Металіст 1925 - ФК Олександрія онлайн трансляція матчу

Прем'єр-ліга - 11 грудня 2023, 14:00 - Металлист . Трансляція: MEGOGO
Харьков
0 - 3
Александрия
42' Артем Габелок
46' Moura, Ari Вийшов: Rusyn, Rostyslav 46' Андрій Борячук Вийшов: Sydorov, Oleksii 49' Максим Жичиков 57' Geovani 57' Антон Кравченко Вийшов: Savchenko, Roman 60' Андрій Ткачук 64' Skorko, Danil 71' Максим Жичиков 75' Plaksa, Rodion 75' Plaksa, Rodion 76' Dmytrenko, Vladyslav Вийшов: Андрій Ременюк 76' Андрій Ткачук Вийшов: Kapinus, Dmytro 80' Kulakov, Andriy Вийшов: Andreychuk, Andriy 82' Siheiev, Kyrylo 83' Plaksa, Rodion 87' Shulianskyi, Artem Вийшов: Владислав Калітвінцев 87' Siheiev, Kyrylo Вийшов: Vashchenko, Daniil
  • During the last 5 meetings, FC Metalist 1925 Kharkiv have won 0 times, there have been 2 draws while FC Oleksandriya have won 3 times. The goal difference is 11-5 in favour of FC Oleksandriya.
  • Last season's matches: 0-0 (FC Metalist 1925 Kharkiv at home) and 3-3 (FC Oleksandriya at home).
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have a losing streak of 4 matches in Premier League.
  • Did you know that FC Metalist 1925 Kharkiv scores 27% of their goals between the minutes 46-60?
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have lost 4 matches in a row.
  • FC Oleksandriya have lost 3 away matches in a row.
  • FC Oleksandriya haven't won any of their last 6 away matches.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv haven't scored in 1 of their 6 home matches in Premier League this season.
  • FC Oleksandriya haven't scored in 5 of their 8 away matches in Premier League this season.
  • FC Oleksandriya's away record this season: 0-3-5.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have conceded a goal in each of their last 10 matches.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv wins 1st half in 18% of their matches, FC Oleksandriya in 27% of their matches.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv wins 18% of halftimes, FC Oleksandriya wins 27%.
  • The winner of their last meeting was FC Oleksandriya.
  • On their last meeting FC Oleksandriya won by 1 goals.
  • When FC Metalist 1925 Kharkiv leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When FC Oleksandriya leads 0-1 away, they win in 40% of their matches.
  • When FC Metalist 1925 Kharkiv is down 0-1 home, they win 10% of their matches.
  • When FC Oleksandriya is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • FC Oleksandriya have lost just 0 of their last 5 games against FC Metalist 1925 Kharkiv (in all competitions).
  • In the last 5 meetings FC Metalist 1925 Kharkiv won 0, FC Oleksandriya won 3, 2 draws.
  • FC Oleksandriya have lost just 0 of their last 4 Premier League games against FC Metalist 1925 Kharkiv.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv have won just 0 of their last 4 Premier League games against FC Oleksandriya.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv scores 1 goals in a match against FC Oleksandriya and FC Oleksandriya scores 2.2 goals against FC Metalist 1925 Kharkiv (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Metalist 1925 Kharkiv and FC Oleksandriya is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Metalist 1925 Kharkiv and FC Oleksandriya is 1.4.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • Both teams lost their last match.
  • FC Metalist 1925 Kharkiv scores 0.71 goals when playing at home and FC Oleksandriya scores 0.75 goals when playing away (on average).
  • In Premier League, FC Oleksandriya has better performance than FC Metalist 1925 Kharkiv.
  • FC Oleksandriya's performance of the last 5 matches is better than FC Metalist 1925 Kharkiv's.
Останні матчі - ФК Олександрія
87'
Shulianskyi, Artem
Вийшов: Владислав Калітвінцев
87'
Siheiev, Kyrylo
Вийшов: Vashchenko, Daniil
83'
Plaksa, Rodion ГООЛ!
82'
80'
Kulakov, Andriy
Вийшов: Andreychuk, Andriy
Dmytrenko, Vladyslav
Вийшов: Андрій Ременюк
76'
Андрій Ткачук
Вийшов: Kapinus, Dmytro
76'
75'
75'
Plaksa, Rodion
Максим Жичиков
71'
64'
Skorko, Danil ГООЛ!
60'
57'
Geovani
57'
Антон Кравченко
Вийшов: Savchenko, Roman
49'
Moura, Ari
Вийшов: Rusyn, Rostyslav
46'
Андрій Борячук
Вийшов: Sydorov, Oleksii
46'
Артем Габелок
42'
В ефірі
У другому таймі Металіст 1925 помилився, а суперники цим скористались. Але тепер Голодюку не варто скидати все на вилучення в складі його команди, бо воно було цілком виправданим. А ось помилки в захисті — ні, тому й п'ята поразка в чемпіонаті поспіль.
Усе! Матч завершено! 0:3! Господарі розвалились.
90+3'
Русин спочатку сфолив поштовхом у спину Копині на правому фланзі атаки, після чого прострілив на дальню для Ременюка.
90+1'
Удар із правого флангу штрафного від Калітвінцева пролетів над воротами.
90'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 2 хв.
88'
Олександрія вже просто бавиться із знекровленим суперником.
86'
Сігеєва поміняли на Ващенка.
85'
Калітвінцева випустили замість Шулянського.
83'
ГОЛ! Дитяча помилка від Плакси на правому фланзі штрафного під час передачі назад, після чого Плакса пробив під Сидоренком.
