Кубок України 2023/2024
Прем'єр-ліга 2022/2023
Останні матчі - Металіст 1925
Останні матчі - Ворскла
Ворскла боролася в цьому матчі. Було помітно, що підопічні Віктора Скрипника бажали вийти в чвертьфінал Кубку України, вони вивели основний склад на матч, не дивлячись на те, що вже в суботу в них гра з Шахтарем, і грали до останнього. Едмар же в свою чергу вивів дуже експериментальний склад, а його команда не особливо намагалася виграти. У підсумку розгромна перемога від полтавців і виліт харків'ян з Кубку. А Ворскла переходить у чвертьфінал розіграшу
90+3'
Денис Резніков дає свисток про завершення матчу
90+3'
Кутовий для Металісту 1925 на останній хвилині додаткового часу, навіс у штрафний майданчик, але суперники вибивають м'яч
90+1'
Корнієнко пробиває штрафний з району півкола карного майданчику, перекидає стінку і влучає в поперечину! Потімків навіть не стрибав за м'ячем
90+1'
До другого тайму додано три хвилини
89'
Харків'яни розіграли кутовий і втратили його ще до навісу і гравці Ворскли побігли в контратаку
89'
Штрафний у виконанні господарів, навіс у карний майданчик, Арі Моура пробиває по воротах з гострого кута, Ісенко відбиває та переводить м'яч на кутовий
87'
Тіагу Кунья виконує простріл на Островського, той на ближній стійці пробиває по воротах, але м'яч летить поруч зі штангою
86'
Останню заміну проводить Едмар. Ткаченко змінює Рудавського
85'
Арі Моура виконує навіс зі штрафного, Пердута перший на м'ячі та вибиває його
83'
Останні хвилини гра майже повністю перейшла на половину поля Металісту 1925, і господарі майже не можуть перейти центр поля
82'
Харків'яни ще грають, але от чи є бажання в їх діях і поведінці, поки не зрозуміло
79'
Ведучи в рахунку в три м'ячі Віктор Скрипник виконує потрійну заміну. Замість Степанюка випускає Черниша, Кане змінює Островський, а Нестеренко поступається місцем Тьяго Кунья. Автори всіх сьогоднішніх голів покинули поле та пішли відпочивати
78'
Господарі виконують дуже багато довгих передач, але більшість цих передач неточні
77'
Після третього пропущеного голу харків'яни не зупинилися і намагаються створювати нові атаки
75'
Три нападника вийшли в складі Ворскли на цей матч і кожен з них сьогодні забив по одному голу
74'
Гооол!!! І це вже 3:0! Нестеренко отримує пас в карному майданчику, поруч нікого немає і він з кута воротарського майданчику пробиває у дальній кут. Потімков безсильний проти цього удару
73'
Ще одну опцію використовує Едмар змінюючи Сидорова на Чирука
71'
Дуже небезпечно в карному майданчику Металісту 1925. Кане отримує пас, сам пробити по воротах не зміг, віддав пас у зону півкола штрафного, а там двоє гравців Ворскли не змогли вирішити, хто має бити і захисник харків'ян вирішив першим підібрати цей м'яч
70'
Арі Моура відбирає м'яч у Хрипчука у центрі поля, і здається попереду вільний шлях до воріт, але він не зміг нічого придумати і повернув м'яч назад, а там вже далі послідкувала втрата м'яча
69'
Перші заміни проводить Віктор Скрипник і одразу ж подвійна ротація на полі. Хрипчук змінює Челядіна, а Крупський змінює Якубу
68'
Атака Металісту і знову навіс і знову занадто сильно
66'
Небезпечний навіс на Степанюка виконує Корнієнко, але захисник харків'ян чіпляє м'яч і нападник Ворскли не зміг пробити по воротах і від нього м'яч виходить за межі поля
65'
Борячук знову б'є здалеку, але удар занадто слабкий і Ісенко спокійно забирає м'яч до рук
64'
Арі Моура подає зі штрафного у сторону карного майданчику, але полтавці обрали кращу позицію та вибивають м'яч
62'
Пройшла третина тайму і Металіст 1925 зміг перехопити м'яч і останні декілька хвилин саме вони контролюють гру
60'
Фарина пробив здалеку по воротах, але м'яч летить занадто високо
59'
