Лига Европы. "Металлист" - "Зальцбург" Послематчевая пресс-конференция. 24-02-2012 Лига Европы - UA-футбол
Лига Европы УЕФА 2016-2017
Лига Европы Таблица Новости Команды Бомбардиры

Олег Гарнцарик
24.02.2012
пятница
09:03
Лига Европы. "Металлист" - "Зальцбург" Послематчевая пресс-конференция
Рейтинг публикации

Рикардо Мониз, главный тренер «Зальцбурга»:

-Я хотел бы поздравить команду «Металлист» с проходом в следующий раунд. У нас была сложная группа, мы после Рождества немного подустали. Конечно, мы хотели пройти дальше, но после двух игр против «Металлиста» вы сами видите, что произошло. Дома мы разгромно проиграли. Сегодня мы начали неплохо, у нас были некоторые шансы, но этот ужасный автогол нам всё испортил. Тем не менее, при счёте 1:1 у нас появилась какая-то надежда, но как только мы сравняли счёт, «Металлист» тут же прибавил и мы снова оказались в роли догоняющих и, откровенно говоря, тут уже надежда была практически потеряна. Учитывая, как быстро и хорошо играл «Металлист», шансов у нас было очень мало. Я хотел бы сказать, что противникам «Металлиста» будет очень тяжело, учитывая как здорово играла сегодня эта команда. Я хочу пожелать «Металлисту» только удачи в будущих играх, ну, а противникам будет действительно очень тяжко. Для нас же это печальный исход, но что поделаешь - «Металлист» был сильнее.

- Вы были в Донецке, сейчас увидели игру харьковской команды. Можете ли Вы сравнить уровень украинского и австрийского футбола?

- Что я могу сказать, украинский футбол продвинулся дальше австрийского. Здесь я увидел, какие инвестиции вносятся в ваш футбол, в подготовку футболистов, в саму футбольную философию. Также меня впечатлило большое количество легионеров, которые хорошо проявили себя на поле. Что ещё меня удивило: мы играли против «ПСЖ», против «Атлетик» из Бильбао, и на фоне этих команд «Металлист» смотрится очень сильно.

Мирон Маркевич, главный тренер «Металлиста»:

- Основним завданням було налаштувати команду, щоб вони забули про результат, а вийшли й грали принаймні не гірше, ніж в Австрії. Футболісти зрозуміли, що це підготовка до наступного етапу, тому я їм дуже вдячний за те, що вони серйозно поставилися до гри й показали досить непоганий футбол.

- З точки зору футболу все зрозуміло: 8 березня “Металіст” гратиме вдома. Свято сьогодні — й свято тоді. Можливо, з цього приводу футбольний клуб “Металіст” приготує якийсь сюрприз для вболівальниць?

- Напевно, нам би дуже хотілося зробити подарунок жінкам на 8 березня, але це футбол... Принаймні, я можу обіцяти, що ми намагатимемось грати не гірше. А як воно вийде — побачимо. “Олімпіакос” є “Олімпіакос”. Хоча ми вже грали з ними... Побачимо.

- Чи краще для Вас особисто й для команди “Олімпіакос”, ніж “Рубін”?

- Це важко сказати. Обидві команди дуже хороші, постійно грають в Лізі Чемпіонів, тому тут дуже важко сказати. “Олімпіакос” має перевагу, тому що в них зараз триває чемпіонат, їм легше. “Рубін” - також хороша бойова команда. Хоча вона вже вилетіла, але ця команда й “Барселону” обігрувала. Тому гра буде непростою.

- Наскільки змінився склад “Олімпіакоса” у порівнянні з 2008-м роком, коли ви грали з ним? Чи є знайомі прізвища?

- Є, але небагато. Команда серйозно змінилася. Ми проглядали сьогодні матч з “Рубіном”, тепер вивчатимемо цю команду більш серйозно, будемо готуватись.

- Ви сьогодні, як і обіцяли, задіяли деяких гравців, які мали менше ігрової практики, таких як Пшеничних, Березовчук. Оцініть їхню гру. До того ж, мас-медіа припустили, що Ви, можливо, зробите навіть більше змін в основному складі. Чи це так, чи Ви й не планували такого?

- Ми поміняли свідомо, тому що Торсільєрі ризикував отримати другу жовту картку, Фініньо, на жаль, захворів. Едмар також міг отримати другу жовту. Ми дещо ризикували, тому що Крістальдо й Тайсон також були “на картках”, але ми їм дали можливість зіграти. А Березовчук, Пшеничних й Торрес вийшли з самого початку. Можу сказати, що вони зіграли на тверду “четвірку”, нічого не зіпсували й командна гра залишилась на тому ж рівні. То для нас було найголовніше.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com