Мальорка - Барселона онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 26 вересня 2023, 22:30 - Estadi de Son Moix . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Muniz Ruiz, Alejandro
Пальма-де-Мальорка
2 - 2
Барселона
8' Muriqi, Vedat 35' Пабло Маффео Вийшов: Коста Хауме 36' Оріоль Ромеу 41' Raphinha 45' Абдон
48' Rodriguez, Dani 58' Torres, Ferran Вийшов: Роберт Левандовскі 61' Матія Настасіч 61' Абдон Вийшов: Серхi Дардер 61' Sanchez, Antonio Вийшов: Larin, Cyle 64' Оріоль Ромеу 64' Felix, Joao Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal 75' Marin, Fermin Lopez 78' Martinez, Inigo Вийшов: Kounde, Jules 84' Gonzalez Apud, Giovanni Alessandro 85' Rodriguez, Dani Вийшов: Morlanes, Manu 85' Gonzalez Apud, Giovanni Alessandro Вийшов: Van Der Heyden, Siebe 90' Пабло Маффео
Цікаві факти
  • The most common result of matches between RCD Mallorca and FC Barcelona when RCD Mallorca is playing at home is 0-1. 4 matches have ended with this result.
  • During the last 20 meetings with RCD Mallorca playing at home, RCD Mallorca have won 4 times, there have been 2 draws while FC Barcelona have won 14 times. The goal difference is 40-14 in favour of FC Barcelona.
  • During the last 40 meetings, RCD Mallorca have won 7 times, there have been 5 draws while FC Barcelona have won 28 times. The goal difference is 87-33 in favour of FC Barcelona.
  • RCD Mallorca's last home win against FC Barcelona was in 2009.
  • Last season FC Barcelona won both games against RCD Mallorca (3-0 at home and 1-0 away).
  • FC Barcelona have a winning streak of 4 matches in LaLiga.
  • Did you know that FC Barcelona scores 31% of their goals between the minutes 61-75?
  • FC Barcelona have a winning streak of 5 matches.
  • FC Barcelona haven't lost in their last 9 games.
  • FC Barcelona have lost none of their last 4 away matches.
  • RCD Mallorca haven't won any of their last 11 games against FC Barcelona.
  • When playing at home, RCD Mallorca have not scored a goal so far this season.
  • FC Barcelona haven't scored in 1 of their 3 away matches in LaLiga this season.
  • FC Barcelona's away record this season: 2-1-0.
  • RCD Mallorca wins 1st half in 24% of their matches, FC Barcelona in 51% of their matches.
  • RCD Mallorca wins 24% of halftimes, FC Barcelona wins 51%.
  • The winner of their last meeting was FC Barcelona.
  • On their last meeting FC Barcelona won by 3 goals.
  • When RCD Mallorca leads 1-0 at home, they win in 72% of their matches.
  • When FC Barcelona leads 0-1 away, they win in 90% of their matches.
  • When RCD Mallorca is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When FC Barcelona is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In LaLiga, FC Barcelona has better performance than RCD Mallorca.
  • FC Barcelona's performance of the last 5 matches is better than RCD Mallorca's.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 games against RCD Mallorca (in all competitions).
  • In the last 5 meetings RCD Mallorca won 0, FC Barcelona won 5, 0 draws.
  • FC Barcelona have lost just 0 of their last 5 LaLiga games against RCD Mallorca.
  • RCD Mallorca have won just 0 of their last 5 LaLiga games against FC Barcelona.
  • RCD Mallorca scores 0.2 goals in a match against FC Barcelona and FC Barcelona scores 2.2 goals against RCD Mallorca (on average).
  • Average number of goals in meetings between RCD Mallorca and FC Barcelona is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between RCD Mallorca and FC Barcelona is 1.4.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • RCD Mallorca scores 1.1 goals when playing at home and FC Barcelona scores 1.8 goals when playing away (on average).
  • FC Barcelona have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • Sergi Darder has assisted the most goals for RCD Mallorca with 2. Robert Lewandowski is FC Barcelona's biggest assister (3).
