Арсенал - Брайтон енд Хоув Альбіон онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 17 грудня 2023, 16:00 - Эмирейтс . Трансляція: Setanta Sports
Головний суддя: Тим Робинсон
2 - 0
Брайтон энд Хоув
27' Veltman, Joel Вийшов: Hinshelwood, Jack 38' White, Ben 43' Mitoma, Kaoru
53' Jesus, Gabriel 60' Ferguson, Evan Вийшов: Buonanotte, Facundo Valentin 60' Джеймс Мілнер Вийшов: Pedro, Joao 60' Адам Лаллана Вийшов: Igor 76' Gilmour, Billy 79' Adingra, Simon Вийшов: Welbeck, Danny 81' Jesus, Gabriel Вийшов: Nketiah, Eddie 81' Martinelli, Gabriel Вийшов: Trossard, Leandro 87' Havertz, Kai 89' Havertz, Kai Вийшов: Smith-Rowe, Emile 89' Saka, Bukayo Вийшов: Nelson, Reiss 90' Паскаль Гросс 90' Олександр Зінченко Вийшов: Kiwior, Jakub
  • The most common result of matches between Arsenal FC and Brighton & Hove Albion is 1-2. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 7 meetings with Arsenal FC playing at home, Arsenal FC have won 2 times, there have been 1 draws while Brighton & Hove Albion have won 4 times. The goal difference is 11-8 in favour of Brighton & Hove Albion.
  • During the last 15 meetings, Arsenal FC have won 6 times, there have been 3 draws while Brighton & Hove Albion have won 6 times. The goal difference is 22-22 in favour of Arsenal FC.
  • Last season's matches: 0-3 (Arsenal FC at home) and 2-4 (Brighton & Hove Albion at home).
  • In Premier League, Arsenal FC have 4 successive home wins.
  • Did you know that Arsenal FC scores 30% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Brighton & Hove Albion scores 24% of their goals between the minutes 46-60?
  • Arsenal FC have won 6 home matches in a row.
  • Arsenal FC haven't lost in any of their last 13 home matches.
  • Arsenal FC haven't scored in 0 of their 8 home matches in Premier League this season.
  • Brighton & Hove Albion haven't scored in 0 of their 7 away matches in Premier League this season.
  • Arsenal FC's home record this season: 6-2-0.
  • Bukayo Saka has assisted the most goals for Arsenal FC with 6. Pascal Gross is Brighton & Hove Albion's biggest assister (6).
  • Brighton & Hove Albion have scored at least one goal for 15 consecutive matches.
  • Arsenal FC wins 1st half in 44% of their matches, Brighton & Hove Albion in 35% of their matches.
  • Arsenal FC wins 44% of halftimes, Brighton & Hove Albion wins 35%.
  • The winner of their last meeting was Brighton & Hove Albion.
  • On their last meeting Brighton & Hove Albion won by 3 goals.
  • When Arsenal FC leads 1-0 at home, they win in 81% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion leads 0-1 away, they win in 68% of their matches.
  • When Arsenal FC is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Brighton & Hove Albion is down 1-0 away, they win 18% of their matches.
  • In Premier League, Arsenal FC has better performance than Brighton & Hove Albion.
  • Arsenal FC's performance of the last 5 matches is better than Brighton & Hove Albion's.
  • Brighton & Hove Albion have lost just 1 of their last 5 games against Arsenal FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Arsenal FC won 1, Brighton & Hove Albion won 3, 1 draws.
  • Arsenal FC scores 1.2 goals in a match against Brighton & Hove Albion and Brighton & Hove Albion scores 2 goals against Arsenal FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Arsenal FC and Brighton & Hove Albion is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Arsenal FC and Brighton & Hove Albion is 1.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Arsenal FC scores 2.52 goals when playing at home and Brighton & Hove Albion scores 1.93 goals when playing away (on average).
Останні матчі - Брайтон енд Хоув Альбіон
90'
Паскаль Гросс
Олександр Зінченко
Вийшов: Kiwior, Jakub
90'
Havertz, Kai
Вийшов: Smith-Rowe, Emile
89'
Saka, Bukayo
Вийшов: Nelson, Reiss
89'
ГООЛ! Havertz, Kai
87'
Jesus, Gabriel
Вийшов: Nketiah, Eddie
81'
Martinelli, Gabriel
Вийшов: Trossard, Leandro
81'
79'
Adingra, Simon
Вийшов: Welbeck, Danny
76'
Gilmour, Billy
60'
Ferguson, Evan
Вийшов: Buonanotte, Facundo Valentin
60'
Джеймс Мілнер
Вийшов: Pedro, Joao
60'
Адам Лаллана
Вийшов: Igor
ГООЛ! Jesus, Gabriel
53'
43'
Mitoma, Kaoru
White, Ben
38'
27'
В ефірі
Арсенал був кращий за гостей, але до перерви м'яч у ворота Брайтона вперто не йшов. Каноніри забили відразу після перерви з кутового – вдалий момент знайшов Жезус. Брайтон трохи активізувався наприкінці, міг забивати, але зрештою пропустив контру, яку завершив Хаверц. 2:0, загалом впевнена перемога канонірів, які ситуативно вийшли на перше місце у таблиці, поки свій матч із МЮ не зіграв Ліверпуль. Зінченко відіграв майже весь матч ліворуч у захисті, був замінений на 90+3 хвилини. Нічим особливо цікавим Алекс не запам'ятався.
