Атлетік - Барселона онлайн трансляція матчу

Кубок Іспанії - 24 січня 2024, 22:49 . Трансляція: MEGOGO Футбол Второй
Головний суддя: Хосе Мария Санчес Мартинес
Бильбао
4 - 2
Барселона
Хід матчу Овертайм
1' Guruzeta, Gorka 17' Андреас Крістенсен 23' Balde, Alejandro Вийшов: Fort, Hector 26' Роберт Левандовскі 32' Nasraqui Ebana, Lamine Yamal 36' Sancet, Oihan
46' Vesga, Mikel Вийшов: Gomez Echevarria, Unai 49' Sancet, Oihan 59' Adu, Malcom Вийшов: Iньякi Вiльямс 70' Андреас Крістенсен Вийшов: Cubarsi, Pau 73' Guruzeta, Gorka Вийшов: Villalibre, Asier 78' Роберт Левандовскі Вийшов: Felix, Joao 82' Diaz, Benat Prados 83' Torres, Ferran 84' Fort, Hector 90' Lekue, Inigo Вийшов: Оскар де Маркос 90' Diaz, Benat Prados Вийшов: Андер Еррера
  • The most common result of matches between Athletic Bilbao and FC Barcelona is 0-2. 10 matches have ended with this result.
  • During the last 38 meetings with Athletic Bilbao playing at home, Athletic Bilbao have won 9 times, there have been 11 draws while FC Barcelona have won 18 times. The goal difference is 57-40 in favour of FC Barcelona.
  • During the last 78 meetings, Athletic Bilbao have won 11 times, there have been 17 draws while FC Barcelona have won 50 times. The goal difference is 164-66 in favour of FC Barcelona.
  • Athletic Bilbao have a winning streak of 6 matches.
  • Athletic Bilbao haven't lost in their last 14 games.
  • Athletic Bilbao have won 6 home matches in a row.
  • Athletic Bilbao haven't lost in any of their last 11 home matches.
  • FC Barcelona have a winning streak of 4 matches away from home.
  • FC Barcelona have lost none of their last 5 away matches.
  • Athletic Bilbao haven't won any of their last 4 games against FC Barcelona.
  • Athletic Bilbao have scored at least one goal for 14 consecutive matches.
  • FC Barcelona have scored at least one goal for 15 consecutive matches.
  • Athletic Bilbao wins 1st half in 44% of their matches, FC Barcelona in 37% of their matches.
  • Athletic Bilbao wins 44% of halftimes, FC Barcelona wins 37%.
  • The winner of their last meeting was FC Barcelona.
  • On their last meeting FC Barcelona won by 1 goals.
  • When Athletic Bilbao leads 1-0 at home, they win in 78% of their matches.
  • When FC Barcelona leads 0-1 away, they win in 83% of their matches.
  • When Athletic Bilbao is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 1-0 away, they win 16% of their matches.
  • In Copa del Rey, Athletic Bilbao has better performance than FC Barcelona.
  • Athletic Bilbao's performance of the last 5 matches is better than FC Barcelona's.
  • FC Barcelona have lost just 1 of their last 5 games against Athletic Bilbao (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Athletic Bilbao won 1, FC Barcelona won 4, 0 draws.
  • Athletic Bilbao scores 0.6 goals in a match against FC Barcelona and FC Barcelona scores 2.4 goals against Athletic Bilbao (on average).
  • Average number of goals in meetings between Athletic Bilbao and FC Barcelona is 3.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Athletic Bilbao and FC Barcelona is 1.4.
  • Athletic Bilbao scores 1.78 goals when playing at home and FC Barcelona scores 1.66 goals when playing away (on average).
