.
76'
Вінісіус і Лукич вийшли на поле замість Муніса та Вілліана.
63'
Антоні поступився місцем на полі Пельїстрі.
68'
Гарначо помилився в простій передачі та був змушений фолити, щоб виправитися.
66'
Пальїнья був попереджений за тактичний фол у центрі поля.
65'
Дуже потужний відрізок видав Фулгем. І з гри створювали моменти, і зі стандартів. Дивом вдалося не пропустити підопічним тен Хага.
61'
Ще один класний сейв від Онана! Пальїнья розстрілював ворота з близької відстані, але не зміг переграти голкіпера.
61'
Онана рятує свої ворота після дальнього удару Івобі! З дальньої девʼятку дістав мʼяч камерунець.
58'
Ніхто не встиг завадити Вілліану підготувати удар з-за меж карного і це було дуже небезпечно. Навіть Онана не зреагував, але мʼяч пройшов поруч зі штангою.
57'
50'
Краще виглядають «червоні дияволи» на старті другого тайму. Регулярно входять до карного суперника, не вистачає тільки останнього пасу.
48'
Гарначо змістився з флангу в центр і небезпечно пробив. Ще й рикошет був, але Лено це не завадило.
46'
Другий тайм розпочався.
Цілком закономірні нулі після першого тайму. Чекаємо в другій половині гри активізації, перш за все від МЮ.
45+6'
Перерва.
45+1'
Додано 5 хвилин.
45'
Знову момент у Вілліана. Підробив під праву та вдарив у дальній кут. Близьким до цілі був бразильський ветеран.
38'
Івобі протягнув мʼяч на серйозну відстань, а от на точний удар, мабуть, не вистачило сил.
36'
Нічого цікавого на полі не відбувається. Фулгем іноді виходить у контратаки, але не доводить їх до якісного завершення. Юнайтед поки погано проявляє себе в позиційних атаках.
31'
Робінсон підкотився просто в ногу Антоні. Без сумнівів, це жовта картка.
27'
Вілліан помітив підключення Вілсона з глибини та вирізав класний пас. Якби не Далот, гравець Фулгема міг відзначитись.
23'
Знову Вілліан активно діє, але ніхто з партнерів його не підтримав. Нікому було відгукнутися в карному на простріл.
16'
Перша контратака Фулгема і відразу гострота. Удар Вілліана заблокували, а от після спроби Вілсона Онана довелося рятувати свої ворота.
12'
Після перегляду VAR гол Юнайтед скасовано! У Магвайра зафіксували офсайд, хоча він не торкався мʼяча. Гравець все одно впливав на епізод, тому рішення справедливе.
9'
Манчестер Юнайтед відкриває рахунок! Еріксен подав зі штрафного на дальню стійку, а Гарначо скинув на Мактомінея, який розстріляв порожні ворота.
4'
Все нормально з Магвайром, він повернувся на поле.
2'
Магвайр у боротьбі за мʼяч отримав удар по голові. Цілком можливо, що знадобиться заміна.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Джон Брукс.
Запасні: Родак (в), Балло Туре, Де Кордова-Рід, Де Фужероль, Карлос Вінісіус, Кейрні, Лукич, Рід, Хіменес.
Стартовий склад Фулгема: Лено — Робінсон, Рім (к), Бессі, Кастань — Пальїнья, Вілсон — Вілліан, Перейра, Івобі — Родрігу Муніз. Головний тренер — Марку Сілва.
Запасні: Баїндир (в), Амрабат, Варан, Марсьяль, Маунт, Межбрі, Мейну, Пельїстрі, Регілон.
Стартовий склад Манчестер Юнайтед: Онана — Далот, Еванс, Магвайр, Ван-Біссака — Мактоміней, Еріксен — Гарначо, Фернандеш (к), Антоні — Хойлунд. Головний тренер — Ерік тен Хаг.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 11-го туру АПЛ Фулгем – Манчестер Юнайтед.