Матч розпочався!
“Оболонь”: 72 Литвиненко Василь, 5 Осман Олександр, 15 Бородай Олег, 16 Лук'янчук Павло, 4 Майданевич Олексій, 55 Лобов Олексій, 88 Покотилюк Максим, 17 Суханов Сергій, 7 Мурза Артур, 10 Слободян Олег, 11 Матяж Іван. Запасні: 1 Федорівський Назарій, 3 Безуглий Микита, 6 Мате Юрій, 9 Батальський Олександр, 21 Щебетун Олексій, 24 Прокопенко Єгор, 18 Черній Костянтин, 13 Мединський Ігор, 8 Савченко Олексій.
“Поділля”: 1 Чуваєв Олег, 7 Морговський Ян, 14 Воловик Олександр, 32 Пернацький Олександр, 22 Корохов Євген, 8 Ліповуз Андрій, 2 Пріхна Дмитро, 70 Мораренко Станіслав, 49 Каверін Віталій, 17 Савошко Володимир, 18 Карпенко Ігор. Запасні: 23 Кучеренко Євгеній, 20 Панасенков Артем, 15 Цибульник Олександр, 11 Коваль Станіслав, 10 Прильопа Владислав, 6 Костенко Кирило, 44 Матвєєнко Едуард, 19 Островський Денис, 29 Жикол Дмитро.

Анонс матчу Поділля - Оболонь 25.07.2021, Перша ліга України

Противостояние між командою Поділля (Хмельницкий) та командою Оболонь (Киев) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2021/2022 , матч состоится на стадіоні Podillya Stadium.

Дата проведення матчу: 25.07.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между Поділля (Хмельницкий) та командою Оболонь (Киев):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь Оболонь, тоді як команда Поділля залишилася з поразкою . Зіткнення Оболонь та Поділля у попередньому футбольному матчі 31.10.2021 закінчилось со счетом: 1:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Поділля - Оболонь можна подивитися 25.07.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Поділля - Оболонь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Поділля (Хмельницкий)
Рік заснування Поділля (Хмельницкий): 2016
Тренер: Виталий Костышин

Прошедший матч команди Поділля був зіграний проти ФК Чернігів - 27.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Поділля.

Назва: Оболонь (Киев)
Рік заснування Оболонь (Киев): 2013
Тренер: Валерий Иващенко

Предыдущий матч команди Оболонь був зіграний проти Зоря - 28.04.2024, у рамках чемпионата Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Поділля - Оболонь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.