Прем'єр-ліга - 03 вересня 2023, 17:00 - Колос . Трансляція: MEGOGO
Ковалевка
0 - 3
Кривой Рог
14' Максим Задерака
51' Андрій Богданов 55' Demchenko, Oleksandr Вийшов: Veleten, Vladyslav 57' Salabay, Anton Alexandrovich 59' Salabay, Anton Alexandrovich Вийшов: Денис Безбородько 59' Андрій Богданов Вийшов: Сергій Болбат 63' Bizimana, Djihad 68' Андрій Понєдєльнік 77' Павло Оріховський Вийшов: Milko, Vadym 78' Ilic, Hrvoje Вийшов: Prykhodko, Klim 81' Олег Кожушко Вийшов: Роман Дебелко 87' Fesyun, Kiril 89' Андрій Понєдєльнік Вийшов: Kuzyk, Denys 89' Максим Задерака Вийшов: Bliznichenko, Viktor 89' Юрій Вакулко Вийшов: Tatarkov, Mykyta 90' Микита Бурда
Цікаві факти
  • Last season's matches: 1-0 (Kolos Kovalivka at home) and 1-0 (FC Kryvbas Kriviy Rih at home).
  • Kolos Kovalivka have won 3 home matches in a row.
  • When playing at home, Kolos Kovalivka have not conceded a goal so far this season.
  • Andriy Tsurikov is Kolos Kovalivka's top scorer with 2 goals. Danylo Beskorovainyi has scored 2 times for FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • A year ago, FC Kryvbas Kriviy Rih were number 16 in the table with 2 points. Now they are number 5 with 8 points.
  • Kolos Kovalivka wins 1st half in 25% of their matches, FC Kryvbas Kriviy Rih in 15% of their matches.
  • Kolos Kovalivka wins 25% of halftimes, FC Kryvbas Kriviy Rih wins 15%.
  • The winner of their last meeting was FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • On their last meeting FC Kryvbas Kriviy Rih won by 1 goals.
  • When Kolos Kovalivka leads 1-0 at home, they win in 87% of their matches.
  • When FC Kryvbas Kriviy Rih leads 0-1 away, they win in 62% of their matches.
  • When Kolos Kovalivka is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When FC Kryvbas Kriviy Rih is down 1-0 away, they win 14% of their matches.
  • In Premier League, Kolos Kovalivka has better performance than FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • Kolos Kovalivka's performance of the last 5 matches is better than FC Kryvbas Kriviy Rih's.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Kolos Kovalivka scores 1 goals when playing at home and FC Kryvbas Kriviy Rih scores 1.11 goals when playing away (on average).
  • Kolos Kovalivka haven't scored in 1 of their 3 home matches in Premier League this season.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih haven't lost in their last 4 games.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih haven't scored in 2 of their 3 away matches in Premier League this season.
  • Mykyta Burda has more yellow cards (3) than any other player at Kolos Kovalivka. Oleg Kozhushko has collected 3 for FC Kryvbas Kriviy Rih.
  • FC Kryvbas Kriviy Rih's performance of the last 5 matches is better than Kolos Kovalivka's.
  • Both teams didn't score on their last match.
Микита Бурда
90'
89'
Андрій Понєдєльнік
Вийшов: Kuzyk, Denys
89'
Максим Задерака
Вийшов: Bliznichenko, Viktor
89'
Юрій Вакулко
Вийшов: Tatarkov, Mykyta
87'
Fesyun, Kiril ГООЛ!
81'
Олег Кожушко
Вийшов: Роман Дебелко
78'
Ilic, Hrvoje
Вийшов: Prykhodko, Klim
Павло Оріховський
Вийшов: Milko, Vadym
77'
68'
Андрій Понєдєльнік ГООЛ!
