Чемпіонат Англії - 12 грудня 2020, 22:00 - Гудисон Парк
Головний суддя: Джон Мосс
Ливерпуль
1 - 0
Лондон
22' Гілфі Сігурдссон 24' Richarlison
59' James Reece 65' Силва Тьяго 68' Мейсон Маунт 68' Abraham, Tammy 80' Абдулайє Дукур 82' Матео Ковачіч 82' Billy Gilmour 83' Гомеш Андре 83' Гілфі Сігурдссон 86' Davies, Tom 86' Алекс Айуобі 90' Джонджо Кенні 90' Richarlison
Цікаві факти
  • When playing at home, Everton FC have not lost to Chelsea FC in their last 3 encounters.
  • Chelsea FC's away record this season: 3-2-0.
  • Allan has more yellow cards (4) than any other player at Everton FC. Reece James has collected 2 for Chelsea FC.
  • A year ago, Everton FC were number 17 in the table with 11 points. Now they are number 9 with 17 points.
  • Chelsea FC haven't lost in their last 14 games.
  • Chelsea FC have lost none of their last 6 away matches.
  • Chelsea FC have a winning streak of 5 matches away from home.
  • The most common result of matches between Everton FC and Chelsea FC when Everton FC is playing at home is 1-1. 6 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Everton FC and Chelsea FC is 1-1. 10 matches have ended with this result.
  • Everton FC wins 1st half in 35% of their matches, Chelsea FC in 56% of their matches.
  • Everton FC wins 35% of halftimes, Chelsea FC wins 56%.
  • Chelsea FC's performance of the last 5 matches is better than Everton FC's.
  • In Premier League, Chelsea FC has better performance than Everton FC.
  • Everton FC have lost just 1 of their last 5 Premier League games against Chelsea FC.
  • Chelsea FC have won just 1 of their last 5 Premier League games against Everton FC.
  • Everton FC have lost just 1 of their last 5 games against Chelsea FC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Everton FC won 2, Chelsea FC won 1, 2 draws.
  • The winner of their last meeting was Chelsea FC.
  • On their last meeting Chelsea FC won by 4 goals.
  • Everton FC scores 1 goals in a match against Chelsea FC and Chelsea FC scores 1 goals against Everton FC (on average).
  • Everton FC scores 1.8 goals when playing at home and Chelsea FC scores 1.92 goals when playing away (on average).
  • Average number of goals in meetings between Everton FC and Chelsea FC is 2.
  • When Everton FC leads 1-0 at home, they win in 72% of their matches.
  • When Chelsea FC leads 0-1 away, they win in 61% of their matches.
  • When Everton FC is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When Chelsea FC is down 1-0 away, they win 28% of their matches.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Everton FC and Chelsea FC is 0.6.
  • Everton FC have conceded a goal in each of their last 12 matches.
  • During the last 32 meetings with Everton FC playing at home, Everton FC have won 11 times, there have been 11 draws while Chelsea FC have won 10 times. The goal difference is 42-39 in favour of Everton FC.
  • Last season's matches: 3-1 (Everton FC at home) and 4-0 (Chelsea FC at home).
  • Everton FC haven't scored in 1 of their 5 home matches in Premier League this season.
  • Chelsea FC haven't scored in 1 of their 5 away matches in Premier League this season.
  • During the last 65 meetings, Everton FC have won 12 times, there have been 23 draws while Chelsea FC have won 30 times. The goal difference is 105-67 in favour of Chelsea FC.
  • Did you know that Everton FC scores 30% of their goals between the minutes 31-45?
  • Did you know that Chelsea FC scores 28% of their goals between the minutes 61-75?
Richarlison
90'
Алекс Айуобі
86'
Гілфі Сігурдссон
83'
82'
Матео Ковачіч
Абдулайє Дукур
80'
68'
Мейсон Маунт
65'
Силва Тьяго
59'
James Reece
45+3'
Richarlison
24'
ГООЛ! Гілфі Сігурдссон
22'
    82
Матч завершено! Евертон втретє поспіль перемагає Челсі на Гудісон Парк.
90+4'
Пікфорд забирає до рук подачу гравців Челсі.
90'
П'ять хвилин компенсовано.
90'
Джонджо Кенні вийшов замість Річарлісона.
89'
Челсі шукає ключик до воріт Евертона.
86'
Подача Андре Гомеша зі штрафного удару була винесена.
86'
Том Девіс з'являється замість Алекса Івобі.
84'
Удар Олів'є Жиру з неробочої ноги пролетів набагато вище цілі.
83'
Біллі Гілмор (Челсі) з'являється замість Матео Ковачіча. Андре Гомеш (Евертон) вийшов на поле замість Гульфі Сігурдссона.
81'
Небезпечний момент
Удар Мейсона Маунта зі штрафного влучив в дальню стійку. Якби постріл був трохи лівіше, то Пікфорд не зміг би допомогти Евертону.
