Манчестер Юнайтед - Фулгем онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 24 лютого 2024, 17:00 - Олд Траффорд . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Оливер, Майкл
1 - 2
25' Adarabioyo, Tosin 36' Харрі Магуайр 42' Андреас Перейра 45' Wilson, Harry
53' Forson, Omari Nathan Вийшов: Крістіан Еріксен 53' Карлос Каземiро Вийшов: Mctominay, Scott 65' Bassey, Calvin 68' Андреас Перейра Вийшов: Cairney, Tom 77' Харрісон Рід Вийшов: Traore, Adama 81' Wilson, Harry Вийшов: Ісса Диоп 81' Mainoo, Kobbie Вийшов: Diallo, Amad 89' Харрі Магуайр 90' Cairney, Tom 90' Fernandes, Bruno 90' Віктор Нільссон-Лінделеф Вийшов: Antony 90' Iwobi, Alex 90' Бернд Лено
  • The most common result of matches between Manchester United and Fulham FC when Manchester United is playing at home is 3-0. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 19 meetings with Manchester United playing at home, Manchester United have won 16 times, there have been 2 draws while Fulham FC have won 1 times. The goal difference is 49-18 in favour of Manchester United.
  • During the last 37 meetings, Manchester United have won 28 times, there have been 6 draws while Fulham FC have won 3 times. The goal difference is 86-36 in favour of Manchester United.
  • Fulham FC's last away win against Manchester United was in 2003.
  • Last season Manchester United won both games against Fulham FC (2-1 at home and 2-1 away).
  • Manchester United have a winning streak of 3 matches in Premier League.
  • Did you know that Manchester United scores 33% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Fulham FC scores 21% of their goals between the minutes 76-90?
  • Manchester United have a winning streak of 4 matches.
  • Manchester United haven't lost in their last 6 games.
  • Fulham FC haven't won any of their last 4 games against Manchester United.
  • When playing at home, Manchester United have not lost to Fulham FC in their last 16 encounters.
  • Manchester United haven't scored in 3 of their 12 home matches in Premier League this season.
  • Fulham FC haven't scored in 5 of their 12 away matches in Premier League this season.
  • Fulham FC's away record this season: 1-4-7.
  • Bruno Fernandes has assisted the most goals for Manchester United with 5. Andreas Pereira is Fulham FC's biggest assister (6).
  • Bruno Fernandes has more yellow cards (7) than any other player at Manchester United. Joao Palhinha has collected 10 for Fulham FC.
  • Manchester United have scored at least one goal for 8 consecutive matches.
  • Manchester United wins 1st half in 32% of their matches, Fulham FC in 28% of their matches.
  • Manchester United wins 32% of halftimes, Fulham FC wins 28%.
  • The winner of their last meeting was Manchester United.
  • On their last meeting Manchester United won by 1 goals.
  • When Manchester United leads 1-0 at home, they win in 78% of their matches.
  • When Fulham FC leads 0-1 away, they win in 45% of their matches.
  • When Manchester United is down 0-1 home, they win 46% of their matches.
  • When Fulham FC is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, Manchester United has better performance than Fulham FC.
  • Manchester United's performance of the last 5 matches is better than Fulham FC's.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 games against Fulham FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Manchester United won 4, Fulham FC won 0, 1 draws.
  • Manchester United have lost just 0 of their last 5 Premier League games against Fulham FC.
  • Fulham FC have won just 0 of their last 5 Premier League games against Manchester United.
  • Manchester United scores 1.8 goals in a match against Fulham FC and Fulham FC scores 0.8 goals against Manchester United (on average).
  • Average number of goals in meetings between Manchester United and Fulham FC is 2.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Manchester United and Fulham FC is 0.8.
  • Manchester United scores 1.71 goals when playing at home and Fulham FC scores 1.08 goals when playing away (on average).
  • A year ago, Fulham FC were number 8 in the table with 39 points. Now they are number 12 with 29 points.
Останні матчі - Фулгем
90'
Cairney, Tom
Fernandes, Bruno
90'
Віктор Нільссон-Лінделеф
Вийшов: Antony
90'
90'
Iwobi, Alex ГООЛ!