Пабло Маффео
90'
Rodriguez, Dani
Вийшов: Morlanes, Manu
85'
Gonzalez Apud, Giovanni Alessandro
Вийшов: Van Der Heyden, Siebe
85'
84'
78'
Martinez, Inigo
Вийшов: Kounde, Jules
75'
Marin, Fermin Lopez ГООЛ!
64'
Оріоль Ромеу
64'
Felix, Joao
Вийшов: Nasraqui Ebana, Lamine Yamal
Матія Настасіч
61'
Абдон
Вийшов: Серхi Дардер
61'
Sanchez, Antonio
Вийшов: Larin, Cyle
61'
58'
Torres, Ferran
Вийшов: Роберт Левандовскі
48'
ГООЛ! Абдон
45'
41'
Raphinha ГООЛ!
36'
Вийшов: Коста Хауме
35'
ГООЛ! Muriqi, Vedat
8'
В ефірі
Мальорка змогла відібрати очки у Барселони. В цьому сезоні це вдавалося лише Хетафе в першому турі. І "кіноварі" точно не виглядали, як команда яка грала на збереження рахунку. Навіть коли вони вели у рахунку, коли була нічия "острів'яни" продовжували йти в атаку і створювала дуже і дуже небезпечні моменти, а де більше, "блаугранас" давала можливість створювати такі моменти. Чи можна визначити хто був фаворитом цієї зустрічі? Точно ні! Барселона значно переважає суперника за статистикою, а от чи переважає за грою? Це вже риторичне питання. Мальорка показала чудовий футбол і впевнено взяла одне очко у цьому матчі, а один бал в матчі з Барселоною це багатого варте. Матч був дуже цікавим і досить інтригуючим
90+8'
Алехандро Муньїс Руїс дає свисток про завершення матчу
90+8'
На останніх секундах гравці Барселони отримують право на штрафний з центра половини поля Мальорки, навіс у карний майданчик, а там захисники перші і вибивають м'яч подалі від воріт
90+7'
Небезпечний момент
Ларін отримує чудовий пас і з лінії воротарського майданчику не влучає у ворота, це була дуже висока вірогідність вирватися вперед
90+6'
Барселона продовжує атакувати, затяжна атака. Ямал навішує з правого флангу, Левандовський пробиває головою, але удар слабкий і Райкович спокійно забирає м'яч
90+4'
І знову небезпечно біля воріт Райоквича, Ямал навішує на Левандовського, той дотягується до м'яча, але пробити не може і Мальорка отримує право вибити від воріт
90+4'
Бальде прострілює на Гаві, захисники Мальорки блокують цей м'яч
90+3'
Ларін забігає за лінію останнього захисника і лунає свисток арбітра
90+2'
Помилку допускають господарі віддаючи пас на Ямала, який не встигає за м'ячем, а гості фактично дарують його суперника
90+2'
Барселона хоч і напосідає на ворота Мальорки, проте це не заважає господарям самим періодично виходитити в атаку
90+1'
До другого тайму додано сім хвилин
89'
"Блаугранас" дуже і дуже високо пресингують суперника, починаючи від голкіпера сподіваючись на його помилку, або ж помилку захисту Мальорки
88'
Гравці Мальорки вийшли в атаку, але все закінчилося порушенянм правил Ван Дер Хейденом в атаці
87'
На відміну від Барселони, помітно, що господарів влаштовує рахунок, адже вони не особливо поспішають в атаку
85'
Ще одна подвійна ротація від Хав'єр Агірре, останні опції використовує тренер Мальорки у цьому матчі. Замість Гонсалеса вийшов Ван Дер Хайден, а замість Родрігеса вийшов Морланес
83'
Ямал віддає пас на Левандовського, той дуже близько до воріт, але пас занадто сильний і поляк не зміг зупинити м'яч