80'
Абдулає Дукуре збив Ріса Джеймса на підступах до штрафного майданчика своєї команди.
77'
Простріл Івобі (Евертон) ледь не замкнув Дукуре з вбивчої позиції. Не вистачило декілька сантиметрів.
76'
Ріс Джеймс зупинив Річарлісона, котрий виривався у контратаку по центру поля.
75'
Абрахам (Челсі) програм боротьбу Годфрі після навісної передачі Канте.
73'
Кін (Евертон) вибиває подачу гравців Челсі.
71'
Річарлісон (Евертон) лежить на газоні після зіткнення з Жиру.
69'
Тімо Вернер різко пройшов Бена Годфрі та виконав прострільну передачу до штрафного майданчика прямо на ногу супернику.
68'
Замість Кая Гаверца (Челсі) з'являється Таммі Абрахам. Лондонці починають грати у два форварди.
65'
Тьяго Сілва отримує жовту картку.
63'
Арбітр призначив пенальті у ворота "Челсі", проте після перегляду VAR було зафіксовано положення "поза грою" моментом раніше.
59'
Ріс Джеймс грубо зіграв проти Аллана.
57'
Чергова передача Ріса Джеймса не знайшла адресата.
54'
Удар Сігурдссона зі штрафного просвистів над поперечиною
52'
Едуар Менді виконав хороший сейв, перевівши м'яч повз ворота після удару Річарлісона.
50'
Навіс від Жиру був вибитий на кутовий Холгейтом.
47'
Маунт намагався з 25-ти метрів потрапити навісним ударом у порожні ворота після помилкового виходу Пікфорда, проте не влучив у ствір.
Друга половина зустрічі розпочалася!
Володіння м'ячем після першого тайму 27% на 73%.
Перерва! Повернемося через 15 хвилин.
45+3'
Нголо Канте отримав попередження.
45+3'
Сігурдссон пробив повз після прострільної передачі Івобі.
45+1'
Вернер трішки не дотягнувся до передачі Чілвелла у штрафний майданчик.
45'
Три хвилини додано до першого тайму!
44'
Кін (Евертон) вибив навісну передачу Ковачіча до штрафного майданчика.
41'
Двічі удар Жиру заблокував Дукуре.
40'
Річарлісон (Евертон) у падінні пробив по воротах, але точно у Менді.
38'
Передача Ріса Джеймса (Челсі) не знайшла адресата.
37'
Вернер відгукнувся на передачу Ковачіча у воротарський майданчик, проте Холгейт (Евертон) випередив нападника і вибив м'яч. Однак, арбітр зробив неправильне рішення і кутового не буде.
36'
Тімо Вернер трохи не дотягнувся до подачі Джеймса з правого флангу.
34'
Пікфорд послизнувся і це ледь не призвело до небезпечного моменту.
28'
Постріл Зуми (Челсі) з небезпечної позиції бере до рук Пікфорд.
26'
Удар Ріса Джеймса з добивання після подачі кутового потрапляє в ліву стійку воріт!
25'
Пікфорд (Евертон) переводить удар Джеймса зі штрафного на кутовий.
24'
Річарлісон отримує жовту картку за зрив атаки.
22'
ГООООООООЛ! Гульфі Сігурдссон низом з точки пробив в правий від себе кут воріт, дочекавшись поки Менді впаде у протилежний.
21'
Джонатан Мосс призначає пенальті у ворота "Челсі"! Едуар Менді не за правилами зіграв проти Калверта-Льюїна.
19'
Голкіпер гостей Менді лежить на газоні. Гравець отримав пошкодження у боротьбі за верховий м'яч з суперником.
18'
Сігурдссон (Евертон) виконав навіс зі стандарту точно в руки Менді
15'
Передача Гульфі Сігурдссона вперед не знайшла адресата.
12'
Джеймс (Челсі) зробив передачу до штрафного майданчика, але Вернеру завадили пробити захисники.
10'
Дукуре здійснює тактичний фол у центрі поля на Маунті.
9'
Удар Міни (Евертон) головою після розіграшу кутового полетів вище воріт.
6'
Річарлісон після "стіночки" з Сігурдссоном пробив у нижній лівий кут воріт, проте Менді забрав м'яч до рук.
2'
Удар Джеймса (Челсі) заблокував Годфрі. Гості подадуть кутовий.
2'
Челсі захоплює ініціативу на початку матчу.
Матч розпочався!
"Челсі": Менді - Джеймс, Зума, Сілва, Чілвелл - Канте, Ковачич - Гаверц, Маунт, Вернер - Жиру.
"Евертон": Пікфорд - Холгейт, Міна, Кін, Годфрі - Дукуре, Аллан, Сігурдссон - Івобі, Калверт-Льюїн, Річарлісон.
Стали відомі склади команд.
Вітаємо всіх любителів АПЛ! UA-Футбол проведе тестову онлайн-трансляцію матчу 12-го туру чемпіонату Англії між "Евертоном" та "Челсі".