Манчестер Сіті - Ліверпуль онлайн трансляція матчу

Кубок англійської ліги - 22 грудня 2022, 22:00
Головний суддя: Дэвид Кут
Манчестер
3 - 2
Ливерпуль
10' Haaland, Erling 20' Carvalho, Fabio 35' Bajcetic, Stefan 38' Джеймс Мілнер Вийшов: Phillips, Nat
46' Carvalho, Fabio Вийшов: Алекс Окслейд-Чемберлен 46' Bajcetic, Stefan Вийшов: Фабiньо 47' Mahrez, Riyad 48' Мохамед Салах 57' Elliott, Harvey Вийшов: Джордан Хендерсон 58' Натан Аке 61' Мануель Аканджі Вийшов: Джон Стоунз 70' Тьяго Алькантара Вийшов: Набі Кейта 73' Haaland, Erling Вийшов: Foden, Phil 73' Palmer, Cole Вийшов: Grealish, Jack 79' Родрi 79' Фабiньо 83' Набі Кейта 88' Ілкай Гюндоган Вийшов: Silva, Bernardo
  • The most common result of matches between Manchester City and Liverpool FC is 2-2. 9 matches have ended with this result.
  • During the last 27 meetings with Manchester City playing at home, Manchester City have won 9 times, there have been 11 draws while Liverpool FC have won 7 times. The goal difference is 41-31 in favour of Manchester City.
  • During the last 60 meetings, Manchester City have won 11 times, there have been 21 draws while Liverpool FC have won 28 times. The goal difference is 98-77 in favour of Liverpool FC.
  • Manchester City haven't won any of their last 3 games against Liverpool FC.
  • When playing at home, Manchester City have not lost to Liverpool FC in their last 4 encounters.
  • Manchester City have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Manchester City wins 1st half in 47% of their matches, Liverpool FC in 38% of their matches.
  • Manchester City wins 47% of halftimes, Liverpool FC wins 38%.
  • The winner of their last meeting was Liverpool FC.
  • On their last meeting Liverpool FC won by 1 goals.
  • When Manchester City leads 1-0 at home, they win in 95% of their matches.
  • When Liverpool FC leads 0-1 away, they win in 93% of their matches.
  • When Manchester City is down 0-1 home, they win 62% of their matches.
  • When Liverpool FC is down 1-0 away, they win 35% of their matches.
  • Liverpool FC have lost just 0 of their last 5 games against Manchester City (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Manchester City won 0, Liverpool FC won 3, 2 draws.
  • Manchester City scores 1.4 goals in a match against Liverpool FC and Liverpool FC scores 2.2 goals against Manchester City (on average).
  • Average number of goals in meetings between Manchester City and Liverpool FC is 3.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Manchester City and Liverpool FC is 1.4.
  • Both teams lost their last match.
  • Manchester City scores 3.1 goals when playing at home and Liverpool FC scores 1.8 goals when playing away (on average).
Вийшов: Silva, Bernardo
88'
83'
Набі Кейта
Родрi
79'
79'
Фабiньо
Haaland, Erling
Вийшов: Foden, Phil
73'
Palmer, Cole
Вийшов: Grealish, Jack
73'
70'
Тьяго Алькантара
Вийшов: Набі Кейта
Мануель Аканджі
Вийшов: Джон Стоунз
61'
ГООЛ! Натан Аке
58'
57'
Elliott, Harvey
Вийшов: Джордан Хендерсон
48'
Мохамед Салах ГООЛ!
ГООЛ! Mahrez, Riyad
47'
46'
Carvalho, Fabio
Вийшов: Алекс Окслейд-Чемберлен
46'
Bajcetic, Stefan
Вийшов: Фабiньо
38'
Джеймс Мілнер
Вийшов: Phillips, Nat
35'
20'
Carvalho, Fabio ГООЛ!
ГООЛ! Haaland, Erling
10'
3
У другій половині гри команда Гвардіоли так само проявила ініціативу в нападі першою, проте потім ще швидше, аніж уперше, пропустила у відповідь. Довелось Сіті трохи згодом знову докладати зусиль для того, аби вже втретє виходити вперед, і вже потім варто було звертати увагу на жахливу влучність Нуньєса.