Williams, Nico
120'
ГООЛ! Williams, Nico
120'
117'
Серхi Роберто
115'
De Jong, Frenkie
Андер Еррера
109'
106'
Nasraqui Ebana, Lamine Yamal
ГООЛ! Iньякi Вiльямс
105'
Gomez Echevarria, Unai
105'
99'
Pedri
Вийшов: Серхi Роберто
95'
Lekue, Inigo
Вийшов: Оскар де Маркос
90'
Diaz, Benat Prados
Вийшов: Андер Еррера
90'
84'
Fort, Hector
83'
Torres, Ferran
82'
78'
Роберт Левандовскі
Вийшов: Felix, Joao
Guruzeta, Gorka
Вийшов: Villalibre, Asier
73'
70'
Андреас Крістенсен
Вийшов: Cubarsi, Pau
Adu, Malcom
Вийшов: Iньякi Вiльямс
59'
ГООЛ! Sancet, Oihan
49'
Vesga, Mikel
Вийшов: Gomez Echevarria, Unai
46'
Sancet, Oihan
36'
32'
Nasraqui Ebana, Lamine Yamal ГООЛ!
26'
Роберт Левандовскі ГООЛ!
23'
Balde, Alejandro
Вийшов: Fort, Hector
17'
ГООЛ! Guruzeta, Gorka
1'
В ефірі
Неймовірний матч! Баски завдали сімнадцять ударів по воротах Барселони, з яких сім були у площину! Господарі однозначно заслужили перемогу у цьому матчі. Звісно, Ямал міг раніше вирішити долю матчу, але у двох гольових моментах не потрапив по воротах. Атлетік знову зупиняє каталонців на шляху до Кубку і продовжує шлях до фіналу та повторення досягнення сорокарічної давнини, саме тоді вони в останній раз завойовували цей трофей
120+1'
У матчі все вирішено. Хосе Марія Санчес Мартінес дає свисток про завершення цього протистояння
120+1'
Ніко на радощах після забитого голу зняв з себе футболку, за що отримав попередження від арбітра
120+1'
ГОЛ! І Ніко забиває гол! Каталонці помилилися на своїй половині поля, м'яч перехопили "леви" та прорвалися з лівого флангу, звідки виконали простріл на Вільямса, він був один на лінії карного майданчику, встиг прийняти м'яч, обробити та пробити в дальній кут! Пенья був безсильний і дозволив Ніко поставити крапку у цьому матчі! 4:2 на користь Атлетіка
120+1'
У другому екстратаймі компенсовано також одну хвилину
119'
Барса всіма силами намагається зрівняти рахунок, але їм заважають суперники, які не сидять в обороні, а самі йдуть в атаку, але цього разу з офсайдом
118'
Роберто відверто порушує правила проти Іньякі Вільямса тягнучи його за футболку на своїй половині поля та валить його на газон. Ще одна жовта картка в активі Барси
115'
Де Йонг отримує попередження від арбітра за зайві емоції, адже він апелював до арбітра стосовно затягування часу басками
113'
Чудовий момент у Іньякі Вільямса! Він отримує передачу прямісінько перед голкіпером та пробиває прямо підошвою у стрибку, але м'яч влучає в обличчя Пенії і повертається в поле
112'
Гую отримує передачу у районі одинадцятиметрової позначки, б'є з відскоком від газону, але м'яч прилітає прямо у руки Агірресабали
109'
Еррера порушує правила на своїй половині поля і отримує попередження від арбітра
107'
Баски виконали кутовий, але досить невдало і каталонці вибили м'яч
106'
Хосе Марія Санчес Мартінес дає свисток про старт четвертого тайму, другого екстратайму
Гравці отримують підказки від тренерів, а Хаві проводить ще одну заміну. Замість Ямала на поле вийшов Гую
105+2'
Арбітр дає свисток про завершення третього тайму
105+2'
ГОЛ! Іньякі Вільямс прилетів з Кубка африканських націй на чартерному літаку, з пересадкою у Парижі, аби вийти на заміну та забити гол під завісу першого екстратайму! Хаурегісар, який щойно вийшов на поле вступив у відбір з Роберто та заволодів м'ячем, віддав передачу на Вільямса, Іньякі пробив у дальній кут, м'яч влучив у стійку, але відлетів прямо до ганійця, який спокійно переправив м'яч у сітку та вивів свою команду вперед! 3:2 на користь Атлетіко
105+1'
У першому екстратаймі компенсовано одну хвилину
105'
Останню доступну ротацію проводить Ернесто Вальверде Техедор проводячи зворотню заміну. Замість Гомеса на поле вийшов Хаурегісар
