ФК Минай - Ворскла онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 05 листопада 2023, 13:00 - Mynay-Arena . Трансляція: Суспільне: Херсон
Головний суддя: Zadiran, S
Минай
0 - 0
Полтава
13' Артем Челядін 34' Odaryuk, Volodimir
50' Володимир Чеснаков Вийшов: Daniil Sergeevich 65' Gunichev, Yegor Вийшов: Ghecev, Mihail 74' Андрій Ралюченко Вийшов: Сергій Панасенко 77' Kane, Ibrahim Вийшов: Vasylovych, Nesterenko Ivan 78' Vyshnevskyi, Oleg 79' Сергій Панасенко 89' Sklyar, Oleksandr 90' Владлен Юрченко Вийшов: Ramires, Lucas 90' Артем Челядін Вийшов: de Santana da Silva, Tiago 90' Дмитро Немчанінов 90' Krupskyi Illia 90' Isenko, Pavlo
  • During the last 5 meetings, FC Minaj have won 1 times, there have been 1 draws while FC Vorskla Poltava have won 3 times. The goal difference is 7-4 in favour of FC Vorskla Poltava.
  • Last season's matches: 2-0 (FC Minaj at home) and 2-0 (FC Vorskla Poltava at home).
  • Did you know that FC Vorskla Poltava scores 29% of their goals between the minutes 16-30?
  • FC Minaj haven't won in their last 15 games.
  • FC Minaj have played 10 home matches in a row without winning.
  • FC Minaj haven't scored in 3 of their 6 home matches in Premier League this season.
  • FC Vorskla Poltava haven't scored in 2 of their 5 away matches in Premier League this season.
  • FC Minaj's home record this season: 0-3-3.
  • FC Minaj have not managed to score in their last 5 matches.
  • FC Minaj wins 1st half in 16% of their matches, FC Vorskla Poltava in 30% of their matches.
  • FC Minaj wins 16% of halftimes, FC Vorskla Poltava wins 30%.
  • The winner of their last meeting was FC Minaj.
  • On their last meeting FC Minaj won by 2 goals.
  • When FC Minaj leads 1-0 at home, they win in 50% of their matches.
  • When FC Vorskla Poltava leads 0-1 away, they win in 70% of their matches.
  • When FC Minaj is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Vorskla Poltava is down 1-0 away, they win 27% of their matches.
  • In Premier League, FC Vorskla Poltava has better performance than FC Minaj.
  • FC Vorskla Poltava's performance of the last 5 matches is better than FC Minaj's.
  • FC Minaj has streak of 5 matches with 0 scored goals.
  • FC Vorskla Poltava have lost just 1 of their last 5 games against FC Minaj (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Minaj won 1, FC Vorskla Poltava won 3, 1 draws.
  • FC Vorskla Poltava have lost just 1 of their last 5 Premier League games against FC Minaj.
  • FC Minaj have won just 1 of their last 5 Premier League games against FC Vorskla Poltava.
  • FC Minaj scores 0.8 goals in a match against FC Vorskla Poltava and FC Vorskla Poltava scores 1.4 goals against FC Minaj (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Minaj and FC Vorskla Poltava is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Minaj and FC Vorskla Poltava is 1.4.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • FC Minaj scores 0.63 goals when playing at home and FC Vorskla Poltava scores 1.39 goals when playing away (on average).
  • Vadym Vitenchuk has more yellow cards (4) than any other player at FC Minaj. Oleksandr Sklyar has collected 7 for FC Vorskla Poltava.
  • FC Vorskla Poltava haven't won in their last 4 games.
  • FC Vorskla Poltava have lost none of their last 4 away matches.
  • Both teams didn't concede on their last match.
Кубок України 2023/2024
90'
Владлен Юрченко
Вийшов: Ramires, Lucas
90'
Артем Челядін
Вийшов: de Santana da Silva, Tiago
Дмитро Немчанінов
90'
90'
Krupskyi Illia
90'
Isenko, Pavlo
89'
Sklyar, Oleksandr
Сергій Панасенко
79'
Vyshnevskyi, Oleg
78'
77'
Kane, Ibrahim
Вийшов: Vasylovych, Nesterenko Ivan
Андрій Ралюченко
Вийшов: Сергій Панасенко
74'
Gunichev, Yegor
Вийшов: Ghecev, Mihail
65'
50'
Володимир Чеснаков
Вийшов: Daniil Sergeevich
Odaryuk, Volodimir
34'
13'
В ефірі
Фінальний свисток порадував усіх футболістів і вони швидко пішли в підтрибунку. Умови були нефутбольні, але хоча б кінцівка вийшла весела.