Усе! Матч завершено! 3:2! Сіті йде до чвертьфіналу!
90+1'
Лапорт добряче врізався в Ортегу, який перехопив пас на хід Нуньєсу до правого флангу власного штрафного.
90'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 4 хв.
88'
Гюндогана замінив Бернарду.
87'
На утримання м'яча на власній половині грає Сіті.
84'
Фабіньо не пустив у ворота біля правої стійки постріл де Брюйне з центральної зони перед штрафним, після чого туди ж із добивання цілив Фоден, але Келлегер потягнув.
83'
Кейта з-заду по ногах ударив Льюїса на лівому фланзі захисту.
81'
У Келлегера влетів Родрі під час спроби головою з межі воротарського завершити подачу з правого флангу.
80'
Робертсон жорстко зіграв проти Льюїса на лівому фланзі штрафного, проте фолу не зафіксували.
79'
Фабіньо та Родрі в підсумку отримали по картці.
78'
Родрі агресував против Фабіньо в центральному колі.
77'
Салах невдало зіграв до правого флангу атаки на хід Гендерсону, що підключався в нього за спиною.
75'
Гомес на правому фланзі штрафного так і не дав пробити Грілішу в боротьбі.
73'
Гріліш гратиме замість Палмера.
73'
Замість Голанда вийшов Фоден.
72'
Нуньєс отримав пас на хід правим флангом атаки з власної половини від Гомеса, проте потім пробив із меж штрафного повз дальню стійку.
70'
Замість Тіаго на поле вийшов Кейта.
68'
Аке чисто зіграв у боротьбі проти Окса на лівому фланзі власного штрафного.
65'
Над воротами запустив м'яч Робертсон із ходу, коли до нього пішов відскок до лівого флангу штрафного.
64'
На утримання м'яча намагається грати Ліверпуль без тиску.
62'
Марез із правого флангу штрафного скидав у дотик на Голанда до центру, але Келлегер того випередив.
60'
Замість Аканджі гратиме Стоунз.
58'
ГОЛ! Де Брюйне розіграв кутовий на лівому фланзі з партнером, після чого подав на дальній бік воротарського, де Аке пробив головою!
57'
Замість Елліотта дограватиме Гендерсон.
54'
Затягнута стінка на правому фланзі штрафного від Мареза та де Брюйне не пройшла через втручання Тіаго.
52'
Ліверпуль на власній половині намагається утримувати м'яч.
50'
Простріл із правого флангу штрафного від де Брюйне на кутовий перевів Філліпс у підкаті.
48'
ГОЛ! Дивовижний пас із власної половини запустив Окс на хід Нуньєсу лівим флангом атаки, після чого Дарвін уже в межах штрафного покотив на порожні для Салаха!
47'
ГОЛ! Родрі завантажив м'яч до правого флангу штрафного, де його в дотик зупинив Марез, і одразу пробив під дальню стійку!
46'
Фабіньо вийшов замість Байцетича.
46'
Замість Карвалью гратиме Окслейд-Чемберлен.
Було розпочато другий тайм!
У першій половині гри команди грали без помітної пристрасті в атаці, проте все ж таки не залишили нас без забитих м'ячів. Сіті не вистачає на те, аби постійно тримати атакувальний темп, тоді як Ліверпуль узагалі наступає виключно довгими передачами. Рівновага на полі та майже повна тиша на трибунах.
Ідемо на перерву. 1:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+2'
Тіаго зі штрафного з лівого флангу подав до дальнього кута воротарського, але Дарвін у дотик не влучив у ворота.
45+2'
Карвалью прискорився лівим флангом атаки, але Аканжі зупинив його фолом.
45+1'
Потужний постріл від Палмера з лівого флангу штрафного запустив м'яч на трибуни.
45'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 2 хв.
45'
У бік від лівої стійки пробив Родрі з-за меж штрафного з центральної зони.
43'
Не зміг Голанд прокинути м'яч повз Філліпса на правому фланзі чужого штрафного.