81'
Ларін отримує неймовірний пас, спокійно переграє Кунде, проходить до воріт Барселони, але не може нормально пробити, його удар дуже слабкий і тер Штеген спокійно забирає м'яч, але як же чудово втік Ларін від захисника "блаугранас"
80'
Кутовий
І знову від прапорця навішують господарі, але там вже захисники Барселони грають впевненіше та вибивають м'яч в сторону центра поля
79'
Кутовий
Кутовий виконали гравці Мальорки, але суперники перевели м'яч на черговий корнер
79'
Мурікі в штрафному майданчику отримує пас з навісу, пробити сам не може і скидає на Настасича, той потужно б'є по м'ячу і потрапляє у захисника Барселони
78'
Ще одну опцію використовує Хаві. Замість Мартінеса вийшов Кунде
77'
"Блаугранас" після другого забитого голу йдуть в атаку, їх не влаштовує такий рахунок і їм потрібні ще голи
75'
Гооол!!! Працюють заміни від Хаві! Ямал прострілює у карний майданчик, Левандовський пропускає цей м'яч далі і там Лопес забиває у ворота з декількох метрів! Три гравці, які вийшли на заміну змогли створити цей гол
74'
Спроба від Гюндогана віддати пас на Левандовського, але влучає у захисника
73'
Гравці Барселони ні на секунду не затримуються з м'ячем біля своїх воріт, а намагаються одразу ж перейти в атаку
72'
Канселу навішує в карний майданчик, Райкович впевнено грає на виході та забирає м'яч до рук
71'
"Блаугранас" продовжують осідати ворота Мальорки
69'
Мурікі вибігав в атаку, але забіг тільки в положення поза грою
68'
Ямал помітно, що незадоволений рішенням арбітра
68'
Ні, це не пенальті! Граємо далі
67'
Алехандро Муньїс Руїс сам йде переглядати VAR, колеги не змогли точно підказати головному арбітру
66'
Арбітр чекає перегляд VAR
65'
Перший захід від Ямала в штрафний майданчик і одразу ж падіння. Рефері показує на одинадцять метрів
64'
Подвійну заміну також проводить Хаві. Замість Жоау Фелікса вийшов Ямал, а Ромеу змінює Лопес
62'
Подвійна заміна від Хав'єра Агірре. Замість Пратса та Сансеса на поле вийшли Дардер та Ларін
61'
Жовту картку отримує Настасич за порушення правил проти Левандовського в центрі поля
60'
Кутовий
Іще один кутовий у господарів. Навіс з правого флангу, Мурікі не зміг пробити, проте відіграв на підбиранні
59'
Барселона значно переважає суперника в володінні м'ячем, більше ніж вдвічі, в них 70%, а у Мальорки - 30%
58'
Перша заміна від Хаві. Левандовський змінює Торреса і стає зрозуміло, що тренер Барси "дістає туз з рукава", і сподівається, що його секретна зброя спрацює
57'
Кутовий
Кутовий для Мальорки, Барселона відбивається завдяки гарній роботі захисників
53'
Поки гравці "блаугранас" контролюють м'яч та шукають шлях до воріт суперника
56'
Санчес навішує в штрафний майданчик, але м'яч після рикошету виходить на кутовий
51'
Жоау Фелікс заходив в карний майданчик Мальорки, але захисники змогли відібрати в нього м'яч
55'
Дуже небезпечний удар від Жоау Фелікса з-за меж штрафного, Райкович навіть не стрибнув за м'ячем і тільки стійка рятує гостей від пропущеного голу!