90+8'
Матч завершився.
90+5'
Хрипчук збив Гечева, який тікав по флангу.
90+2'
Скрипник не хоче програти. Сантана вийшов замість Юрченка.
90+1'
Компенсовано 7 хвилин.
90+1'
Незабитий пенальті
Степанюк не влучає у ворота з пенальті! І тепер Ворскла проведе компенсований час у меншості.
89'
Червона картка
Ще й Скляра вилучив на додачу Задиран! Цікаве рішення, враховуючи що перед цим був фол, за який призначили пенальті. Хоча саме порушення гравця Ворскли тягнуло на червону.
88'
Пенальті у ворота Миная призначає арбітр після перегляду VAR! Мельник дійсно зіграв рукою в своєму штрафному майданчику.
85'
Скляр отримав жовту картку за зрив атаки і пропустить наступний матч.
79'
Панасенко некрасиво повівся, штовхнувши суперника в спину після свистка. Через це почалася невелика штовханина.
78'
Демиденко отримає ігровий час. Вишневський завершив поєдинок.
77'
Нестеренко вийшов на поле замість Кане.
74'
Панасенко замінив Ралюченка.
66'
Степанюк примудрився пробити з-під захисника та міг забивати! Каркас воріт врятував закарпатців від пропущеного мʼяча.
65'
Гунічев поступився місцем на полі Гечеву.
63'
Степанюк з кількох метрів розстрілював ворота, але не влучив навіть у площину! Тут навіть поганий газон не може слугувати виправданням. Такі моменти треба реалізовувати.
55'
За час перерви стан поля тільки погіршився. Мʼяч уже застрягає в цьому болоті.
51'
Ралюченко ледь не відкрив рахунок ударом злету з-за меж карного! Ісенко в красивому стрибку дістав мʼяч з-під поперечки.
50'
Хрипчук замінив Чеснакова, який отримав пошкодження.
46'
Другий тайм розпочався.
Сильний вітер і калюжі на полі, звичайно, не додають видовищності сьогоднішньому матчу. Але футболісти намагаються демонструвати змістовний футбол і в них іноді навіть виходить (дуже рідко).
45+6'
Перерва.
45+1'
Додано 5 хвилин.
41'
У закарпатців найнебезпечнішим гравцем залишається Твердохліб. Знову з-за меж карного стріляв Єгор, і знову ледь не забив.
38'
Ще момент після кутового виникає у Ворскли! Челядін приблизно з 10 метрів розстрілював ворота, але не влучив у площину.
37'
Юрченко ледь не закрутив мʼяч у ворота від кутового прапорця. Враховуючи погодні умови, це був дійсно небезпечний момент. Однак Бандура впорався.
34'
Одарюк у підкаті зачепив ногу Кане, але не мʼяч.
26'
Була підозра на гру рукою Солдата у власному штрафному майданчику. Асистенти на VAR подивилися епізод, порушення не зафіксували.
21'
Одарюк прорвався флангом і виконав простріл, на який не пішов ніхто з партнерів. Немчанінов все ж пробив з другого темпу, але не влучив у ворота.
13'
Челядін втратив контроль над мʼячем і почав бити суперників по ногах, щоб повернути його собі.
10'
Тривала пауза виникла в грі через пошкодження Пердути. З капітаном Ворскли все гаразд, він готовий повернутися на поле.
3'
Минай відповідає своїм моментом! Твердохліб з межі карного намагався вразити ближній кут, було дуже близько до цілі.
1'
Полтавчани могли відкривати рахунок уже на першій хвилині! Степанюк обікрав захисника та пробив у дальній кут, поки Бандура не був готовий. Зовсім трохи не вистачило.
1'
Матч розпочався.
Арбітр — Сергій Задиран.
Запасні: Кемкін (в), Ольховий (в), Гечев, Голуб, Демиденко, Кораблін, Кравчук, Панасенко, Ременяк, Рогозинський.
Стартовий склад Миная: Бандура (к) — Дмитрук, Нємчанінов, Мельник, Солдат — Петько, Ралюченко — Гунічев, Твердохліб, Одарюк — Вишневський. Головний тренер — Володимир Шаран.
Запасні: Домолега (в), Бацула, Лукас, Нестеренко, Островський, Сердюк, Сантана, Хрипчук, Черниш.
Стартовий склад Ворскли: Ісенко — Крупський, Чеснаков, Павлюк, Пердута (к) — Челядін, Скляр — Феліпе, Юрченко, Кане — Степанюк. Головний тренер — Віктор Скрипник.
До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 13-го туру УПЛ Минай – Ворскла.