Евертон - Челсі онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 10 грудня 2023, 16:00 - Гудисон Парк . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Оливер, Майкл
Ливерпуль
2 - 0
15' Gueye, Idrissa 19' Palmer, Cole 27' James, Reece Вийшов: Colwill, Levi 41' Young, Ashley Вийшов: Patterson, Nathan
46' Onana, Amadou Вийшов: Gueye, Idrissa 54' Абдулайе Дукуре 59' Branthwaite, Jarrad 67' Fernandez, Enzo Вийшов: Рахім Стерлінґ 67' Broja, Armando Вийшов: Jackson, Nicolas 68' Calvert-Lewin, Dominic Вийшов: Beto 73' Mudryk, Mykhailo 84' Sanchez, Robert Вийшов: Petrovic, Djordje 84' Cucurella, Marc Вийшов: Maatsen, Ian 86' Джек Гарісон Вийшов: Dobbin, Lewis Norman 90' Dobbin, Lewis Norman
  • The most common result of matches between Everton FC and Chelsea FC when Everton FC is playing at home is 1-1. 6 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Everton FC and Chelsea FC is 1-1. 11 matches have ended with this result.
  • During the last 35 meetings with Everton FC playing at home, Everton FC have won 13 times, there have been 11 draws while Chelsea FC have won 11 times. The goal difference is 44-40 in favour of Everton FC.
  • During the last 71 meetings, Everton FC have won 14 times, there have been 25 draws while Chelsea FC have won 32 times. The goal difference is 111-72 in favour of Chelsea FC.
  • Last season's matches: 0-1 (Everton FC at home) and 2-2 (Chelsea FC at home).
  • Did you know that Everton FC scores 33% of their goals between the minutes 0-15? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that Chelsea FC scores 31% of their goals between the minutes 16-30?
  • Everton FC haven't scored in 4 of their 7 home matches in Premier League this season.
  • Chelsea FC haven't scored in 1 of their 7 away matches in Premier League this season.
  • Abdoulaye Doucoure is Everton FC's top scorer with 4 goals. Nicolas Jackson has scored 6 times for Chelsea FC.
  • Jack Harrison has assisted the most goals for Everton FC with 4. Conor Gallagher is Chelsea FC's biggest assister (4).
  • A year ago, Everton FC were number 14 in the table with 14 points. Now they are number 18 with 7 points.
  • Everton FC wins 1st half in 19% of their matches, Chelsea FC in 20% of their matches.
  • Everton FC wins 19% of halftimes, Chelsea FC wins 20%.
  • Their last meeting was a draw. (2-2)
  • When Everton FC leads 1-0 at home, they win in 70% of their matches.
  • When Chelsea FC leads 0-1 away, they win in 60% of their matches.
  • When Everton FC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 1-0 away, they win 13% of their matches.
  • In Premier League, Everton FC has better performance than Chelsea FC.
  • Everton FC's performance of the last 5 matches is better than Chelsea FC's.
  • Chelsea FC have lost just 1 of their last 5 games against Everton FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Everton FC won 1, Chelsea FC won 2, 2 draws.
  • Chelsea FC have lost just 1 of their last 5 Premier League games against Everton FC.
  • Everton FC have won just 1 of their last 5 Premier League games against Chelsea FC.
  • Everton FC scores 0.8 goals in a match against Chelsea FC and Chelsea FC scores 1.2 goals against Everton FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Everton FC and Chelsea FC is 2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Everton FC and Chelsea FC is 0.4.
  • Everton FC scores 0.9 goals when playing at home and Chelsea FC scores 1.09 goals when playing away (on average).
  • Chelsea FC have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Chelsea FC have conceded a goal in each of their last 5 matches.
ГООЛ! Dobbin, Lewis Norman
90'
Джек Гарісон
Вийшов: Dobbin, Lewis Norman
86'
84'
Sanchez, Robert
Вийшов: Petrovic, Djordje
84'
Cucurella, Marc
Вийшов: Maatsen, Ian
73'
Mudryk, Mykhailo
Calvert-Lewin, Dominic
Вийшов: Beto
68'
67'
Fernandez, Enzo
Вийшов: Рахім Стерлінґ
67'
Broja, Armando
Вийшов: Jackson, Nicolas
Branthwaite, Jarrad
59'
ГООЛ! Абдулайе Дукуре
54'
Onana, Amadou
Вийшов: Gueye, Idrissa
46'
Young, Ashley
Вийшов: Patterson, Nathan
41'
27'
James, Reece
Вийшов: Colwill, Levi
19'
Palmer, Cole
Gueye, Idrissa
15'
В ефірі
90+7'
"Челсі" програє "Евертону" на виїзді. Бездарний другий тайм від "синіх", дуже зарядженими вийшли "іриски" після перерви і домоглися свого, граючи від оборони.
90+2'
"Евертон" забиває другий гол! Той, хто вийшов на заміну в "Евертона", забиває тому, хто вийшов на заміну в "Челсі". Петрович на корнері вибив кулаком м'яч прямо на Доббіна, той у дотик розстріляв ворота "Челсі".
90+1'
7 хвилин накинув арбітр.
90'
"Евертон" б'ється за результат. Дукуре відтер Мудрика від м'яча, м'яч залишиться в "ірисок".
87'
Гаррісон пішов, Доббін вийшов.
84'
Петрович таки змінює Санчеса, не може Роберт продовжити гру. А ще йде Кукурелья, виходить Маатсен.
81'
Б'є Мудрик небезпечно - Тарковський встигає підставити ногу.