90'
Бернд Лено
ГООЛ! Харрі Магуайр
89'
81'
Wilson, Harry
Вийшов: Ісса Диоп
Mainoo, Kobbie
Вийшов: Diallo, Amad
81'
77'
Харрісон Рід
Вийшов: Traore, Adama
68'
Андреас Перейра
Вийшов: Cairney, Tom
65'
Bassey, Calvin ГООЛ!
Forson, Omari Nathan
Вийшов: Крістіан Еріксен
53'
Карлос Каземiро
Вийшов: Mctominay, Scott
53'
45'
42'
Харрі Магуайр
36'
25'
В ефірі
МЮ був дуже ватним, тож він закономірно поступився. Хоч і ударів у господарів було більше, однак їхня якість бажала кращого. Фулгем і швидше міг закривати питання про переможця матчу, але команду підводила реалізація. Івобі поклав цьому край.
Матч завершено! Фулгем вириває перемогу!
90+10'
Фернандеш і Кейрні не поділили щось і отримали по жовтій.
90+9'
Антоні замінив Лінделофа.
90+7'
ГООООООООООООООООООООЛ! Фулгем вириває перемогу! Вдалася контратака гостям. Траоре віддав у штрафну на Івобі і той поцілив у лівий нижній кут!
90+5'
Після навісу Муніз завершував контратаку, але його удар полетів поруч зі стійкою.
90+4'
Діалло з меж штрафного пробив у суперника.
90+2'
Жовта для Лено за затяжку часу.
90+1'
З VAR переглядали арбітри взяття воріт напредмет офсайду в Магвайра. Однак все чисто.
90'
Дев'ять хвилин додано до другого тайму.
89'
ГООООООООООЛ! Манчестер зрівнює рахунок! Фернандеш змістився з лівого флангу і пробив - Лено парирував. Однак першим на м'ячі був Магвайр, котрий цього разу вже поцілив у ворота.
85'
Хоч і господарі з м'ячем, однак без гостроти від них. Поки все на великій відстані від чужих воріт.
81'
Діоп поміняв Вілсона.
80'
Діалло замінив Мейну.
80'
Магвайр - явно не помічник своїй команді. Цього разу він після подачі Фернандеша опинився на розстрільній позиції перед чужими воротами, але з кількох метрів пробив вище.
79'
Після провалу в обороні "манкуніанців" Вілсон отримав шанс добігти до лінії чужого штрафного і пробити - не влучив у площину.
77'
Траоре замінив Ріда.
76'
Гарначо не обробляв передачу, а відразу ж намагався закинути м'яч на дальню стійку, однак не сталося, як гадалося.
73'
Рашфорд на замаху прибрав одного опонента в прострілив на дальню стійку - там лише футболісти Фулхэма.
71'
Не надто потужний удар Фернандеша без проблем парирував Лено.
70'
Два поспіль кутових від МЮ нічим цікавим не завершилися.
68'
Кейрні замінив Перейру.
Дебютний гол захисника в АПЛ.
65'
ГОООООООЛ! Фулгем попереду! Після подачі Перейри з кутового спочатку пробити не вдалося, але Бессі найшвидше з усіх зорієнтувався на відскоці і пробив під поперечку.
64'
Хоч і у Ріда не вийшов пас, однак він перетворився в удар. Онана вчасно зорієнтувався і перевів м'яч над поперечкою.
58'
"Манкуніанці" відбилися від навісу суперників з кутового.
57'
Дуже гостру контратаку провели господарі. Щоправда все завершилося лише прострілом від Робінсона, котрий не знайшов партнера. А міг і сам пробивати.
55'
Гості виконали подачу зі стандарту, але все завершилося офсайдом Кастаня.
53'
І все-таки Каземіро пішоввідразу у роздягальню,а замість нього вийшов Мактоміней. Також замість молодого Форсона з'явився Еріксен.
51'
Жорстко зіштовхнулися у центрі поля Рід і Каземіро. Обом кілька хвилин надавали допомгу.