81'
Андрейчук дограватиме замість Кулакова.
78'
Андрія Ткачука поміняли на Капінуса.
78'
Ременюк вийшов замість Дмитренка.
76'
Плакса святкував демонстрацією напису на щитках.
75'
ГОЛ! Плакса отримав передачу на лівий фланг атаки, після чого вгатив дальній удар у протилежну дев'ятку.
73'
Сидоренко потягнув удар головою від Кулакова на завершення подачі штрафного з лівого флангу, після чого добивання не пустив у ворота Євгеній Ткачук.
71'
Друга жовта
Вилучення! Жичиков отримав другу жовту за фол проти Шулянського на правому фланзі оборони.
69'
Плакса випадково влетів у кутовий прапорець на лівому фланзі атаки та зламав його.
66'
Дмитренко з пів кола перед штрафним пробив точно до рук воротаря.
64'
ГОЛ! Дальній удар від Шулянського з лівого флангу Сидоренко перевів на дальній бік штрафного, де Безерра з гострого кута добив у ближню стійку, відскок від якої потім відкинув на Скорка, а той пробив у дальній кут!
61'
Простріл із лівого флангу штрафного від Шулянського полетів на ближню стійку до рук Сидоренку.
59'
Андрій Ткачук перед власним штрафним збив Кулакова.
57'
Савченко дограватиме замість Кравченка.
57'
Безерра вийшов замість Джевані.
55'
Пішов простріл Дмитренка з лівого флангу штрафного до зони перед воротарським пішов у спину Сидорову, тому той не зміг пробити.
52'
Логінов травмувався в тому епізоді.
50'
Логінова в центрі поля завалив у боротьбі Сидоров.
48'
Шулянського в центрі поля збив Жичиков.
47'
Господарі атакують на чужій половині від стартового свистка.
46'
Русин грає замість Арі.
46'
Сидоров вийшов замість Борячука.
Було розпочато другий тайм!
У першому таймі команди хотіли забити, але для цього потрібно було хоч у площину воріт пробивати, із чим вони впоратись не зуміли. Якось так. Динаміка середня, цікавих моментів обмаль, спірних суддівських — уже чимало.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+3'
Сігеєв ударом із зони перед штрафним влучив у Андрія Ткачука, від якого м'яч полетів на кутовий праворуч.
45+1'
Мартинюк у офсайді отримав передачу на хід до лівого флангу штрафного.
45'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 3 хв.
43'
Ударом здалеку з лівого флангу Кулаков запустив м'яч над воротами.
41'
Габелок руками потягнув на газон Кулакова, який виграв боротьбу в Євгенія Ткачука в центрі поля.
39'
Шулянський на лівому фланзі оборони поклав руку на плече Жичикову, а той упав.
37'
Скорка збив на правому фланзі атаки Дмитренко.
35'
Утримує м'яч у центрі поля Олександрія.
33'
Кулаковського в невиправданому підкаті збив Андрій Ткачук на власній половині.
31'
Передача на лівий фланг штрафного пішла до офсайду на Кулакова.
29'
Ефектно відбив Сидоренко удар Джевані низом у дальній кут із правого флангу штрафного, після помилки від Курила.
27'
Шулянський на лівому фланзі атаки жорстко врізався в Жичикова.
25'
На кутовий відправив м'яч Лоігнов із ближньої стійки на завершення подачі з правого флангу від Арі.
23'
Фол від Жичикова проти Шулянського на правому фланзі оборони.
21'
У Сігеєва влучив Габелок ударом із відскоку перед чужим штрафним.
19'
Безуглий пройшов лівим флангом атаки, зіграв у напрямку Дмитренка до штрафного, але того вже оточили суперники.
17'
Джевані завершив зміщення з правого флангу ударом над воротами здалеку.
15'
Харків'янам не вдаються дії на чужій половині поля.
13'
Пенальті не дали й тут.
12'
Мартинюк у центрі штрафного зіграв у підкаті проти Кулаковвського, який прагнув завершити простріл із лівого флангу. Спірний момент.
9'
Андрій Ткачук на правому фланзі атаки не пройшов повз Шулянського, після чого збив суперника.
7'
Пенальті не було.
6'
Арбітри дивляться на повторі боротьбу Курила та Кулакова на правому фланзі штрафного господарів.
4'
Харків'яни катають м'яч власною половиною поля.
2'
Джевані фінтами змістився з правого флангу, але передачу до штрафного суперники перехопили.
1'
1925 грає на атаку вже з перших хвилин.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
У першому колі перемогла Олександрія — 1:0.
Олександрія йде тринадцятою з 3 перемогами, 4 нічиїми та 8 поразками — 13 очок.
Металіст 1925 іде одинадцятим із 4 перемогами, 3 нічиїми та 9 поразками — 15 очок.
Запасні: Долгий, Єрмаков, Савченко, Калітвінцев, Ернандес, Андрейчук, Ващенко, Мартинюк, Безерра, Смирний, Шостак, Погорілий.
Олександрія: Шевченко — Скорко, Логінов, Кравченко, Копина — Сігеєв, Кулаковський, Плакса — Джевані, Кулаков, Шулянський.
Запасні: І. Потімков, Мартинов, Коваленко, Капінус, Червак, Фарина, Русин, Ременюк, Абдуллаєв, Фрімпонг, Сидоров.
Металіст 1925: Сидоренко — Жичиков, Є. Ткачук, Курило, Безуглий — А. Ткачук, Габелок, Мартинюк — Арі, Борячук, Дмитренко.