50'
Саму Коста отримав чудовий пас і виходив в досить перспективну атаку, але не зміг точно віддати останній пас на одноклубника
49'
Станом на зараз у кожної з команд по одній жовтій картці
48'
Родрігес спочатку штовхає Канселу, а потім ще й наступає на нього в центрі поля, за що отримує "гірчичник" від рефері
46'
Гравці Барселони дуже активно пішли в атаку з перших хвилин другого тайму
46'
Алехандро Муньїс Руїс дає свисток про початок другого тайму
Гравці повертаються на поле
Якщо дати дивитися цей матч та сказати, що грають аутсайдер з лідером Ла Ліги можна подумати, що саме команда, яка забила один гол і є аутсайдером, адже саме вони виглядають якось посередньо. Гравці Барселони багато помиляються в передачах, виконують невпевнені діагональні паси та навіси, а помилки в захисті взагалі вартували їм двох голів. Мальорка виявилися не тим суперником, якого очікували, ця команда не боїться "блаугранас" і напевно намагається довести, те що розпочала Сельта в минулому турі, до кінця. Гра дуже і дуже цікава, а от яким виявиться другий тайм, які зміни внесуть тренери у гру команд, як мінімум Хаві, і чим завершиться цей неймовірний матч дізнаємося вже за 15 хвилин
45+9'
Алехандро Муньїс Руїс дає свисток про завершення першого тайму
45+8'
Кутовий
Кутовий на користь Мальорки. Навіс від правого прапорця, Мурікі пробиває головою від газону, тер Штеген на місці та забирає м'яч до рук
45+5'
"Блаугранас" розвели м'яч з центра поля та активно побігли в атаку
45+3'
Гооол!!!Оце так гол від Мальорки! Райкович далеко вибиває, Мурікі легенько переводить на Пратса і той в боротьбі з тер Щтегеном та Араухо в падінні направляє м'яч у ворота, ніхто з захисників не зміг наздогнати м'яч, а Пратс навіть не чекав голу і завчасно побіг святкувати, адже розумів що це вже 2:1 на користь господарів!
45+3'
Кутовий
Кутовий виконали гравці Барселони, Райкович все контролює та дає м'ячу вийти за межі поля
45+2'
Рафінья віддає чудовий пас на Жоуа Фелікса, той б'є у дальній кут і Райкович тягне цей неймовірний удар! Буде кутовий
45+1'
До першого тайму додано 6 хвилин
45'
Райкович вибиває м'яч, в центрі на підбиранні грають гравці Барселони і пас отримує Рафінья, який проходить до воріт Мальорки, сам на сам з воротарем, позаду хоч і були захисники, але нападник від них відривався, пробиває по воротах і м'яч летить значно вище воріт
43'
Тепер "блаугранас" після забитого голу поспішили в атаку, аби на куражі відірватися від суперника
41'
Гооол!!! Рафінья заганяє чудовий гол у ворота Райковича! Підбираючи м'яч після боротьби на лінії штрафного майданчику, пробігає до півкола та звідти пробиває точнісінько у лівий кут воріт, Райкович хоч і стрибав туди, але без шансів! 1:1 і командам потрібно все починати спочатку
39'
Гаві віддає неймовірний пас на Торреса і виводить його один на один з Райковичем, але той пробиває прямо у воротаря з лінії голкіперського майданчику
37'
Штрафний виконують "кіноварі". Навіс зі штрафного і знову четверо гравців Мальорки забігають в положення поза грою
36'
Ромеу в стрибку порушує правила проти Мурікі б'ючи його ліктем по голові і отримує за це попередження від арбітра. Гравцю Мальорки тепер потрібна допомога лікарів
35'
Вимушену заміну проводить Хав'єр Агірре. Замість травмованого Маффео виходить Коста
34'
Іще одна пауза, Маффео після зіткнення з Канселу сам вибив м'яч аби зуміти отримати допомогу від лікарів
32'
Перший офсайд у Барселони. Торерс не встиг повернутися за лінію останнього захисника і отримав закидання наперед
31'
Невеличка пауза у грі, Торрес опинився на газоні, потім піднявся сам, без допомоги лікарів
29'
Гравці Мальорки поки чудово захищаються та дуже високо починають пресингувати суперника
28'
Рафінья заходить у штрафний майданчик господарів, віддає пас на Торреса, але захисники чудово відіграють та блокують передачу
