Прем'єр-ліга - 12 листопада 2023, 14:00 - Славутич-Арена . Трансляція: УНИАН ТВ
Луганск
1 - 2
Черкассы
6' Геннадій Пасіч
46' Олег Данченко Вийшов: Gorbach, Igor 56' Nahnoinyi, Denys Вийшов: Myshnov, Dmytro 56' Євген Селін Вийшов: Олександр Насонов 56' Micin, Petar Вийшов: Voloshyn, Vikentii 62' Snurnitsyn, Ihor 63' Dryshliuk, Kyrylo 67' Dryshliuk, Kyrylo Вийшов: Aziangbe, Kodjo 74' Олександр Насонов 76' Aziangbe, Kodjo 79' Alefirenko, Daniil Вийшов: В'ячеслав Чурко 81' Сергій Шестаков Вийшов: Tyshchenko, Ivan 81' Олексій Хобленко Вийшов: Антон Савін 81' Сергій Рибалка Вийшов: Євген Банада 87' Денис Олійник Вийшов: Максим Прядун 88' Alefirenko, Daniil 89' Геннадій Пасіч 90' Gorbach, Igor 90' Герман Пеньков
  • Did you know that FC Zorya Lugansk scores 25% of their goals between the minutes 0-15? This is the highest percentage in the league.
  • Did you know that LNZ Cherkasy scores 42% of their goals between the minutes 76-90?
  • FC Zorya Lugansk haven't scored in 3 of their 4 home matches in Premier League this season.
  • LNZ Cherkasy haven't scored in 4 of their 5 away matches in Premier League this season.
  • FC Zorya Lugansk's home record this season: 0-1-3.
  • FC Zorya Lugansk wins 1st half in 32% of their matches, LNZ Cherkasy in 42% of their matches.
  • FC Zorya Lugansk wins 32% of halftimes, LNZ Cherkasy wins 42%.
  • When FC Zorya Lugansk leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When LNZ Cherkasy leads 0-1 away, they win in 100% of their matches.
  • When FC Zorya Lugansk is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When LNZ Cherkasy is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In Premier League, LNZ Cherkasy has better performance than FC Zorya Lugansk.
  • FC Zorya Lugansk's performance of the last 5 matches is better than LNZ Cherkasy's.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • FC Zorya Lugansk scores 1.43 goals when playing at home and LNZ Cherkasy scores 1 goals when playing away (on average).
  • FC Zorya Lugansk haven't won in their last 4 games.
  • FC Zorya Lugansk have a losing streak of 3 matches at home.
  • FC Zorya Lugansk have played 4 home matches in a row without winning.
  • FC Zorya Lugansk have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • LNZ Cherkasy's performance of the last 5 matches is better than FC Zorya Lugansk's.
Gorbach, Igor
90'
90'
Герман Пеньков
89'
Геннадій Пасіч ГООЛ!
ГООЛ! Alefirenko, Daniil
88'
87'
Денис Олійник
Вийшов: Максим Прядун
81'
Сергій Шестаков
Вийшов: Tyshchenko, Ivan
81'
Олексій Хобленко
Вийшов: Антон Савін
81'
Сергій Рибалка
Вийшов: Євген Банада
Alefirenko, Daniil
Вийшов: В'ячеслав Чурко
79'
Aziangbe, Kodjo
76'
74'
Олександр Насонов
Dryshliuk, Kyrylo
Вийшов: Aziangbe, Kodjo
67'
63'
Snurnitsyn, Ihor
62'
Nahnoinyi, Denys
Вийшов: Myshnov, Dmytro
56'
56'
Євген Селін
Вийшов: Олександр Насонов
Micin, Petar
Вийшов: Voloshyn, Vikentii
56'
Олег Данченко
Вийшов: Gorbach, Igor
46'
6'
В ефірі
Зоря в другому таймі тривалий час не подавала ознак життя, але в підсумку запалила власним голом у заключній частині, але одразу ж і пропустила вдруге. Претенденти на виліт грають у єврокубках?
Усе! Матч завершено! 1:2! ЛНЗ усе ж таки переміг.
90+3'
Поперечина! Пасіч отримав пас Тищенка на лівий фланг штрафного, після чого пробив у верхній каркас.
90+2'
Горбач підкатом ззаду зрубав Бойка в центрі поля.
90'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 4 хв.
90'
Прядун до останнього тягнув із ударом із центру штрафного під час побачення з воротарем та пробив саме в нього.