47'
Після подачі Перейри з кутового Адарабіойо неточно пробив.
Другий тайм розпочався!
Фулгем був більш активним на початку поєдинку. За першу половину тайму МЮ навіть жодного разу не пробив по воротах суперника. Однак з часом обидві команди влаштували гойдалки поблизу чужих воріт. Десь реалізація підводила, десь голкіпери виручали. Тому поки ненудні нулі.
Перший тайм завершено!
45+2'
Жовта для Вілсона.
45'
Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.
44'
Рашфорд своїм ударом після передачі Бруну поцілив у когось із суперників.
42'
Жовта картка для Перейри.
41'
Ось тепер так, гостро від МЮ. Гарначо змістився з лівого флангу в центр і під тиском кількох опонентів пробив у дальній кут - Лено парирував.
39'
І знову гості створили кращу атаку! Контрнаступ завершився ударом Перейри з-за меж штрафного у правий кут - Онана у стрибку витягнув цей удар.
38'
Мейну віддав на забігання Рашфорду у штрафну, той оббіг всіг, однак вийшов на дуже гострий кут. Звідти прострілив у центр, де нікого не було.
36'
Магвайр отримав жовту за дуже грубу нагладку у боротьбі з Лукичем.
34'
Після довгого пасу вперед Фернандеш на вістрі атаки не зміг обробити передачу і випустив м'яч аж за лицьову лінію.
33'
А ось тут влучання в каркас було куди гострішим! Івобі потримав м'яч і віддав паралельно у штрафній на Муніза. Той прийняв м'яч, відтиснув Лінделофа і потужним ударом поцілив у праву стійку.
31'
Далот прийняв передачу від партнера і метрів з 30 пробив у лівий кут. М'яч облизав стійку і покинув межі поля.
28'
Тепер після подачі з кутового і удару Муніза врятували захисники. Занадто багато господарі дають бити гостям.
27'
Гарначо з лівої частини штрафного пробив у напрямку воріт, але один із захисників головою виніс м'яч. Цілком ймовірно, що удар летів у площину воріт. Магвайр з добивання пробив вище.
26'
Після підказки бокового Адарабіойо отримав жовту за фол проти Гарначо.
23'
У Манчестера поки 0 ударів, гості пробили вже п'ять разів.
21'
Після подачі з кутового Муніз головою відправив м'яч у площину воріт. Круглий вістрибнув від газону, однак Онана все одно витягнув. Ефектно.
18'
Магвайр помилився позиційно, після чого у Івобі з'явився шанс практично побачення з голкіпером, однак Алекс поспішив і пробив повз ворота. А Онана то кут відкрив так, що влучай-не хочу. Не захотів.
16'
Лено не надто впевнено, однак все одно вибив м'яч подалі під час подачі МЮ від кутового прапорця.
13'
Рід розумно закинув м'яч на край штрафної на партнера, але той його не зрозумів.
11'
Перевага Фулгема у володінні м'ячем відчутна. Гості більше контролюють ситуацію на полі.
10'
Від кутового гостей МЮ відбився, а з підбору Перейра пробив невдало.
6'
Онана вдало зіграв на виході зі свого штрафного. Вибіг ледь не до ауту, заволодів м'ячем і виніс його куди подалі.
4'
Дальній удар Перейри полетів прямо по позиції Онана.
Матч розпочався!
Перед цим матчем МЮ іде на шостій сходинці турнірної таблиці, а "дачники" посідають 12 місце. У активі команд 44 та 29 очок відповідно.
Фулгем: Лено - Робінсон, Бессі, Адарабіойо, Кастань - Лукич, Рід - Івобі, Перейра, Вілсон - Муніз.
Манчестер Юнайтед: Онана - Далот, Варан, Магвайр, Лінделоф - Мейну, Каземіро - Гарначо, Фернандеш, Рашфорд - Форсон.
Стали відомі стартові склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову пряму трансляцію матчу 26 туру АПЛ, у якому Манчестер Юнайтед зіграє проти Фулхэма.