Чемпіонат Іспанії - 15 травня 2022, 20:30 - Estadio Ramon de Carranza
Головний суддя: Антонио Матеу Лаос
Кадис
1 - 1
Мадрид
5' Diaz, Mariano 37' Рубен Собріно 42' Рубен Собріно
47' Nacho 65' Лукас Васкес Вийшов: Данiель Карвахаль 65' Rodrygo Вийшов: Еден Азар 65' Хесус Вальєхо Вийшов: Данiель Себальос 71' Alex Вийшов: Jose Mari 74' Еден Азар 76' Akapo, Carlos Вийшов: Carcelén, Isaac 81' Альваро Негредо 82' Diaz, Mariano Вийшов: Latasa, Juan 84' Carcelén, Isaac 86' Alcaraz, Ruben 87' Idrissi, Oussama Вийшов: Lozano, Choco 88' Луїс Ернандес
  • During the last 6 meetings, Cadiz CF have won 1 times, there have been 1 draws while Real Madrid have won 4 times. The goal difference is 11-4 in favour of Real Madrid.
  • Last season's matches: 0-3 (Cadiz CF at home) and 0-1 (Real Madrid at home).
  • Real Madrid have a winning streak of 5 matches in LaLiga.
  • Did you know that Cadiz CF scores 30% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Real Madrid scores 32% of their goals between the minutes 76-90?
  • Cadiz CF haven't scored in 6 of their 18 home matches in LaLiga this season.
  • Real Madrid haven't scored in 3 of their 18 away matches in LaLiga this season.
  • Cadiz CF's home record this season: 3-8-7.
  • Real Madrid's away record this season: 13-2-2.
  • Alvaro Negredo is Cadiz CF's top scorer with 7 goals. Karim Benzema has scored 27 times for Real Madrid.
  • Varazdat Haroyan has more yellow cards (9) than any other player at Cadiz CF. Casemiro has collected 11 for Real Madrid.
  • A year ago, Cadiz CF were number 12 in the table with 43 points. Now they are number 17 with 35 points.
  • Cadiz CF have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • Cadiz CF wins 1st half in 24% of their matches, Real Madrid in 40% of their matches.
  • Cadiz CF wins 24% of halftimes, Real Madrid wins 40%.
  • Their last meeting was a draw. (0-0)
  • When Cadiz CF leads 1-0 at home, they win in 42% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 90% of their matches.
  • When Cadiz CF is down 0-1 home, they win 8% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 33% of their matches.
  • In LaLiga, Real Madrid has better performance than Cadiz CF.
  • Real Madrid's performance of the last 5 matches is better than Cadiz CF's.
  • Real Madrid have lost just 1 of their last 5 games against Cadiz CF (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Cadiz CF won 1, Real Madrid won 3, 1 draws.
  • Real Madrid have lost just 1 of their last 5 LaLiga games against Cadiz CF.
  • Cadiz CF have won just 1 of their last 5 LaLiga games against Real Madrid.
  • Cadiz CF scores 0.6 goals in a match against Real Madrid and Real Madrid scores 1.8 goals against Cadiz CF (on average).
  • Average number of goals in meetings between Cadiz CF and Real Madrid is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Cadiz CF and Real Madrid is 1.
  • Cadiz CF scores 0.95 goals when playing at home and Real Madrid scores 2 goals when playing away (on average).
  • Both teams haven't won their last match in LaLiga.
  • Both teams lost their last match.
  • Both teams didn't score on their last match.
Луїс Ернандес
88'
Idrissi, Oussama
Вийшов: Lozano, Choco
87'
Alcaraz, Ruben
86'
Carcelén, Isaac
84'
82'
Diaz, Mariano
Вийшов: Latasa, Juan
Альваро Негредо
81'
Akapo, Carlos
Вийшов: Carcelén, Isaac
76'
74'
Еден Азар
Alex
Вийшов: Jose Mari
71'
65'
Лукас Васкес
Вийшов: Данiель Карвахаль
65'
Rodrygo
Вийшов: Еден Азар
65'
Хесус Вальєхо
Вийшов: Данiель Себальос
47'
Nacho
Рубен Собріно
42'
ГООЛ! Рубен Собріно
37'
5'
62%
Можна привітати нашого голкіпера з видатною грою, у який він устиг і наварити власноруч, і врятувати партнерів від повної ганьби. Реал жахливо захищався впродовж сього ігрового часу, проте зрештою відіграв на нічийний підсумок, та й узагалі матч не був прохідним. Насамперед, через чудернацьку манеру суддівства Лаоса.
Лунін — гравець матчу!
Усе! Матч завершено! 1:1! Кадіс урятує тільки диво.
90+8'
А Лаос чогось уже дав потрійний свисток.
