Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2023/2024
Матч закінчився!
90+4'
Замість Сіднней Сілва на поле вийшов Да Сілва Леандро ("Рух")
90'
4 хвилини буде додано до основного часу
90'
Замість Климчук Юрій на поле вийшов Ернест Антві ("Рух")
89'
Замість Брікнер Іван на поле вийшов Коробенко Андрій ("Рух")
80'
Попередження отримав Ямполь Ярослав ("Металіст 1925")
80'
Червона картка
З поля видалений Поспєлов Дмитро ("Металіст 1925")
74'
Замість Бойчук Богдан на поле вийшов Синиця Олег ("Рух")
65'
Замість Кондраков Данііл на поле вийшов Русин Ростислав
65'
Попередження отримав Фрейтас Рібейро Дерек ("Металіст 1925")
63'
Замість Дехтяренко Ярослав на поле вийшов Вентура Лопес Лукас ("Металіст 1925")
59'
ГОЛ! Кондраков Данііл ("Рух")
51'
Попередження отримав Копина Юрій ("Рух")
46'
Другий тайм розпочався!
45+'
Перерва!
43'
Замість Романов Сергій на поле вийшов Жук Вадим ("Металіст 1925")
37'
Друга жовта
Видалений з поля Цвіренко Максим ("Металіст 1925")
21'
Попередження отримав Цвіренко Максим ("Металіст 1925")
4'
Попередження отримав Заставний Володимир ("Рух")
1'
Матч розпочався!
“Металіст 1925”: 1 Сидоренко Денис, 5 Кравченко Владислав, 8 Кольцов Віталій, 10 Ямполь Ярослав, 14 Дехтяренко Ярослав, 20 Романов Сергій, 23 Шершень Михайло, 24 Цвіренко Максим, 60 Поспєлов Дмитро, 77 Савін Антон, 97 Фрейтас Рібейро Дерек. Запасні: 81 Дьяков Денис, 3 Жук Вадим, 4 Коваленко Іван, 7 Єрмоленко Максим, 9 Давидов Сергій, 11 Стороженко Михайло, 22 Дмитренко Владислав, 30 Вентура Лопес Лукас, 33 Сілва Роша Александр, 44 Жданов Олександр.
“Рух”: 21 Мисак Роман, 14 Брікнер Іван, 23 Бойчук Богдан, 77 Калюжний Іван, 4 Дуць Ігор, 19 Кондраков Данііл, 30 Копина Юрій, 7 Климчук Юрій, 13 Сіднней Сілва, 8 Нємчанінов Дмитро, 90 Заставний Володимир. Запасні: 29 Ільющенков Олександр, 3 Марушка Руслан, 95 Банасевич Максим, 28 Коробенко Андрій, 20 Ернест Антві, 31 Да Сілва Леандро , 99 Русин Ростислав, 22 Синиця Олег, 18 Мартинюк Ярослав, 1 Шевчук Юрій.

Анонс матчу Рух - Металіст 1925 15.11.2019, Первая лига Украины

Матч між командою Рух (Львов) та командою Металіст 1925 (Харьков) проходитиме в рамках турнира по футболу: Первая лига Украины 2009/2010 .

Дата проведення матчу: 15.11.2019
Час початку матчу: 14:30

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между Рух (Львов) та командою Металіст 1925 (Харьков):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Рух, тоді як команда Металіст 1925 залишилася з поразкою . Зіткнення Металіст 1925 та Рух у попередньому футбольному матчі 16.03.2024 закінчилось со следующими результатом: 1:4 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Рух - Металіст 1925 можна подивитися 15.11.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Первая лига Украины. Текстову трансляцію матчу Рух - Металіст 1925, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Рух (Львов)
Рік заснування Рух (Львов): 2003
Країна: Украина
Тренер: Виталий Пономарев

Прошедший матч команди Рух був зіграний проти Верес - 27.04.2024, у рамках турнира Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився перемогою команди Рух.

Назва: Металіст 1925 (Харьков)
Рік заснування Металлист 1925 (Харьков): 2016
Тренер: Виктор Скрипник

Предыдущий поединок команди Металіст 1925 був зіграний проти Кривбас - 28.04.2024, у рамках чемпионата Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився перемогою команди Кривбас.

Слідкуйте за результатами матчу Рух - Металіст 1925 онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Первая лига Украины та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.