Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
УПЛ провела нараду з безпеки за участю представників МВС, ФФУ та СБУ
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
21.02.2015
суббота
18:49
УПЛ провела планову нараду з безпеки
Рейтинг публикации
УПЛ провела нараду з безпеки за участю представників МВС, ФФУ та СБУ

Напередодні старту весняної частини змагань Прем’єр-ліга провела планову робочу нараду за участю керівників служб безпеки футбольних клубів УПЛ, стадіонів, на яких проводяться змагання УПЛ, а також співробітників МВС, СБУ та ФФУ.

На засіданні були розглянуті питання щодо вдосконалення механізмів взаємодії клубних служб, задіяних в організації футбольних матчів, з представниками МВС та СБУ на місцях. Зважаючи на підвищення актуальності дотримання безпеки на стадіонах у нинішній час, сторони висловилися за необхідність вдосконалення Стратегії забезпечення громадського порядку – обов’язкового документу відповідного призначення на кожній спортивній арені. Також представники клубів і стадіонів з розумінням та всією відповідальністю поставилися до озвучених співробітниками СБУ та МВС вимог, які стосуватимуться проведення заходів з антитерористичної діяльності у місцях проведення змагань.

Окрім цього, учасники наради обговорили прецеденти з перенесенням матчів у зв’язку із застереженнями органів правопорядку. Ще одним питанням порядку денного були пропозиції та зміни до Регламенту змагань, що стосуються взаємодії служб безпеки клубів з іншими суб’єктами забезпечення громадського порядку й безпеки на стадіонах, участі представників органів влади у передматчевих нарадах, взаємодії служб безпеки клубів з делегатами ФФУ тощо.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт УПЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com