79'
Метушня у штрафному "Евертона", заблоковано серію ударів футболістів "Челсі".
76'
Все-таки показав Олівер жовту Мудрику в тому моменті.
74'
Мудрик сфолив. Він думав, що зіграв чисто, але арбітр свиснув. Михайло розлютився і відкинув м'яч. Добре, що без жовтої.
72'
Миколенко - просто звір. Грамотно Віталій поставив спину і заробив на собі фол у виконанні Дісасі.
70'
Мудрик отримав по ногах на фланзі й заробив на собі фол. 20 хвилин ще у "Челсі", щоб спробувати відігратися.
69'
Миколенко зупиняє Стерлінга.
68'
Мудрик покотив м'яч Джексону у швидкій атаці, але Ніколас пробив кудись не туди. Дуже далеко від воріт.
67'
Бету замість Калверта-Льюїна.
66'
Стерлінг вийшов, Джексон із ним, Броя та Енцо пішли.
64'
Мудрик! Класно прострілив на Енцо, але удар у падінні аргентинець наносив, ледь дотягнувся до м'яча.
60'
Палмер прошив стінку, але Пікфорд упевнено ловить м'яч.
59'
Брентуейт зрубав Брою, пропустить наступний матч, бо отримав жовту.
54'
Миколенко почав гольову атаку. Запустив снаряд на Макніла, той знайшов Калверта-Льюїна, Домінік не переграв Санчеса, але Дукуре успішно зіграв на добиванні!
53'
Відновилася гра, Санчес у порядку.
51'
Санчес отримав травму під час того, як вибивав м'яч на кутовому. Пауза в грі, Петкович розминається.
50'
Ось це момент! Макніл розвернувся, пробив під штангу, Санчес витягнув!
49'
Мудрик запустив у прорив Колвілла, Леві увійшов у штрафний, але його передачу перервав Миколенко.
48'
Небезпечний простріл від "Евертона" з лівого флангу, але ніхто на нього не відгукнувся. Відповідь "Челсі" - перехоплена передача від Мудрика на Брою.
45'
Поїхали, другий тайм.
45+4'
Невелика перевага у "Челсі", але за таким сценарієм матчу це нічого не означає. Може забити хто завгодно за такої гри.
45+4'
"Евертон" влаштував штурм воріт "Челсі". Санчесу довелося грати на виході, було багато метушні, але гості відбилися.
45+1'
4 хвилини арбітр накинув.
42'
Удар Палмера блокується, на кутовий м'яч виходить.
41'
Янг пішов, Паттерсон вийшов. Травма у ветерана.
40'
Офсайд у Макніла. Небезпечно пропустив м'яч Дісасі, могло бути небезпечно.
36'
Жорсткий матч. Багато фолів, зіткнень, таке враження, що гравці вже навмисно ламають один одного.
32'
Брентуейт на газоні після зіткнення з Палмером. Тримається за коліно. Медики на полі.
30'
Багато боротьби на полі, у центрі поля постійні дуелі. Щойно невеликого пошкодження зазнав Кайседо, уже піднявся на ноги.
27'
Джеймс залишає поле через травму. Замість нього виходить Колвілл. Дуже засмучений Ріс.
25'
Гаррісон! Джек класно пробив зльоту, але м'яч пролетів поруч зі штангою.
23'
Офсайд у Калверта-Льюїна, швидко намагався ввести м'яч у гру Пікфорд у напрямку Домініка.
21'
Брентуейт вибиває м'яч на кутовий після прострілу Мудрика!
20'
Палмер жовту за симуляцію отримав.
17'
Мудрика зупинили, Віталій Миколенко його обікрав у 14-й зоні.
16'
Гейє жорстко заплів ноги Фернандесу в центрі поля, це жовта.
14'
Пікфорд! Тягне удар Палмера здалеку! Хороший щільний постріл Коула!
13'
Санчес мало не забарився, але встиг вибити м'яч після передачі Джеймса. Воротаря накривали пресингом.
9'
Створив "Челсі" перевантаження на фланзі Мудрика, звідти пішов навіс у напрямку Брої - до Армандо м'яч не дійшов, але кутовий гості заробили.
7'
Простріл на Калверта-Льюїна, м'яч до Домініка не доходить.
6'
Гарний індивідуальний прохід Мудрика флангом, але навісив українець в нікуди.
3'
Удар Енцо Фернандеса після проходу Мудрика! Михайло скинув м'яч аргентинцеві, Пікфорд зреагував.
1'
Поїхали!
Запасні гостей: Петрович, Сілва, Колвілл, Матос, Матсен, Стерлінг, Гілкріст, Джексон, Каслдайн.
Челсі: Санчес - Джеймс, Дісасі, Бадьяшиль, Кукурелья - Енцо, Кайседо - Палмер, Галлагер, Мудрик - Броя.
Запасні господарів: Віржінія, Годфрі, Онана, Паттерсон, Хант, Шерміті, Бето, Данжума, Доббін.
Евертон: Пікфорд - Янг, Тарковскі, Брентвейт, Миколенко - Гаррісон, Гарнер, Гує, Макніл - Дукуре - Калверт-Льюїн.
Стали відомі склади команд:
Перед цією зустріччю "іриски" перебувають на 17 місці АПЛ, у той час як "пенсіонери" ідуть на 10 позиції. Між командами розрив у дев’ять очок (10:19).
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову пряму трансляцію матчу 16 туру чемпіонату Англії. Евертон Віталія Миколенка зустрінеться з Челсі Михайла Мудрика.