90+7'
Лаос щось почав вигадувати після того, як Карвахаль влетів у суперника в своєму штрафному.
90+6'
Штрафний заробив Лосано на лівому фланзі нападу ривком повз Каземіро.
90+5'
Азар вирішив зробити черпак за комірець голкіперу з правого флангу, проте пробив над воротами.
90+3'
Мальорка забила, тому Кадіс знову провалився до аутсайдерів.
90+2'
Себальос прибрав одного захисника на замасі перед чужим штрафним, після чого викручував у правий нижній кут, проте голкіпер парирував на кутовий.
90'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 6 хв.
88'
Ернандес отримав картку за невдалу спробу відібрати м'яча в Азара на правому фланзі захисту.
87'
Лосано вийшов на заміну Ідріссі.
86'
Удар зі штрафного від Азара повільно прийшов до рук голкіпера.
85'
Азара біля власного штрафного збив Алькарас, після передачі на хід від Каземіро.
84'
Іса наздогнав Азара на правому фланзі захисту лише ціною порушення правил.
84'
На завершення подачі кутового з лівого флангу до зони перед воротарським Собріно пробив головою над воротами.
83'
Собріно скинув м'яча до центру штрафного, проте Іса так і не пробив.
81'
Латаса вийшов замість Діаса.
80'
Каземіро зіграв у накладку проти Негредо в центрі поля, але саме він зрештою й отримав по ногах від форварда.
78'
Знову п'ємо воду.
77'
Ого! У Акапо справжній отвір у нозі тепер!
75'
Іса вийшов догравати замість Акапо.
74'
Акапо тепер не може підвестися на ноги самотужки.
73'
Лаос дав картку Азару за накладання біля власного штрафного против Акапо.
71'
Алекса змінив Марі.
70'
Негредо на дальній стійці замикав подачу з лівого флангу, Лунін перевів у штангу поруч із собою, після чого Собріно не зміг пробити одразу на добиванні, Еспіно махнув ногою повз м'яч, а Начо бозна-як виніс.
68'
Дальній постріл із правого флангу від Асенсіо Ледесма забрав із другої спроби.
67'
Негредо самотужки потягнув м'яча на правий фланг штрафного для завершального удару, проте з близької відставні не зміг пробити Луніна!
66'
Ще й Себальос вийшов догравати цю гру замість Вальверде.
65'
Замість Вальєхо гратиме Карвахаль.
65'
Азар вийшов замість Родріго.
64'
Маріано завершував переведення на правий фланг штрафного, проте в дотик пробив над воротами!
62'
Під час контратаки через правий фланг Асенсіо завершував випад пострілом у ближній кут, але Ледесма не проспав.
61'
Незабитий пенальті
ЛУНІН УЗЯВ ПОСТРІЛ НЕГРЕДО З ПЕНАЛЬТІ НИЗОМ У ПРАВИЙ КУТ!
61'
ПЕНАЛЬТІ! Андрій збив суперника.
61'
А Лунін у м'яч і не зіграв...
60'
Лунін кинувся в ноги Негредо, якого вивів Перес передачею на хід на вільний правий фланг штрафного під час контратаки.
58'
Кроос помилився з передачею на лівий фланг атаки на хід Родріго.
56'
Ідріссі проштовхнув м'яча поруч із Васкесом на лівому фланзі, проте Начо одразу ж підстрахував партнера.
54'
Еспіно подачею з лівого флангу влучив у Вальєхо, а з дальнього відскоку на протилежну половину поля Акапо зацідив м'яча на трибуни.
53'
Васкес устиг повернутися під переведення на лівий фланг атаки від Собріно, завдяки чому зупинив першу хвилю атаки суперників.
51'
Каземіро отримав м'яча з правого флангу в дальній позиції, протягнув до центральної зони, а потім потужно пробив до рук голкіпера!
51'
Вальєхо з правого флангу робив простріл низом, проте захисники прочитали його наміри.
49'
Зі входу на лівий фланг штрафного Алькарас виконав потужний удар над воротами.
48'
Начо дали картку за підніжку в центрі поля проти Ідріссі.
47'
Розіграш кутового з лівого флангу від Кадіса завершився невдалою спробою Акапо пробити з ближнього входу до штрафного з боротьби.
46'
Начо перевів над воротами простріл із лівого флангу від Еспіно.
Було розпочато другий тайм!
Коли Реалу не потрібно грати на результат, він дозволяє собі взагалі займатися бозна-чим на футбольному полі. Андрію Луніну від того аж ніяк не легше, а через провали в захисту він уже пропустив, та ще пару-трійку разів урятував власну команду. Утім, мадридці якось примудрилися забити, через що саме Кадісу потрібно домагатися перемоги, бо наразі він вилітає з Ла Ліги.
