Евертон - Ньюкасл онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 27 квітня 2023, 21:45 - Гудисон Парк
Головний суддя: Марринер, Андре
Ливерпуль
1 - 4
Ньюкасл
28' Wilson, Callum 40' Onana, Amadou
53' Мет Тарґет 68' Almiron, Miguel Вийшов: Murphy, Jacob 68' Мет Тарґет Вийшов: Деніел Берн 72' Joelinton 73' Onana, Amadou Вийшов: Maupay, Neal 75' Longstaff, Sean Вийшов: Александер Ісак 75' Wilson, Callum 80' McNeil, Dwight 81' Murphy, Jacob 83' Calvert-Lewin, Dominic Вийшов: Simms, Ellis Reco 83' Gueye, Idrissa Вийшов: Garner, James 87' Wilson, Callum Вийшов: Gordon, Anthony 87' Willock, Joseph Вийшов: Anderson, Elliot 90' Maupay, Neal
  • The most common result of matches between Everton FC and Newcastle United is 1-0. 7 matches have ended with this result.
  • During the last 27 meetings with Everton FC playing at home, Everton FC have won 14 times, there have been 7 draws while Newcastle United have won 6 times. The goal difference is 42-28 in favour of Everton FC.
  • During the last 56 meetings, Everton FC have won 22 times, there have been 12 draws while Newcastle United have won 22 times. The goal difference is 77-77 in favour of Everton FC.
  • Last season's matches: 1-0 (Everton FC at home) and 3-1 (Newcastle United at home).
  • Did you know that Everton FC scores 25% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Newcastle United scores 22% of their goals between the minutes 31-45?
  • Everton FC haven't won in their last 5 games.
  • Everton FC haven't scored in 4 of their 16 home matches in Premier League this season.
  • Newcastle United haven't scored in 6 of their 16 away matches in Premier League this season.
  • Alex Iwobi has assisted the most goals for Everton FC with 6. Kieran Trippier is Newcastle United's biggest assister (6).
  • Amadou Onana has more yellow cards (7) than any other player at Everton FC. Joelinton has collected 11 for Newcastle United.
  • Everton FC wins 1st half in 25% of their matches, Newcastle United in 36% of their matches.
  • Everton FC wins 25% of halftimes, Newcastle United wins 36%.
  • The winner of their last meeting was Newcastle United.
  • On their last meeting Newcastle United won by 1 goals.
  • When Everton FC leads 1-0 at home, they win in 63% of their matches.
  • When Newcastle United leads 0-1 away, they win in 90% of their matches.
  • When Everton FC is down 0-1 home, they win 12% of their matches.
  • When Newcastle United is down 1-0 away, they win 25% of their matches.
  • In Premier League, Newcastle United has better performance than Everton FC.
  • Newcastle United's performance of the last 5 matches is better than Everton FC's.
  • Newcastle United have lost just 1 of their last 5 games against Everton FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Everton FC won 1, Newcastle United won 4, 0 draws.
  • Newcastle United have lost just 1 of their last 5 Premier League games against Everton FC.
  • Everton FC have won just 1 of their last 5 Premier League games against Newcastle United.
  • Everton FC scores 0.6 goals in a match against Newcastle United and Newcastle United scores 1.6 goals against Everton FC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Everton FC and Newcastle United is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Everton FC and Newcastle United is 0.6.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams lost their last match.
  • Everton FC scores 1.1 goals when playing at home and Newcastle United scores 1.58 goals when playing away (on average).
  • Both teams didn't score on their last match.
Maupay, Neal
90'
87'
Wilson, Callum
Вийшов: Gordon, Anthony
87'
Willock, Joseph
Вийшов: Anderson, Elliot
Calvert-Lewin, Dominic
Вийшов: Simms, Ellis Reco
83'
Gueye, Idrissa
Вийшов: Garner, James
83'
81'
Murphy, Jacob ГООЛ!
ГООЛ! McNeil, Dwight
80'
75'
Longstaff, Sean
Вийшов: Александер Ісак
75'
Wilson, Callum ГООЛ!
Onana, Amadou
Вийшов: Maupay, Neal
73'
72'
Joelinton ГООЛ!
68'
Almiron, Miguel
Вийшов: Murphy, Jacob
68'
Мет Тарґет
Вийшов: Деніел Берн
53'
Мет Тарґет
40'
28'
1
У другій половині гри команда Дайча провалювалась майже від самого початку, тож не дивно, що в підсумку нахапалась доволі красивих голів. М'яч у відповідь від Макніла фактично нічого не вартував за таких умов.