63'
Bizimana, Djihad
Salabay, Anton Alexandrovich
Вийшов: Денис Безбородько
59'
Андрій Богданов
Вийшов: Сергій Болбат
59'
57'
Demchenko, Oleksandr
Вийшов: Veleten, Vladyslav
55'
51'
14'
В ефірі
Чиста перемога Кривбасу. Спочатку розгром там не стояв, але оборона та кіпер Колоса сьогодні добряче напривозили. Кривбас був кращим і в атаці і в обороні. Колос похабно відіграв в обороні, та й в атаці виглядав нецікаво. 3:0, перемога для Вернідуба
90+5'
Все, фінальний свисток, 3:0 чиста перемога Кривбаса над Колосом
90+4'
А Бурда ще й жовту одержав, закипів Микита і жорстко підкотився під суперника
90+2'
Дограють команди, все вже зрозуміло у матчі
90'
4 хвилини компенсував арбітр до другого тайму
88'
Потрійна заміна у Кривбаса - Блізніченко, Кузик та Татарков вийшли замість Задераки, Понєдєльника та Вакулка
87'
Гоооол! 3:0! Задерака з лінії штрафної, з флангової лінії штрафної подає... І Фесюн просто закидає м'яч собі у ворота! Помилка воротаря Колоса, і Кривбас закриває гру!
86'
Небезпечний момент
Ось момент у Колоса - Мілько чудовим пасом вивів М'якушка, але Сергій дав із забійної позиції вище! Ну як же так?
85'
Бажання тобто у ковалівців, але тільки на бажанні далеко не поїдеш
83'
Кривбас не поспішає – повільно розігрують штрафний, не проти полежати на газоні гравці
80'
Дебелко замість Кожушка вийшов у Кривбасу, у якого, мабуть, невелике пошкодження
78'
Ситуативний момент у Колоса - після навісу з кутового удар, рикошет, але м'яч зрадницьки прискакав не у ворота, а до рук кіперу гостей
76'
37-річний Мілько вийшов замість Оріховського у Колоса
75'
Контру по флангу організував Кривбас, ще після прострілу з флангу Фесюн помилився на виході і не зафіксував м'яч, але пощастило господарям, що кіпера підстрахував Бондаренко!
74'
Приходько замість Іліча – перша заміна від Вернидуба
73'
Організували невеликий навал господарі - спочатку навіс, потім кілька спроб ударів, але обидва рази заблокували захисники
71'
Становище Колосу відчайдушне. Насамперед через те, що моментів у другому таймі у ковалевців фактично немає
69'
Президент Коласа на трибунах явно незадоволений
68'
Гоооол! 2:0! Кривбас! Після навісу Іліча з кутового Понєдєльник вривається та замикає ближню штангу!
66'
5:0 за ударами у площину воріт. На користь Кривбасу – така ось статистика
65'
Ой ой! І знову центрбеки Колоса не встежили за Кожушком, той метрів із 13-ти бив, здавалося, на гол але Фесюн рятує!
63'
А ось Бізімана отримав відкладену жовту, за те що в центрі поля намагався зірвати атаку небезпечним підкатом.
62'
Ілич намагався розрізати оборону Колоса по центру одним пасом, але тут центрбеки господарів усе читають
59'
Після кутового господарі тричі вішали у штрафну Кривбаса, довели все-таки до удару справи, але суддя все одно в епізоді побачив фол в атаці.
58'
Болбат та Безбородько вийшли у Колоса замість Салабая та Богданова
57'
Салабай отримав жовту – відверто прихопив суперника за футболку
56'
Ох як - з флангу пройшов пас на Іліча на дальній кут штрафної, але хорват пробив мимо! Як захист Колоса знову допустив такий пас через усю штрафну?
54'
Велетень вийшов замість Демченка у Колоса. Перша заміна у матчі – за позицією
53'
Фесюн спокійно виловив удар зі штрафного від Вакулка метрів із 25-ти
51'
Богданов підкотився в центрі поля під Вакулка - перша жовта у матчі
50'
Колос намагається пресингувати на чужій половині, але криворіжці знущально дрібним пасом розбивають ці спроби
48'
Дібанго так вішав із флангу, що м'яч мало не залетів у ворота. А був би гол – однозначно Іван сказав би, що так і задумував
47'
М'якушко заліз у офсайд
46'
Здається, без замін у нас у перерві
46'
Розпочався другий тайм!