Ще одна жовта картка. Цього разу її отримує Чирук за грубий підкат проти Тіаго Сантани на своїй половині поля
58'
Нестеренко пробиває по воротах з лінії штрафного, Потімков не дотягується до м'яча і той влучає в стійку, Пердута на підбиранні, віддає пас на Кане, але і той пробити не зміг, м'яч повернули назад для розвитку нової атаки
57'
Спроба від Нестеренко пробити по воротах з лінії карного майданчику, Червак блокує цей удар
55'
Гості намагалися вийти в атаку, не успішно і потім повернули м'яч в центр поля шукаючи шляхи до воріт Потімкова
54'
Господарі втратили м'яч в атаці, проте знову його перехопили, а потім знову втратили в центрі поля
53'
Харків'яни перехопили м'яч і вже вони намагаються створити атаку
51'
Перші хвилини другого тайму саме полтавці грають першим номером, їх суперники майже весь час грають без м'яча
50'
Пердута віддає пас на Кане, той пробити вже не зміг, намагався протягнути м'яч, аби виконати ще один простріл, але м'яч виходить за межі поля
48'
Другий тайм також, як і перший, стартував повільно, гравці не йдуть активно в атаку
46'
Андрій Ткачук порушує правила в центрі поля та отримує за це попередження від арбітра
46'
Другий тайм стартував
Потрійна заміна в складі Металісту 1925 у перерві. Едмар змінює Курило на Червака, Ременюка на Абдулаєва, а Мартинюка на Ногейру
Не можна назвати цей матч занадто цікавим, здебільшого команди грають в центрі поля, періодично виходячи в атаки. Ворскла краще дограє свої атаки, віддає більш точні паси тому й веде в рахунку. У харків'ян також були можливості забити, але вони так і не змогли цього зробити. На перерву команди йдуть з рахунком 2:0 і Едмар має щось робити, якщо бажає дістатися чвертьфіналу Кубку України
45+3'
Денис Резніков дає свисток про завершення першого тайму
45+1'
Гооол!!! Рахунок стає 2:0! Степанюк отримує чудовий пас від Скляра, на нього виходить Потімков, але форвард Ворскли перекидає голкіпера і м'яч залітає у дальній кут воріт. Гол в роздягальню дає ще більше впевненості команді Віктора Скрипника
45+1'
До першого тайму додано дві хвилини
45'
Ткачук майже з центра поля навішує на Борячука, але Ісенко чудово грає на виході та забирає м'яч
44'
Харків'яни продовжують створювати атаки, але пройти до воріт Ісенка ніяк не можуть і втрачають м'яч на підступах до воріт
41'
Атаку провели харків'яни, Арі Моура навісив, але занадто слабко, а потім ще й Мартинюк пробивав по воротах, і знову удар заблоковано захисниками
40'
Чергова атака гостей, декілька спроб пробити, а наприкінці удар і він був залакований захисниками
39'
Ще один офсайд у гравців Металісту 1925
39'
Досить швидка і небезпечна контратака від Ворскли, Степанюк добіг до воріт господарів, а от далі атака зупинилася і потім була втрата м'яча
38'
Після контратаки Борячук спробував знову пробити по воротах Ісенко з-за меж карного майданчику і знову удар було заблоковано
38'
Останні хвилини ініціативніше грають полтавці та саме вони більше атакують ворота суперника
36'
Перший офсайд в матчі зафіксовано у команди господарів поля
35'
Корнієнко виконує дуже небезпечний простріл, Потімков блокує його, але не зміг одразу зафіксувати м'яч, Кане вже набігав на добивання, проте голкіпер Металісту встиг виправитися та забрати м'яч до рук
34'
Станом на зараз Ворскла виконала два корнери, Металіст 1925 - один
Кутовий для Ворскли, його розіграли, а потім навіс на Скляра, який б'є головою по воротах і м'яч летить повз. Але ж на траєкторії м'яча був Степанюк, який міг переправити цей удар прямісінько у ворота
32'
Корнієнко б'є зі штрафного, але влучає прямо у гравця, який стояв у стінці
31'
Полтавці отримали право на небезпечний штрафний удар
30'
Фарина отримує попередження за те, що збив Нестеренко ззаду у підкаті, коли нападник виходив на рандеву з голкіпером Металісту 1925