Усе! Матч завершено! 1:4! Евертон грав тільки на початку першого тайму.
90+6'
Миколенко перехопив подачу зі стандарту від Гімараєса з лівого флангу.
90+5'
Мопе сфолив на правому фланзі захисту проти Гордона.
90+3'
Сіммс завершував подачу з правого флангу від Годфрі ударом голом головою, але спрямував м'яч над воротами.
90+1'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 5 хв.
90+1'
ГОЛ СКАСОВАНО!
90+1'
Був офсайд у Берна, від якого відскочив м'яч на Шера, після подачі з правого флангу.
90'
ГОЛ! Шалений постріл від Шера здалеку з лівого флангу зайшов під протилежну стійку!
87'
Андерсон дограватиме замість Віллока.
87'
Гордон вийшов замість Вілсона.
84'
Доводить гру до логічного завершення Ньюкасл у центрі поля.
82'
Сіммс замінив Льюїна. Гарнера випустили замість Гує.
81'
ГОЛ! Ісак пошив у дурні чотирьох суперників на лівому фланзі атаки, зайшов до штрафного, просунувся до лицьової, після чого видав пас на порожні для Мерфі на дальню!
80'
ГОЛ! Макніл подавав кутовий із правого флангу на ближню для Дукуре, той не доторкнувся головою, але й ніхто не доторкнувся до м'яча, який полетів у дальній кут! Сухий лист!
77'
Почав розсипатись у захисті Евертон. Як би зараз не нахапатись м'ячів.
75'
ГОЛ! Вілсон отримав передачу від Гімараєса з правого флангу, після чого з центральної зони перед штрафним поклав постріл у праву дев'ятку.
73'
Онана замінили на Мопе. Ісак грає замість Лонгстаффа.
71'
ГОЛ! Віллок зайшов до штрафного з лівого флангу до лицьової межі, після чого накинув на голову Жоелінтону в центр воротарського.
70'
Віллок зі входу до лівого флангу штрафного запустив постріл другим дотиком в дальній кут, але Пікфорд перевів на кутовий.
69'
Миколенко на кутовий перевів подачу від Тріпп'єра з правого флангу.
68'
Замість Таргетта гратиме Берн.
67'
Альмірона замінив Мерфі.
66'
Віллок запустив переведення до правого флангу атаки, але Альмірон так і не зачепився біля кутового прапорця.
64'
Відверто тягне час Ньюкасл, що дратує вболівальників.
62'
Тарковські скинув подачу до правого флангу штрафного зі стандарту з протилежного боку поля до рук Поупу.
61'
Щось п'ята точка Лонстаффа почала занадто часто тяжіти до газону.
60'
Щось там дивляться на повторі, але Лонгстафф сам полетів за лицьову.
59'
Лонгстафф та Жоелінтон так і не вигадали вдалий простріл із лівого флангу штрафного.
58'
Альмірон грав на Лонгстаффа до правого флангу атаки, але пас прочитав Миколенко.
57'
Закидання до лівого флангу штрафного з глибини знайшло Льюїна, після чого той красиво перевів на дальній бік воротарського на Дукуре, а той із прийому пробив над воротами.
56'
Миколенко з власної половини вантажив м'яч до меж чужого штрафного, де Льюїн не зупинив м'яч.
53'
Попередження для Таргетта за фол у центрі поля проти Онана.
52'
Поуп потягнув удар у дальній кут майже з лицьової з правого флангу штрафного від Льюїна під час контратаки!
50'
Увімкнулись фланги в Ньюкасла дуже потужно.
48'
Важкий старт другого тайму від Евертона.
47'
Віллок пройшов повз двох суперників на лівому фланзі штрафного, але його підкручений удар у дальній кут не пустив Кін.
Було розпочато другий тайм!
Евертон непогано розпочинав гру з власних атак, але потім пропустив необов'язковий гол та збавив оберти. Моменти в команди Дайча виникають, гравці прагнуть до чужих воріт, проте стабільного темпу атаки позбавлені. Ньюкасл тим часом тримається ближче до власних воріт і, схоже, залишиться без Тріпп'єра на другий тайм.
Ідемо на перерву. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+4'
Таки офсайд у Льюїна.
45+3'
До лівого флангу штрафного Макніл розгоняв Калверт-Льюїна, який потім переграв Пікфорда, але арбітри дали офсайд.
45+2'
Подача від Івобі з правого флангу пішла на голову супернику.
45'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 3 хв.
45'
Подача кутового з лівого флангу від Івобі пішла на ближню, де Кін у дотик штовхнув м'яч повз ворота.