41'
Повз дальню стійку низом постелив постріл із правого флангу штрафного Нуньєс на завершення закидання під Гомеса.
40'
Ліверпуль розгойдує атаку на власній половині поля.
38'
Мілнера через пошкодження замінили на Філліпса.
37'
Аке в падінні головою в центрі штрафного замикав подачу де Брюйне, проте в ближній кут Келлегера не пробив.
37'
Де Брюйне з правого флангу штрафного покотив під удар Гюндогану, але той у дотик не пробив голкіпера, який зіграв ногами.
36'
Байцетичу раптово дали картку.
35'
Аке вибивав м'яч із правого флангу власного штрафного, але Робертсон підбив йому ноги.
33'
Невеличка сутичка поміж Родрі та Карвалью в центрі поля.
31'
Дальній пас до правого флангу штрафного Марез не зумів зупинити в дотик.
29'
Подача з правого флангу від Льюїса пішла до рук Келлегера.
27'
Фол від Мілнера біля кутового прапорця в захисті проти Палмера.
25'
Аке атакував із фолом на правому фланзі атаки Салах.
23'
М'яке накидання Палмера з лівого флангу до воротарського пройшло над Голандом.
21'
Тиск від Ліверпуля на чужій половині поля.
19'
ГОЛ! До правого флангу атаки прискорився Матіп, звідки зіграв до штрафного на Мілнера, а той пасом до центру дав Карвалью нагоду пробити в дотик у вільний дальній кут!
18'
Фол від Льюїса на правому фланзі атаки проти Карвалью.
18'
У своєму дебютному сезоні за Ман Сіті Ерлінг Голанд забив 24 голи в 19 іграх у всіх турнірах.
16'
Проти Мареза на прийомі суперником м'яча на правому фланзі атаки сфолив Карвалью.
14'
Салах дотепно в дотик зіграв до правого кута штрафного на Елліотта, який потім віддав в офсайд для Нуньєса, а той влучив у ближню стійку.
12'
Фол в атаці від де Брюйне на лівій межі чужого штрафного проти Мілнера.
10'
ГОЛ! Палмер зіграв до лівого флангу атаки на де Брюйне, той подав у центр, а Голанд із-під захисника пробив у дотик у ближній кут!
9'
До рук голкіпера спрямував м'яч де Брюйне в дотик із передачі Палмера з лівого флангу.
8'
Робертсон у спину штовхнув Мареза на чужій половині.
6'
Голанд передачею з правого флангу штрафного виклав м'яч під розстріл воріт для Палмера, але той у дотик пробив узагалі від воріт.
4'
Карвалью на кутовий блокував подачу від де Брюйне з правого флангу.
3'
Сіті намагається тримати м'яч на власній половині.
2'
Ляпорт підставився на правому фланзі штрафного під удар Дарвіна з гострого кута.
1'
Гюндоган передачею з власної половини до лівого флангу атаки запустив Голанда, але той здалеку перекинув голкіпера та ворота.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Ліверпуль на попередньому етапі обіграв Дербі в серії пенальті (0:0, 3:2 – пен.).
Манчестер Сіті на попередньому етапі обіграв Челсі (2:0).
Запасні: Адріан, Фабіньо, Кейта, Гендерсон, Александер-Арнольд, Цимікас, Ремсі, Філліпс, Доак.
Ліверпуль: Келлегер — Мілнер, Гомес, Матіп, Е. Робертсон — Байцетич, Елліотт, Алькантара — Салах, Нуньєс, Карвалью.
Запасні: Карсон, Вокер, Стоунз, Канселу, Гріліш, Гомес, Сілва, Фоден, А. Робертсон.
Манчестер Сіті: Ортега — Льюїс, Аке, Лапорт, Аканджі — Родрі, де Брюйне, Гюндоган — Марез, Голанд, Палмер.
Стали відомі стартові склади:
Девід Кут (Ноттінгем, Англія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 1/8 фіналу Кубку Англійської ліги. На полі стадіону Етіхад (Манчестер, Англія) зіграють Манчестер Сіті та Ліверпуль.