89'
ГОЛ! Пасіч на дальній стійці головою завершив подачу Тищенка з правого флангу.
88'
ГОЛ! Алефіренко завершив відскок на межу штрафного ударом злету в правий кут!
86'
Замість Олійника дограватиме Прядун.
83'
Завалив на газон Снурніцина Савін, коли зайшов із м'ячем до правого флангу штрафного.
81'
Хобленка замінили на Савіна.
81'
Тищенко гратиме замість Шестакова.
81'
Замість Рибалки вийшов Банада.
78'
Чурко гратиме замість травмованого Волошина.
76'
Відпустив м'яч від себе Жан Клод перед чужим штрафним, після чого збив у центрі поля Шестакова.
74'
Проти Волошина сфолив Насонов на правому фланзі оборони.
72'
Рибалці взагалі не вдалась подача кутового з правого флангу.
69'
Завелась Зоря, але не в тому ключі, у якому їй самій би хотілось.
67'
На заміну Дришлюку швидко випустили Жана Клода.
65'
Подачу стандарту з лівого флангу далі до воротарського продовжували на Ковальова, але той головою пробив вище.
64'
Дришлюк у підкаті на правому фланзі оборони влетів у ногу Олійнику.
63'
Скидали м'яч, після подачі з лівого флангу, на дальню стійку, де Снурніцин влетів у воротаря.
61'
Турбаєвський парирував спробу Бойка закрученим ударом із штрафного спрямувати м'яч у праву дев'ятку.
59'
Стандарт для ЛНЗ на правому фланзі атаки.
56'
Селіна замінили на Насонова.
56'
Волошин замінив Мічіна.
56'
Мишньов гратиме замість Нагнойного.
52'
У ногу Джордана влучив Шестаков ударом здалеку з правого флангу атаки, після чого воротар забрав відскок.
49'
І досі триває володіння м'ячем від ЛНЗ на чужій половині.
47'
Позиційні атаки від ЛНЗ на чужій половині.
46'
Горбача випустили замість Данченка.
Було розпочато другий тайм!
Поганенький тайм від Зорі. Нічого в атаці, нервування в захисті, пропущений м'яч. Так далеко не заїдеш, якщо суперники самі не будуть помилятись. А вони не планують — Дулуб налаштував.
Ідемо на перерву. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
43'
Пасіч виконав просування з лівого краю на протилежний бік штрафного, звідки пробив у ноги супернику, а рикошет пролетів над воротами.
41'
Антюх на швидкості змістився з правого флангу, але пробив здалеку низом у ноги захисника. Кутовий.
39'
Та й не було того офсайду в Шестакова під час передачі на хід за спини захисникам від Пасіча з глибини лівого флангу.
38'
Мічін розганяв Кирюханцева до правого флангу штрафного передачею на хід, але арбітр перехопив.
36'
Не зберіг м'яч у межах поля Антюх під час закидання з глибини від Джордана до правого флангу штрафного.
34'
Нагнойний пошив у дурні Рибалку в центрі поля, а той стрибнув йому в ноги.
32'
Штанга! На завершення зміщення щ лівого флангу Пасіч фірмово потужно пробив у дальній кут, але влучив у стійку.
28'
Бойко перед чужим штрафним отримав передачу з лівого флангу, після чого зіграв усередину на хід Хобленку, але той із гострого кута не пробив Турбаєвського.
26'
Зоря постійно щось мудрує в атаці, але до загострення справа взагалі не наближається.
23'
Поодинокий приклад позиційної атаки від ЛНЗ на чужій половині.
21'
Простріл Пасіча з лівого флангу штрафного на кутовий перевів Дришлюк.
19'
Глибоке розташування в захисті від футболістів ЛНЗ.
17'
Мічін робив прискорення через центр під закидання з глибини, але захисники перехопили.
13'
Хобленко виконав дальній удар із лівого флангу, але спрямував м'яч до рук воротаря.
11'
Розіграш м'яча від Зорі на чужій половині.
9'
Алефіренко в офсайді перед воротарським під час подачі від Антюха з правого флангу.
7'
ГОЛ! Швидка атака від ЛНЗ через правий фланг завершилась подачею Шестакова до воротарського на голову Пасічу.
5'
Мічін підловив відскок від захисника на центральному вході до штрафного, після чого пробив зльоту, але Пеньков потягнув.