103'
Ще одна заміна від Хаві. Замість Педрі на поле вийшов Роберто
103'
Кунде виконує чудовий прохід у карному майданчику суперника та переграє трьох суперників, але потім порушує правила
101'
Помітно, що гравці обох команд досить втомлені, адже грають дуже і дуже кволо під кінець першого екстратайму
97'
Баски виконали кутовий. Вийшло невдало, адже після навісу суперники вибили м'яч, а потім, після спроби добивання м'яч полетів значно далеко від воріт
95'
Ямал відверто чіпляє Н. Вільямса за футболку та кидає його на газон у центрі поля. Арбітр сам чіпляється за Ніко та падає на газон, а потім дає свисток про порушення правил та показує Ламіну жовту картку
93'
Цікава атака від Барси і Жоау Фелікс закинув на Торреса у карний майданчик, той хотів головою перекинути голкіпера, але там захисник виграв боротьбу та скинув м'яч на Агірресабалу
92'
Господарі доволі впевнено почали додатковий тайм і вже намагалися створити атаку, але все закінчилося положенням поза грою
91'
Арбітр дає свисток про початок третього тайму, першого екстратайму
Гравці отримали невеличку перерву, під час якої почули настанови від тренерів і вже повернулися на поле аби продовжити цей матч
90+5'
Хосе Марія Санчес Мартінес дає свисток про завершення другого тайму. Нас чекають екстратайми
90+3'
Дуже запекла боротьба відбувається під кінець другого тайму, жодна з команд не бажає продовжувати матч у додатковий час
90+1'
У другому таймі компенсовано також чотири хвилини
90'
Подвійну заміну проводить Ернесто Вальверде Техедор та знімає з гри Лекуе та Прадоса Діаса, замість яких на полі з'явилися де Маркос та Еррера
89'
Дуже небезпечний штрафний виконали каталонці, Гюндоган виконує навіс на дальню стійку, а там чудово грає на виході Агірресабала та забирає м'яч у руки
86'
Ямал не забиває у порожні ворота! Він обкрадає Паредеса на чужій половині поля, проходить до штрафного майданчику та кладе на газон Агірресабалу і пробиває по воротах, але не влучає у порожні ворота
84'
Тепер Форт валить на газон Вівіана, аби зірвати атаку Атлетіка і знову Хосе Марія Санчес Мартінес змушений дістати жовту картку з кишені
83'
Прадос Діас зіштовхується з Торресом у центрі поля, між ними виникає сутичка і арбітр вирішує цю проблему доволі швидко показавши кожному з них по "гірчичнику"
81'
"Леви" заробили право на іще один кутовий і після боротьби у карному майданчику Вівіан порушує правила в атаці
80'
Знову чудовий момент у басків. Сансет отримав передачу від Гомеса у карному майданчику, пробивав по воротах, але м'яч зрізався з ноги і полетів повз ворота
78'
Ще одну опцію використовує Хаві та змінює Левандовського на Жоау Фелікса
76'
Каталонці розіграли кутовий, але через відсутність варіантів розвитку атаки, м'яч довелося повертати назад до голкіпера
74'
Неймовірний удар від Ніко Вільямса з півкола штрафного майданчику, але м'яч пролітає в декількох сантиметрах від стійки! Дуже небезпечно
73'
Чергову ротацію проводить Ернесто Вальверде Техедор та знімає з гри Гурусерту, замість якого догравати цей матч буде Вільялібре
71'
Господарі виконують кутовий і після навісу з лівого флангу на ближню стійку, баски завдають удару, але дуже неточно і м'яч летить повз ворота
70'
Хаві все ж змінює центрального захисника. Але знімає з гри не Араухо, який отримував допомогу, а Крістнсена. Замість нього вийшов Кубарсі
67'
Невеличка пауза у грі. Араухо отримав ушкодження після зіткнення з суперником і після першої допомоги лікарів був вимушений покинути поле задля продовження отримання допомоги
65'
