Шахтар - СК Дніпро-1 онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 12 листопада 2023, 19:00 - Олимпийский . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Balakin, Mikola
1 - 3
5' Sikan, Danylo 41' Sarapii, Eduard
51' Олексій Гуцуляк 56' Lednev, Bogdan 60' Ярослав Ракицький Вийшов: Irakli Azarov 60' Konoplya, Yukhym Вийшов: Gocholeishvili, Giorgi 61' Rubchynskyi, Valentyn 70' Тарас Степаненко Вийшов: Kelsy, Kevin 71' Martins da Silva, Newertton 74' Олександр Філіпов 76' Bondar, Valerii 85' Олександр Зубков Вийшов: Kashchuk, Oleksiy 87' Lednev, Bogdan Вийшов: Сергій Горбунов 90' Олександр Піхальонок Вийшов: Василь Кравець
  • The most common result of matches between FC Shakhtar Donetsk and SC Dnipro-1 is 2-0. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 8 meetings, FC Shakhtar Donetsk have won 7 times, there have been 0 draws while SC Dnipro-1 have won 1 times. The goal difference is 17-4 in favour of FC Shakhtar Donetsk.
  • Last season's matches: 3-0 (FC Shakhtar Donetsk at home) and 2-1 (SC Dnipro-1 at home).
  • Did you know that FC Shakhtar Donetsk scores 24% of their goals between the minutes 16-30?
  • Did you know that SC Dnipro-1 scores 25% of their goals between the minutes 16-30?
  • When playing at home, FC Shakhtar Donetsk have not lost to SC Dnipro-1 in their last 4 encounters.
  • FC Shakhtar Donetsk have received 5 red cards this season. This is the highest number in Premier League.
  • FC Shakhtar Donetsk haven't scored in 0 of their 4 home matches in Premier League this season.
  • SC Dnipro-1 haven't scored in 1 of their 6 away matches in Premier League this season.
  • FC Shakhtar Donetsk have scored at least one goal for 19 consecutive matches.
  • FC Shakhtar Donetsk wins 1st half in 47% of their matches, SC Dnipro-1 in 31% of their matches.
  • FC Shakhtar Donetsk wins 47% of halftimes, SC Dnipro-1 wins 31%.
  • The winner of their last meeting was FC Shakhtar Donetsk.
  • On their last meeting FC Shakhtar Donetsk won by 3 goals.
  • When FC Shakhtar Donetsk leads 1-0 at home, they win in 81% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When FC Shakhtar Donetsk is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When SC Dnipro-1 is down 1-0 away, they win 20% of their matches.
  • In Premier League, SC Dnipro-1 has better performance than FC Shakhtar Donetsk.
  • FC Shakhtar Donetsk have lost just 1 of their last 5 games against SC Dnipro-1 (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Shakhtar Donetsk won 4, SC Dnipro-1 won 1, 0 draws.
  • FC Shakhtar Donetsk have lost just 1 of their last 5 Premier League games against SC Dnipro-1.
  • SC Dnipro-1 have won just 1 of their last 5 Premier League games against FC Shakhtar Donetsk.
  • FC Shakhtar Donetsk scores 1.8 goals in a match against SC Dnipro-1 and SC Dnipro-1 scores 0.6 goals against FC Shakhtar Donetsk (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Shakhtar Donetsk and SC Dnipro-1 is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Shakhtar Donetsk and SC Dnipro-1 is 1.2.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • FC Shakhtar Donetsk scores 2 goals when playing at home and SC Dnipro-1 scores 1.27 goals when playing away (on average).
  • FC Shakhtar Donetsk have a winning streak of 3 matches.
  • FC Shakhtar Donetsk have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
Останні матчі - СК Дніпро-1
90'
Олександр Піхальонок
Вийшов: Василь Кравець
87'
Lednev, Bogdan
Вийшов: Сергій Горбунов
Олександр Зубков
Вийшов: Kashchuk, Oleksiy
85'
Bondar, Valerii
76'
74'
Олександр Філіпов
Martins da Silva, Newertton
71'
Тарас Степаненко
Вийшов: Kelsy, Kevin
70'
61'
Rubchynskyi, Valentyn
Ярослав Ракицький
Вийшов: Irakli Azarov
60'
Konoplya, Yukhym
Вийшов: Gocholeishvili, Giorgi
60'
56'
Lednev, Bogdan ГООЛ!
51'
Олексій Гуцуляк ГООЛ!
