Сергій Ковалець: "Всі наші лідери залишаються в "Оболоні". 12-01-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ

Тарас Сидоренко
12.01.2011
среда
14:38
Сергій Ковалець: "Всі наші лідери залишаються в "Оболоні"
Рейтинг публикации

Сьогодні вранці делегація київської «Оболоні» вирушила на тренувальний збір до Туреччини. Цікаво, що до весняної частини чемпіонату «пивовари» готуватимуться без кадрових втрат. Осінній відрізок сезону команда відіграла дуже впевнено. Чого варті перемоги над «Шахтарем» та «Динамо». І тому не дивно, що весь минулий місяць постійно з»являлася інформація про інтерес вітчизняних та закордонних клубів до лідерів команди. Продовжити свою кар»єру у інших командах могли Рибка, Худзік, Мандзюк, Сибіряков, Пластун. Але усі вони сьогодні полетіли готуватися до другої частини сезону разом з партнерами. За коментарем ми звернулися до головного тренера команди – Сергія Ковальця:

- Наскільки мені відомо, після закінчення осінньої частини чемпіонату на футболістів нашої команди справді виходили деякі клуби з пропозиціями перейти до них. За декого навіть готові були платити серйозні гроші. Але в цій ситуації своє вагоме слово сказав наш президент – Олександр Слободян. Він висловив побажання зберегти у команді тих футболістів, які грали за «Оболонь» восени. За це йому хочу висловити величезну вдячність. У нас зараз сформувався дуже хороший колектив, з позитивним мікрокліматом. Після Різдва, ми зібралися, і я поговорив з кожним футболістом. Жоден з них не висловив бажання залишити команду. Тому зараз, я радий з того, що всі лідери залишилися в «Оболоні». І тепер всі думки про те, щоб якнайкраще підготуватися до весняної частини чемпіонату.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]