Каталонці вибігли в контратаку, Левандовський отримав передачу у центрі поля та віддав далі на Ямала, Ламін під пресингом увірвався у карний майданчик та пробивав у дальній кут, проте Агірресабала відіграв чудово та завадив удару молодого таланту і м'яч полетів повз ворота
65'
"Леви" виконали кутовий, серія боротьби та спроба завдати удару, але все марно і м'яч опинився у Пенії
64'
Чудовий простріл від І. Вільямса у карний майданчик, там і Гурусета, і Сансет і Ніко, але ніхто не зміг замкнути передачу і м'яч після рикошету виходить на кутовий
62'
Перший удар Іньякі по воротах, бив з-за меж штрафного майданчику, але м'яч летить значно вище воріт
59'
Іще одну заміну проводить Ернесто Вальверде Техедор та випускає на поле Іньякі Вільямса замість Ареса. Тому наразі на полі є обидва брати, і Іньякі і Ніко Вільямси
56'
Гравці Барселони помиляються у захисті і м'яч отримують баски. Лекуе виконує навіс на Гурусету, який головою намагається переправити м'яч у сітку, але невдало і м'яч летить над поперечиною
55'
Ще один кутовий у басків. Після навісу з правого флангу, боротьби на "другому поверсі" каталонці все ж вибивають м'яч, але його перехоплюють господарі
52'
Каталонці, як і у першій половині, починають тайм доволі кволо, чим і користуються "леви" намагаючись якомога більше атакувати ворота Пенії
49'
ГОЛ! Знову швидкий гол від Атлетіка! Вільямс виконує навісну передачу з лівого флангу на лінію воротарського майданчику, там м'яч знаходить Сансета, який пробиває головою на протихід голкіперу і м'яч опиняється у сітці воріт! Знову нічия у матчі 2:2
48'
Баски заробили право на стандарт на половині поля суперника. Вільямс виконав навіс у бік воріт, але там суперники виграють верхову боротьбу та вибивають м'яч
46'
Хосе Марія Санчес Мартінес дає свисток про старт другого тайму
Першу заміну по перерві проводить Ернесто Вальверде Техедор. Гомес вийшов на поле замість Весги
Гравці повертаються на поле
Цікавий і доволі рівний матч. Атлетік з перших секунд показав, що не збирається сидіти в обороні, а пішов в атаку. Барса зібралася з силами лише посередині тайму і все ж таки змогла вийти вперед. Помітно, що обидві команди викладаються на повну, аби продовжити боротьбу за трофей
45+5'
Хосе Марія Санчес Мартінес дає свисток про завершення першого тайму
45+3'
Дуже насичена атака гостей, серія передач, спроб удару і в результаті Агірресабала парирує удар Торреса, а потім лунає свисток про фіксацію положення поза грою на самому початку моменту у Ферана
45+1'
У першому таймі компенсовано чотири хвилини
43'
Дуже небезпечний момент у басків. Після навісу з кутового ніхто з гравців не зіграв на другому поверсі, що дало змогу господарям пробити ногою і Пенья врятував команду відбивши м'яч у останній момент
42'
Вільямс виконав удар з-за меж штрафного майданчику. Дуже небезпечний удар і лише рикошет від Араухо допоміг м'ячу не влучити у ворота
42'
І знову положення поза грою, і знову дуже й дуже мінімальний. Гурусета опинився за спинами захисників
39'
Іще один офсайд зафіксовано у матчі. Цього разу Левандовський опинився у центрі уваги арбітра і, здається, це положення поза грою також зафіксовано помилково
38'
Гості виконали перший кутовий у матчі і після навісу у карний майданчик було завдано удару, але невдало, у падінні і Агірресабала спокійно забирає м'яч у руки
36'
Перша картка у цьому матчі у басків. Сансет вдарив Левандовського ззаду по ногах, арбітр не збирається такого пробачати та покарав півзахисника
35'
Трішки метушні у карному майданчику Барселони, помилка Форта, спроба удару від Атлетіка, яка була заблокована Крістенсеном
32'