90+7'
Та й усе, фінальний свисток! 2:0, Арсенал обіграв на Емірейтс Брайтон!
90+5'
Данк на дуже дальній удар наважився. Ну це так, більше від розпачу - набагато вище пішов м'яч
90+3'
Ківьор вийшов замість Зінченка!
90+2'
Брайтон володіє м'ячем, але без просувань та загострень
90+1'
6 хвилин компенсовано до другого тайму
90'
А Гросс отримав жовту, щоправда незрозуміло поки що за що, проморгали епізод режисери трансляції
89'
І подвійна заміна від Артети: Сміт-Роу та Нелсон вийшли замість Хаверца та Сака
87'
Усі, закрили гру каноніри! 2:0! 4 в 3 контратака, вивели Хаверца віч-на-віч і Кай спокійно пробив "під" кіпером
86'
Вже й чути вболівальників Брайтона на Емірейтс. Пожвавилася команда в останні хвилини
84'
Арс відповів своїм моментом! Райс на швидкості проскочив з флангу, вивалився на кіпера, але з гострого кута програв дуель Вербруггену!
83'
Ой ой, який момент Брайтона! Після швидкої атаки та прострілу з флангу Гросс замикав, але з п'яти метрів пробив мимо! Міг витягнути гру Брайтон! Міг!
81'
Подвійна заміна у Арсеналу. Нкетіа та Троссард замість Жезуса та Мартінеллі
80'
Каноніри контролюють гру. Грають на чужій половині, не даючи Брайтон зачепитися
79'
А каноніри, що цікаво, поки що без замін
78'
Уелбек замість Адінгра вийшов. Остання заміна від Де Дзербі
76'
Гілмор у падінні дав по ногах Жезусу - отримав жовту
75'
Едегор знову дав силу. З досить гострого кута – Вербрюгген знову у грі. Гарний момент. Не те що ефективний, але ефектний
73'
Данк знову відпрацював у обороні, впевнено відтер Жезуса від м'яча. Цікаво, що загалом центрбеки Братйона сьогодні виглядають впевнено, але саме одна помилка призвела до пропущеного голу
71'
Знову після кутового Мартінеллі крутить у ворота, але цього разу кіпер Брайтона вже чекав такого розвитку подій і спокійно грає кулаками
69'
Ох, після кутового ще момент у Арсеналу – такий цікавий навіс пішов, що перелетів кіпера і міг би залетіти у ворота, але Данк встиг підстрахувати на дальній – виніс з лінії!
67'
Зінченко з флангу увійшов до чужого штрафного майданчика, прострілив на силу в центр, але там захисники Брайтона перші встигають підставитися під цей сильний простріл
66'
19:1 за ударами, 4:1 - у площину. Така статистика на зараз
65'
А ось і перший удар у площину від гостей. Після навісу з флангу Хіншелвуд пробив головою, але прямо в руки кіперу канонірів
64'
Брайтон часом ніби і володіє м'ячем по пару хвилин, але зайти в останню третину гостям складно
62'
Якось розбилася гра на окремі відрізки після забитого гола, рваний темп
60'
Відразу потрійна заміна у Брайтона. Жуан Педро, Ігор та Буонанотте замість Фергюсона, Лалани та Мілнера
57'
А ось кіпер Арсеналу Райя нічого не вигадує – отримав скидку від Зінченка та зарядив на чужу половину
55'
Ще один кутовий для канонірів - після виносу Едегор на підборі, розрядив гармату метрів з 25-ти, але дуже мимо
53'
Гооол! Забиває таки Арсенал! Жезус! 1:0! Після кутового Ван Гекі головою зіграв невдало, просто продовжив на дальню, де самотній Жезус із кількох метрів і перевів у ворота!
50'
Тим не менш, Брайтон під пресингом біля своїх воріт продовжує грати у дрібний пас
47'
Гості мало не привезли, невдало розігравши удар від воріт. Довелося в екстреному порядку захиснику стелитись у підкаті
46'
Без замін у нас у перерві
46'
Розпочався другий тайм!