Ідемо на перерву. 1:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+1'
Примудрився вільний Негредо на лівому фланзі штрафного зіпсувати власне просування на побачення з Луніним передачею в спину для Переса!
45'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 3 хв.
44'
Ще один фол біля центрального кода в підкаті від Алькараса проти Діаса.
43'
Собріно відправив на газон Крооса в центрі поля необачним фолом у центрі поля.
42'
Мілітао на дальній стороні штрафного замикав подачу зі штрафного з правого флангу, Ледесма помилився з виходом, проте кут для удару головою від бразильця був критичним.
40'
Просування Асенсіо правим флангом атаки зупинили лише з фолом.
38'
Захист Реалу — жах! Луніну довелося ногами відбивати удар від правого кута воротарського від Алькараса, а потім почалася серія божевільних рикошетів, які зрештою ніхто не замкнув.
37'
ГОЛ! Півгодини мав на виконання удару Собріно під час просування до центрального входу до штрафного, і зрештою засмутив Луніна пострілом, із рикошетом від поперечини, у лівий кут!
36'
Собрі відкрився поміж захисниками на лівому фланзі під передачу на хід, проте не зміг переграти Луніна пострілом у дальній кут!
34'
Еспіно не зміг обійти Вальєхо на лівому фланзі атаки.
33'
Маріано закрив від голкіпера дальній постріл від Родріго з лівого флангу, тому Ледесма з запізненням стрибав за м'ячем, який пішов убік від дальньої стійки.
31'
Маріано наважився на дальній постріл із носка із зони перед штрафним, однак спрямував м'яча повз праву стійку.
28'
Довелося зупинити гру на паузу аби попити водички.
26'
Засильна подача Еспіно з лівого флангу відправилася за лицьову в дальній стороні поля.
23'
Лунін відбив за межі штрафного дальній постріл від Еспіно з лівого флангу!
21'
Постріл від Вальверде з дальньої дистанції пройшов набагато вище воріт.
19'
Кадіс утратив початковий запал, та вже звалився до зони вильоту, станом на поточний момент.
17'
Реал намагається зараз відповісти в пресингу на чужій половині.
15'
Заблокована спроба Переса ударом із центру штрафного завершити простріл із лівого флангу штрафного у відтяжку.
15'
Фол в атаці від Родріго під час спроби зачепитися за м'яч на чужій половині.
13'
Негредо зумів пройти повз Мілітао на лівому фланзі штрафного, після чого віддавав на порожні для Переса повз Луніна, але на дальній стійці перехопив Начо!
11'
Діас під час контратаки почекав підключення на правий фланг штрафного від Асенсіо, але той пострілом низом у дальній кут голкіпера не переграв.
9'
Лунін помилився з виходом на перехоплення подачі з правого флангу, після чого Еспіно головою не влучив у вже вільні ворота!
7'
Алькарас пробив зі входу на правий фланг штрафного, влучив у Мілітао, забрав відскок, після чого пробив уже вище воріт.
5'
ГОЛ! Діас заніс м'яч через лінію воріт після прострілу Родріго з лівого флангу штрафного, який до цього принизив п'ятьох суперників на швидкості.
4'
Алькарас дальнім пострілом із лівого флангу спрямував м'яча в ближній кут до рук Луніна.
3'
Реал тримає м'яча під жорстким пресингом на власній половині.
2'
Негредо скидав на партнера з лівого флангу штрафного, проте Лунін своєчасно висунувся до ближнього кута воротарського.
1'
Лунін вже політав за пострілом Акпо здалеку з правого флангу атаки, який пройшов над воротами.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Реал — достроковий чемпіон, бо йде на першому місці з 84 очками за 36 матчів, а Кадіс ще може вилетіти, тому що набрав 35 балів за стільки ж ігор, чого вистачає лише для 17 рядка.
Запасні: Хіль, Флере, Йонссон, Марі, Санчес, Лосано, Аларкон, Кала, Андоне, Арсамендия, Карселен, Чуст.
Кадіс: Ледесма — Акапо, Фалі, Ернандес, Еспіно — Алькарас, Алекс, Ідріссі, Собріно — Негредо, Перес.
Запасні: Фуїдіас, Альтубе, Карвахаль, Азар, Себальос, Менді, Камавінга, Латаса, Хіла.
Реал: Лунін — Васкес, Начо, Мілітао, Вальєхо — Вальверде, Каземіро, Кроос — Асенсіо, Діас, Родріго.
Стали відомі стартові склади:
Антоніо Мігель Матеу Лаос (Валенсія, Іспанія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 37-го туру іспанської Прімери. На полі стадіону Рамон де Карранса (Кадіс, Іспанія) зіграють Кадіс та мадридський Реал.