43'
Тріпп'єра не можуть повноцінно підняти на ноги медики.
42'
Миколенко зачепив ноги Тріпп'єра в чистому підкаті на лівому фланзі атаки.
40'
Онана в центрі поля смикнув Жоелінтона, розірвавши супернику футболку.
38'
Івобі на кутовий перевів подачу з правого флангу від Віллока до воротарської.
37'
Лонгстафф у центрі поля добряче гепнувся на поперек із боротьби проти Гує.
35'
Макнейл із центральної зони перед штрафним низом пробив до рук Поупа.
33'
Лонгстафф подачею з глибини лівого флангу заробив кутовий.
31'
Евертон намагається повернути м'яч на чужу половину поля.
29'
Конфлікт поміж Кіном та Пікфордом виник за підсумком гола.
28'
ГОЛ! До центру штрафного перевів постріл із лівого флангу штрафного від Жоелінтона Пікфорд, а Вілсон добив у порожні!
26'
Ньюкасл закрили на власній половині. Команда Гау виглядає нервово.
24'
Онана залишив м'яч Миколенку на лівому фланзі штрафного, той скинув п'ятою на Льюїна, але удар було блоковано на дальній кутовий.
23'
Евертон утримує м'яч на чужій половині, тоді як Ньюкасл зустрічає низьким блоком.
21'
Дальній постріл від Макніла з лівого флангу пішов до рук Поупа біля ближньої стійки.
20'
Не зачепився Онана за закидання до правого флангу атаки від Годфрі.
19'
Простріл із правого флангу від Тріпп'єра захисник підрізав до рук Пікфорда біля ближньої стійки.
18'
У відбирання пішов Шер у центрі власного штрафного, але ноги Льюїна зачепив уже після м'яча.
16'
Поуп не з першої спроби перехопив на середньому виході подачу з правого флангу в центрі штрафного, але потім забрав відскок.
15'
Простріл Віллока з лівого флангу захисники перевели в аут.
13'
Знову до центру поля з м'ячем повернулись команди.
12'
Гує закрутив зі штрафного над поперечиною.
11'
Простріл Миколенка з лівого флангу пішов на суперника, але потім Гує в пів колі заробив на собі підкат Лонгстаффа.
9'
Гімараєс зі входу до лівого флангу штрафного закручував із розіграшу кутового в дальній кут, але Годфрі перевів на ще один корнер.
8'
Вілсон на лівому фланзі штрафного заробив кутовий у боротьбі проти двох суперників.
8'
Дальній постріл від Гує з центральної зони пішов прямо до рук Поупу.
7'
Жоелінтон примудрився ногою вдарити в потилицю Гує біля центральної лінії в боротьбі за м'яч у повітрі.
6'
Боротьба в центрі поля точиться поміж командами.
5'
Івобі тонко вирізав подачу з правого флангу, але Льюїн у центрі штрафного головою не дістав.
4'
Жоелінтон помилився з передачею лівим флангом під тиском.
3'
Дукуре виконав переведення до правого флангу в офсайд для Годфрі.
2'
Тріпп'єр з правого флангу завантажив діагональ до штрафного, але Віллок м'яч зупинити не зумів.
1'
Льюїн перед чужим штрафним уже встиг відмахнутись від Ботмана.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Запасні: Дубравка, Ласеллс, Манкільо, Берн, Рітчі, Мерфі, Андерсон, Гордон, Ісак.
Ньюкасл: Поуп — Тріпп'єр, Шер, Ботман, Таргетт — Лонгстафф, Гімараєс, Віллок — Альмірон, Вілсон, Жоелінтон.
Запасні: Бегович, Паттерсон, Міна, Коуді, Девіс, Гарнер, Грей, Мопе, Сіммс.
Евертон: Пікфорд — Годфрі, Тарковські, Кін, Миколенко — Онана, Гує, Дукуре — Івобі, Макніл — Калверт-Льюїн.
Стали відомі стартові склади:
Ньюкасл іде третім із 16 перемогами, 11 нічиїми та 4 поразками — 59 очок.
Евертон іде передостаннім із 6 перемогами, 10 нічиїми та 16 поразками — 28 очок.
Андре Маррінер (Бірмінгем, Англія) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
"Ньюкасл" у минулому турі красиво розгромив "Тоттенгем" з рахунком 6:1. "Евертон" задовольнився безгольовою нічиєю з "Крістал Пелас" (0:0).
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 33-го туру Англійської Прем'єр-ліги. На полі стадіону Гудісон Парк (Ліверпуль, Англія) зіграють Евертон та Ньюкасл.