Заява Прем’єр-ліги. 26-02-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
26.02.2010
пятница
15:52
Заява Прем’єр-ліги
Рейтинг публикации

Керівництво Прем’єр-ліги завжди відкрито спілкується з пресою з приводу будь-яких питань, проте, на превеликий жаль, деякі журналісти далеко не завжди розуміють ту відповідальність за формування позитивного іміджу українського футболу, яка лежить на Прем’єр-лізі.

У газеті «Сегодня» від 26 лютого 2010 р. була опублікована стаття «Рабинович может быть отлучён от футбола». Автор статті з невідомих причин видав власні міркування за думку голови Дисциплінарного комітету ПЛ Максима Бондарева, чим завдав шкоди іміджу Прем’єр-ліги, її дисциплінарного органу, ФК «Арсенал» Київ, а також особисто п. Бондареву та п. Рабіновичу.

Наразі Прем’єр-ліга готує звернення до газети «Сегодня» з вимогою спростувати неправдиву інформацію. Ми закликаємо всі засоби масової інформації, які так чи інакше співпрацюють з Прем’єр-лігою та її клубами, пам’ятати, що гасло «Respect» стосується не лише футбольних організацій, але й ЗМІ, які висвітлюють футбольне життя.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fpl.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com