41'
Sarapii, Eduard ГООЛ!
ГООЛ! Sikan, Danylo
5'
В ефірі
У другому таймі Шахтар так і не ввійшов до гри належним чином. Команда Пушича пропустила вдруге, а потім і втретє, а на те, щоб відігратись, у неї просто не було сил.
Усе! Матч завершено! 1:3! Зміна лідера в УПЛ.
90+3'
Дальній постріл Вітіньйо з правого флангу Різник парирував над собою, після чого забрав відскок.
90'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 4 хв.
90+3'
Піхальонка замінили на Кравця.
89'
Донеччани тримають м'яч на чужій половині.
87'
На заміну Горбунову вийшов Лєднєв.
86'
Кащук прострілив із правого флангу, але Мірошніченко підкатом перевів на кутовий.
84'
Кащук дограватиме замість Зубкова.
82'
Шахтар тримає м'яч на чужій половині без просування.
80'
Зубков виконав дальній удар із правого флангу над воротами.
76'
Вітіньйо отримав підкат від Бондаря на власній половині.
73'
Філіппова замінили на Вітіньйо.
71'
Замість Невертона гратиме Егіналду.
70'
Степаненка замінили на Келсі.
69'
Не дивлячись на намагання Шахтаря, м'яч відібрати на вдається.
66'
Волинець у центрі штрафного забрав високу подачу з лівого флангу від Судакова.
62'
Рубчинський підкотився в центрі поля проти Судакова.
60'
Гочолеішвілі гратиме замість Коноплі.
60'
Замість Ракіцького вийшов Азарові.
56'
ГОЛ! Лєднєв із штрафного в центральній зоні закрутив м'яч під ліву стійку.
55'
Фол перед власним штрафним проти Піхальонка від захисників Шахтаря.
53'
Сваток вибив за межі штрафного подачу Невертона з лівого флангу.
51'
ГОЛ! Піхальонок із глибини правого флангу запустив пасом на хід Гуцуляка, який зайшов до штрафного повз Ракіцького та пробив у дальню дев'ятку.
50'
Зупинили захисники дриблінг Зубкова біля правого кута штрафного.
47'
Дніпро-1 контролює м'яч на власній половині на початку тайму.
Було розпочато другий тайм!
Шахтар забив, захопив ініціативу й вів після того гру до переможного завершення тайму. Але Дніпро-1 здійснив один удар, забив, і тепер рахунок рівний. Ось і все, що було за ці 45 із лишком хвилин.
Ідемо на перерву. 1:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+2'
Матвієнко рукою зачепив м'яч під час подачі кутового з правого флангу на ближню стійку.
45'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 2 хв.
43'
І ось тепер Шахтарю доводиться відновлювати темп гри, який він сам і прибивав увесь час.
41'
ГОЛ! Рубчинський подав із кутового на лівому фланзі до межі воротарського на Сарапія, якого ніхто не опікав.
37'
Судаков зруйнував атаку невдалою передачею з лівого флангу до зони перед штрафним.
35'
Волинець парирував удар Сікана з гострого кута на лівому фланзі штрафного на завершення сольного просування.
34'
Неквапливий темп обирає Шахтар, але Дніпро-1 не квапиться йому протидіяти.
32'
Шахтар забиває 44 матчі поспіль.
30'
Тримається м'яч на половині поля Шахтаря, але під контролем господарів.
27'
Спроба Невертона закрутити удар із лівого флангу штрафного була невдалою.
25'
Різник у центрі воротарського забрав відскок від подачі штрафного від Піхальонка з правого флангу.
22'
Мірошніченко влетів у Коноплю на лівому фланзі атаки.
20'
Дніпрянам важко дається вихід із-під пресингу.
18'
Філіппов гепнувся на спину в центрі поля з боротьби в повітрі проти Бондаря.
15'
Вище воріт пробив Криськів із відскоку перед чужим штрафним.
13'
Команди тримаються м'яч поблизу до центру поля.
11'
Піхальонок наступив на спрей, який випав із кишені головного арбітра, і той вибухнув. І таке буває в УПЛ.
9'
Пошкодження отримав у центрі поля в боротьбі Судаков.
7'
Проводить атаки у відповідь Дніпро-1.
5'
ГОЛ! Атака Шахтаря продовжилась та стала гольовою. Криськів із відскоку вів м'яч до правого кута воротарського, де його з відбиранням атакував Лєднєв, але м'яч відскочив точно під удар Сікану.