Бернд Штанге: "Олег Кононов досягнув фантастичних результатів". 15-02-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
15.02.2011
вторник
14:15
Бернд Штанге: "Олег Кононов досягнув фантастичних результатів"
Рейтинг публикации

На перше тренування «Карпат» в Туреччині прийшов колишній наставник дніпропетровського «Дніпра», а нині головний тренер збірної Білорусії Бернд Штанге. Оскільки на даний момент у складі «зелено-білих» нема жодного гравця з білоруським паспортом, тож дії футболістів коуча наших сусідів цікавили не в першу чергу. Зате він познайомився з Олегом Кононовим – саме задля цього німецький спеціаліст завітав на тренування «Карпат».

– Я вже кілька днів перебуваю в Туреччині, слідкую за командами з білоруського чемпіонату, а таких тут тренується чимало. Щодня відбуваються товариські матчі, а це для мене дуже корисно. Зараз в Мінську несамовита зима, тож ми з тренером молодіжної збірної маємо прекрасну нагоду отримувати свіжу інформацію про наших гравців. Нещодавно я дізнався, що в Белек приїхали «Карпати» і прийшов поговорити зі своїм колегою Олегом Кононовим.

– Ви вже з ним давно знайомі?

– Взагалі-то ми були знайомі заочно, і от щойно познайомилися по-справжньому. Але робота тренера «Карпат» говорить замість нього. Олег Кононов досягнув фантастичних результатів! Особисто мені приємно, що він молодий тренер і має серйозний потенціал.

– Тобто за «Карпатами» ви слідкуєте?

– Звичайно. Я бачив матчі вашої команди проти «Боруссії». Треба визнати, що наразі це різні стандарти і порівнювати ці клуби поки зарано. Однак ми побачили, що футбол в Україні потужно розвивається. За рік до старту чемпіонату Європи ваша країна вже досягнула результатів – будуються прекрасні стадіони. Я працюю в Білорусії і вже ось в цьому аспекті я можу порівнювати.

– Герр Штанге, можливо ви пам’ятаєте, як свого часу ваше «Дніпро» грало проти «Карпат»?

– По правді, не згадаю. Це дуже давно було. Хоча у мене залишилися прекрасні спогади про цей період. Якщо не помиляюся, то я був першим іноземним тренером незалежної України.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com