Арсенал мав солідну перевагу у першому таймі. Були й удари та моменти, але поки що, таке враження, каноніри просто не можуть нормально влучити. Щоб м'яч йшов не у воротаря і не повз ворота. Поки що ніяк не йде м'яч у ворота. Тому завдання нормально влучити – головне завдання для Арсеналу на другий тайм.
45+5'
Все, свисток на перерву. 0:0, Брайтон відстояв нічию у першому таймі матчу з Арсеналом
45+4'
Ще один удар від Сака - і знову потенційно небезпечно, і знову вище воріт!
45+3'
13:0 за ударами у першому таймі. Така красномовна статистика
45+2'
Черговий кутовий подали каноніри. Статистика кутових – 3:0 на даний момент
45+1'
Жезус розвернувся на лінії штрафного майданчика, пробив, але встиг захисник Брайтона всунути ногу
45'
4 хвилини компенсував арбітр до першого тайму. Цікаво, де він їх назбирав
43'
Після фолу Мітоми суддя жовту та головному тренеру канонірів виписав за зайві емоції та апеляції
42'
Митома відверто прихопив Сака за футболку – отримав жовту
40'
Кутовий для господарів - навіс на Райса, який пробив головою, але знову удар не дуже вийшов - вище за ворота.
38'
У результаті Зінченко скинув штрафний на Уайта, але той виявився не готовим, не підібрав м'яч і отримав жовту за фол на супернику
37'
Зінченко заробив штрафний, швидко намагався розіграти, але суддя показав, що треба по свистку
35'
Для Брайтона зараз головне дотягнути до перерви без пропущених голів
32'
Ох, класна атака канонірів - Едегор розрізав на Сака, то увійшов із флангу до штрафної, скинув на Мартінеллі, який із забійної позиції зарядив вище! Справді, дуже небезпечно було!
29'
Жезус активний, але іноді навіть зайве - ось сфолив у центрі поля Габріел
26'
Хіншелвуд замість Велтмана вийшов у Брайтона
25'
Велтман, правий захисник Брайтона, отримав ушкодження. Заміна буде гостей
23'
Ось ще один удар від Жезуса. Головою після навісу з флангу, але Вербругген знову впевнено забирає м'яч
22'
Перший кутовий у матчі. Для канонірів. Нічого цікавого. А Зінченко і в цьому епізоді щось встиг поспілкуватися з арбітром
20'
Ось начебто і є удари у Арсеналу, є і в рамку воріт, але якось поки що небезпеки вони не несуть для кіпера гостей
19'
Жезус дав метрів з 25-ти, але прямо в руки воротареві Брайтона
16'
Мілнер зніс Сака, але суддя обмежився усним висловом. Тут ще й Зінченко ввімкнувся, який вимагав гірчичник для гравця суперника
15'
Ось Едегор змістився з правого флангу, стрільнув метрів із 18-ти. Сильно, але неточно
14'
Більше по правому флангу активізують каноніри, Сака, Едегор, Жезус зміщується
12'
Сака з флангу увірвався у штраФНУ Брайтона, підпрацював і пробив, але удар вийшов не ДУЖЕ СИЛЬНИЙ - без проблем для кіпера гостей
10'
Брайтон ось навіть уперед сходив, правда Мітома сфолив в атаці
9'
Після активного старту зараз дещо заспокоїлася гра. Це на руку гостям
6'
Едегор сфолив на фланзі і цим дуже незадоволений. Точніше, незадоволений рішенням судді
4'
Брайтон поки що обороняється, причому із зусиллями. Темп непоганий взяли команди на старті поєдинку
2'
Каноніри активно розпочали - Жезус одразу ж вивалився на ударну, правда пробити захисники йому таки не дали
1'
Поїхали, матч розпочався!
На полі вже команди!
Брайтон зараз йде на 7-му місці – 26 очок
У турнірній таблиці Арсенал бореться перший рядок з Ліверпулем. У канонірів 36 очок і вони на один пункт відстають від червоних
Окремо зазначимо, що українець Олександр Зінченко займе своє традиційне місце на лівому фланзі оборони канонірів
Стартовий склад Брайтона: Барт Вербрюгген, Йоел Велтман, Ян Паул ван Хекке, Льюїс Данк, Паскаль Грос, Адам Лаллана, Сімон Адінгра, Джеймс Мілнер, Біллі Гілмор, Каору Мітома, Еван Фергюсон
Стартовий склад Арсеналу: Давид Райя, Бен Уайт, Вільям Саліба, Габріел Магальянс, Олександр Зінченко, Мартін Едегор, Деклан Райс, Кай Хаверц, Букайо Сака, Габріел Жезус, Габріел Мартінеллі
Матч розпочнеться о 16:00, судить гру буде Тім Робінсон.
Добрий день всім! UA-Футбол пропонує до вашої уваги текстовий онлайн матчу 17-го туру чемпіонату Англії, в якому Арсенал прийме Брайтон.