ГОЛ! Ямал виводить Барселону вперед! Ламін отримує передачу на правому фланзі чужої половини поля, обходить декількох суперників, проривається до півкола штрафного майданчику та пробиває у дальній кут! Агірресабала був безсильний і м'яч опинився у сітці воріт! Рахунок стає 2:1 на користь каталонців
28'
У матчі зафіксовано перше положення поза грою. За думкою лейнсмена Вільямс забіг за лінію останнього захисника. Хоча офсайд якщо і був, то дуже й дуже мінімальний
26'
ГОЛ! Не менш дивний, проте гол від Барселони! Торрес отримав передачу на лівому куту штрафного майданчику, віддав передачу на Педрі, але той у боротьбі втратив м'яч і його вибивав Берчіче, але під час удару Юрі м'яч влучив прямісінько у Левандовського та залетів у ворота! Два доволі дивних голи і знову нічия у матчі 1:1
23'
Хаві проводить першу, і нажаль вимушену, заміну. Поле покинув травмований Бальде, замість якого на вийшов Форт
20'
Невеличка пауза у грі. Бальде отримав ушкодження після зіткнення з суперником і тепер вимушений отримувати допомогу від лікарів
17'
Також попередження отримав і тренер каталонців Хаві, за зайві емоції у попередньому моменті
17'
Крістенсен доволі жорстко збиває з ніг Гурусету у центрі поля та зриває атаку Атлетіка, чим і змушує Хосе Марію Санчеса Мартінеса вперше у сьогоднішньому матчі дістати жовту картку з кишені
13'
Доволі цікава атака від "блауграни". Гюндоган виконав закидання на Левандовського, поляк намагався пробити головою, проте невдало і м'яч прилетів на голову захиснику Атлетіка і він вибив м'яч
10'
Гості заробили право на штрафний на половині поля суперника і при значній кількості варіантів вибрали виконати розіграш і доволі швидко втратили м'яч, навіть не увійшовши у карний майданчик
8'
Після другого корнеру каталонці вже відіграли якісніше та цього разу, вигравши боротьбу на "другому поверсі", вибили м'яч у поле
7'
"Леви" виконали перший кутовий у цьому матчі, але після навісу на ближню стійку суперники вибили м'яч на іще один кутовий
5'
Арес виконує небезпечний простріл з правого флангу на лінію воротарського майданчику, там Гурусета грає першим на м'ячі, але пробиває повз ворота
1'
ГОЛ! 36 секунд знадобилося "баскам" аби забити гол! Атлетік був у атаці, велика кількість метушні та незрозумілих передач, м'яч від Ареса потрапив до Сансета, а той намагався пробити, але влучив у захисника, від якого м'яч відлетів на Гурусета, а той потужним ударом з меж карного майданчику поклав м'яч у "дев'ятку"! Господарі попереду 1:0
1'
Хосе Марія Санчес Мартінес дав свисток про початок матчу
Гравці вже на полі та готуються розпочати матч
Арбітр матчу: Хосе Марія Санчес Мартінес
Головний тренер Барселони: Хаві
На лаві запасних: Вітор Роке, Якобішвілі, Астралага, Гую, Жоау Фелікс, Канселу, Кубарсі, Лопес, Роберто, Ромеу, Форт
Стартовий склад Барселони (4-3-3): Пенья - Бальде, Крістенсен, Араухо, Кунде - Педрі, Гюндоган, де Йонг - Торрес, Левандовський, Ямал
Головний тренер Атлетіко: Ернесто Вальверде Техедор
На лаві запасних: Альварес, Вільялібре, Вільямс, Гарсія, Гомес, де Маркос, Еррера, Муньяїн, Ноласкоаїн, Сімон, Хаурегісар
Стартовий склад Атлетіка (4-2-3-1): Агірресабала - Берчіче, Паредес, Вівіан, Лекуе - Весга, Прадос Діас - Вільямс, Сансет, Арес - Гурусета
Атлетік вступив у боротьбу на стадії 1/64 та на своєму шляху вже подолав УЕ Рубі, Кайон, Ейбар та Алавес. Барселона, у свою чергу, вступила у боротьбу на етапі 1/16 фіналу та пройшла Барбастро та Уніоністас де Саламанка
Матч пройде у Більбао на арені "Естадіо Сан-Мамес" та розпочнеться о 22:30 за київським часом
Вітаємо всіх шанувальників футболу на текстовій трансляції чвертьфінального матчу Кубку Іспанії, в якому Атлетік прийме у гостях Барселону