27'
Атака від полтавців. Навіс в штрафний майданчик, Арі Моура страхує захисників і переводить м'яч на аут
25'
Господарі помітно перехопили ініціативу в матчі і Ворскла трішки присіла в оборону
23'
Небезпечне закидання в карний майданчик від Арі Моура, Ісенко перший на м'ячі та забирає його на виході
22'
Перший кутовий для господарів. Навіс з правого флангу, гравці Металісту пробили по воротах, Ісенко відбив, але далі на дограванні нікого не було
21'
А тепер вже атака від Металісту 1925, Арі Моура отримав пас на лінії карного майданчику, намагався вийти на ударну позицію, але в нього відібрали м'яч
20'
Знову в атаці гості, Степанюк закидав на Кане, але м'яч вибили захисники, а потім ще одне закидання від Челядіна, занадто сильно і м'яч виходить за межі поля
17'
Ще одна небезпечна атака від Ворскли, але Якубу порушує правила в атаці проти Євгена Ткачука
15'
Гооол!!! Помилка Потімкова під час пасу біля своїх воріт, в боротьбу вступує Нестеренко та виборює м'яч, а далі його підхоплює Степанюк, який "парашутом" закидає на Кане, форвард приймає м'яч грудьми і потужно пробиває по воротах Металісту! М'яч у воротах і рахунок стає 1:0 на користь гостей
14'
Небезпечний удар від Нестеренко після пасу Пердути з меж штрафного майданчику, але м'яч летить повз ворота
13'
Ворскла отримала право на аут не лінії штрафного майданчику суперника, Корнієнко намагався закинути м'яч аж до воротарського майданчику, безуспішно
12'
Металіст 1925 створив свою атаку та Борячук навіть зміг пробити по воротах з лінії карного майданчику, але його удар було заблоковано захисниками
11'
Поки без особливих змін на полі, гра більше всього йде в центрі поля
10'
Металіст 1925 відібрав м'яч, але в атаці його втратив і знову його контролюють полтавці
8'
Знову м'яч у Ворскли і знову гра розвивається на половині поля господарів
7'
Гості намагалися вийти в швидку контратаку, але м'яч втратили неподалік воріт Металісту 1925
6'
Харків'яни перехопили м'яч та вже вони шукають шлях до воріт суперника
5'
Полтавці продовжують контролювати м'яч здебільшого граючи в центрі поля
4'
Перший кутовий в матчі, гравці Ворскли навішують з лівого флангу, суперники перші на м'ячі та відбивають його
3'
Невеличка пауза у грі, Євген Ткачук опинився на газоні після зіткнення з суперником, гравець Металісту отримує допомогу від лікарів команди
2'
Господарі контролюють м'яч перші хвилини матчу
1'
Денис Резніков дає свисток про початок матчу
Ворскла розпочне цей матч з центра поля
Гравці вже вийшли на поле
Головний арбітр матчу: Денис Резніков
Виконуючий обов'язки головного тренера Металіст 1925: Едмар Галовський де Ласерда
На лаві запасних: Сидоренко, Червак, Ткаченко, Ременюк, Дмитренко, Казаєс, Ногейра, Панченко, Сидоров
Металіст 1925 (стартовий склад): Потімков, Рудавський, Ткачук Є., Курило, Фарина, Ткачук А., Арі Моура, Мартинюк (к), Чирук, Абдуллаєв, Борячук
Головний тренер Ворскли: Віктор Скрипник
На лаві запасних: Єрмолов, Домолега, Крупський, Ізотов, Хрипчук, Черниш, Тіагуіньо, Островський, Оденцов
Ворскла (стартовий склад): Ісенко, Пердута (с), Скляр, Корнієнко, Павлюк, Якубу, Нестеренко, Челядін, Кане, Сантана
Ворскла квиток в 1/8 фіналу Кубку України отримала напряму, а от Металісту 1925 довелося в попередньому раунді на стадії 1/16 фіналу зіграти з Гірник Спортом, де харків'яни одержали перемогу (3:1). В Прем'єр-лізі команди розташувалися неподалік один одного, у Металісту - одинадцять очок та сьома сходинка, у Ворскли дев'ять очок та десяте місце
Матч пройде на стадіоні "Лівий берег" у Київській області та розпочнеться о 18:30
Доброго дня, шановні пані та панове! Сьогодні Ua-Football проведе для вас текстову трансляцію матчу 1/8 фіналу Кубку України Металіст 1925 - Ворскла