Микола Морозюк підтягнувся на трибуни
Кривбас забив уже на 14-й хвилині після провалу оборони господарів. Задерака вивалився фактично віч-на-віч і реалізував момент. Після цього гості отримали стратегічну перевагу та їх швидкі атаки у вільніші зони виглядали дуже непогано. Колос не сказати, що виглядав зовсім погано в атаці, але господарів поки що не вистачає гарного загострення, останнього пасу, а дальні удари поки йдуть мимо
45+3'
Все, свисток на перерву. 1:0 у нас після першого тайму на користь Кривбасу
45+1'
2 хвилини компенсовано до першого тайму
45'
Ах, класну контру Кривбас організував - Вакулко з флангу віддав, Задерака завозився, скинув назад під удар партнерові, але вже вище пішло. А сама атака дуже непогана була
43'
Цуріков віддавав тонкий пас у штрафну на М'якушка, але партнер його задум не зрозумів
41'
Поштовхалися трохи команди, напруга присутня, суддя заспокоює Бондаренка та Безкоровайного
39'
6:7 за ударами на даний момент
38'
Цурик ось скинув на Оріховського, і той пробив метрів з 22-х - неточно
37'
Ще одна непогана атака Кривбасу – Вакулко з флангу прострілив, але Кожушко у боротьбі пробив неточно
35'
Ілич далеким пасом навісив на Дібанго, Іван скидав у воротарську, але кіпер Кривбасу хоч і в боротьбі, але зняв другий поверх
33'
М'якушко знову вирізує непогано за задумом, але знову по виконанню не зовсім туди, куди потрібно
30'
Богданов метрів із 28-ми приклався. Але ні, дуже високо і абсолютно без проблем для суперника. Просто не притиснув м'яч
29'
О, М'якушко класно розрізав на Оріховського, але Павло не дуже вдало обробив м'яч, після чого його накрили захисники
26'
Далеьній закид на Цурікова майже пройшов, але Кліщук вчасно вийшов і розрядив ситуацію
25'
Штрафний для Колоса – метрів 40 до воріт, але М'якушко дав на силу – і вийшло дуже непогано! Трохи вище, але небезпечно!
22'
Кривбас зараз отримав вільні зони і в атаці виглядає куди цікавіше за суперника
19'
І знову момент у Кривбасу! Кожушко знову класно відкрився, офсайду не було, вивалився на воротаря, але гострого кута Фесюна не переграв!
17'
Проходив розрізний пас на Кожушка, але тут уже захисники Колоса чудово зіграли, Золотов просто корпус у корпус нейтралізував суперника
15'
Цікавий початок у нас – чекаємо, що тепер в атаці придумає Колос
14'
Гооол! Кривбас! Проста передача верхом Стецькова, центрбеки Колосу провалилися (Бондаренку привіт), Задерака увірвався в зону, фактично віч-на-віч і пробив у дальній кут! 1:0!
12'
А ось Салабай непогано змістився з центру, пробив з лінії штрафної непогано, але трохи вище!
11'
Поки що команди начебто й намагаються боротися, але поки що це якось бездумно
10'
Все нормально з Оріховським, він повертається на поле
9'
А Оріховському потрібна допомога, лікарі на полі
8'
Ніхто не хотів поступатися. Дві десятки, Оріховський та Хомченовський зіткнулися - обидва на газоні
6'
Боротьба у центрі поля, хто виграє боротьбу – той буде на коні
3'
Ой ой! Бурда привіз – віддав просто пас на суперника – Іліч не розгубився, пробив, але Бондаренко виніс м'яч фактично з порожніх воріт!
2'
Кутовий
Колос одразу ж заробив кутовий і Бондаренко навіть пробив головою після навісу, але дуже неточно
1'
Погнали наші міських! Матч розпочався!
Виходять команди на поле
Запасні Кривбасу: Маханьков, Хома, Рябов, Приходько, Кузик, Татарков, Семотюк, Дебелко, Блізніченко, Устименко, По, Гончарук
Стартовий склад Кривбасу: Кліщук, Понєдєльнік, Безкоровайний, Небейє, Стецьков, Бізімана, Задерака, Іліч, Вакулко, Хомченовський, Кожушко
Запасні Колосу: Горох, Пахолюк, Гончаренко, Кукош, Чорноморець, Мілько, Болбат, Криворучко, Гусол, Безбородко, Велетень
Стартовий склад Колоса: Фесюн, Цуріков, Бондаренко, Бурда, Золотов, Лучкевич, Богданов, Оріховський, М'якушко, Салабай, Демченко
Команди є сусідами в таблиці. У обох по 8 очок і 6-7 у таблиці.
Матч розпочнеться о 17:00, судитиме Максим Козиряцький
Доброго вечора всім любителям вітчизняного футболу! UA-Футбол пропонує вашій увазі текстовий онлайн матчу 6-го туру УПЛ, в якому Колос прийме Кривбас