26'
Знову небезпечно у воріт тер Штегена, навіс зі штрафного, але більшість гравців Мальорки поспішили бігти уперед і потрапили в офсайд
25'
Скидання на Торреса, той намагався ногою дотягнутися до м'яча, але тріщки не вистачило
23'
Ще атака "блаугранас", Жоау Фелікс заплутався з м'ячем і втратив його
21'
Непоганий навіс на Жоау Фелікса, але тріщки сильніше, ніж було потрібно, португалець торкається м'яча, але зупинити його не в змозі
20'
Гравці Барселони отримали право на виконання штрафного з центра половини поля суперника. Рафінья навішує на дальній кут воротарського майданчику, але там "кіноварі" перші та вибивають його
19'
Рафінья бив з-за меж штрафного майданчику, удар був заблокований захисниками
18'
Останні дві хвилини м'яч не затримується у когось надовго і гравці втрачаючи його дають супернику можливість пограти з м'ячем
16'
Кутовий
Другий кутовий для Мальорки. Від правого прапорця навіс у штрафний майданчик, боротьба гравців і гості вибивають м'яч
15'
Довгий пас на Гаві, півзахисник не встигає за м'ячем
13'
Штрафний виконали гравці Барселони. Навіс у воротарський майданчик, Копете вибиває м'яч
12'
"Кіноварі" на куражі далі атакують та бажають забити ще один гол, але тепер безуспішно
10'
Кутовий
Гравці Барселони заробили право на кутовий, розіграли, але пройти до воріт Райковича так і не змогли
8'
Гооол!!! Помилка тер Штегена під час пасу і господарі цим скористалися! Голкіпер віддає пас в нікуди, м'яч підхоплює Санчес, той віддає прострільним пасом на Пратса, але м'яч блокують захисник Барселони, м'яч знову опиняється у Санчеса і він головою скидає на Мурікі, який і заганяє м'яч у ворота! 1:0 на користь Мальорки
5'
Кутовий
Перший кутовий в матчі. "Острів'яни" з лівого флангу навісили у штрафний майданчик, але вибороти його господарі не змогли і захисники Барселони вибили м'яч
5'
І вже перший удар по воротах Барселони, з-за меж штрафного майданчику пробив Родрігес, після рикошету м'яч вилетів на кутовий
4'
Небезпечний навіс у карний майданчик Барселони, Бальде перший на м'ячі і вибиває його
2'
Перший прохід гравців Мальорки до воріт Барселони теж закінчився втратою м'яча
1'
Гравці Барселони спробували організувати першу атаку, але втратили м'яч після неточного пасу
1'
Поєдинок стартував
Гравці Барселони розпочнуть цей матч з центра поля
Головний арбітр матчу: Алехандро Муньїс Руїс
Головний тренер Мальорки: Хав'єр Агірре
На лаві запасних: Ван Дер Хейден, Грейф, Дардер, Кінтанілья Родрігес, Коста, Ларін, Лопес, Льябрес, Маскарель, Морланес, Ндіає, Пічу Куельяр
Стартовий склад Мальорки (5-4-1): Райкович - Маффео, Копете, Настасич, Вальєнт, Гонсалес Апуд - Мурікі, Саму Коста, Санчес, Родрігес (с) - Пратс
Головний тренер Барселони: Хаві
На лаві запасних: Алонсо, Астралага, Крістенсен, Кунде, Левандовський, Лопес, Пенья, Роберто, Ямал
Стартовий склад Барселони (4-3-3): тер Штеген (с) - Бальде, Мартінес, Араухо, Канселу - Гюндоган, Ромеу, Гаві - Жоау Фелікс, Торрес, Рафінья
У Барселони ж звісно ситуація куди краще. Після шести турів у "блаугранас" п'ять перемог та одна нічия ще в першому турі цього сезону в матчі з Хетафе. В минулому матчі "задниці" в матчі з Сельтою зробили неймовірний камбек та вирвали перемогу (3:2) програючи в два м'ячі до 81-ої хвилини. Шістнадцять очок дають команді право ділити першу сходинку з Жироною
Після шести турів Мальорка має в своєму активі лише одну перемогу та дві нічиї, а п'ять очок дають команді лише 17 місце в турнірній таблиці. В минулому турі господарі сьогоднішнього матчу в дуже результативній грі програли Жироні 3:5
Матч пройде в Пальма-де-Майорці на арені "Майорка Сон Муа" та розпочнеться о 22:30 за київським часом
Доброго дня, шановне панство! Сьогодні Ua-Football проведе для вас текстову трансляцію матчу сьомого туру іспанської Ла Ліги Мальорка - Барселона