Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
22.02.2011
вторник
21:19
Ґреґор Балажіц: "Реабілітувалися за прикрий гол"
Рейтинг публикации

Як і в матчі проти «Літекса» словенський захисник вийшов на поле з перших хвилин. Цього разу його партнером був Неманья Тубіч – єдиний гравець нашої команди, який відбігав усі 90 хвилин. Поруч з більш досвідченим партнером Ґреґор почувався так само впевнено, як і в матчі проти болгарської команди. Кілька разів він переривав, хоч і нечисленні, зате доволі небезпечні атаки суперника.

- Я б не сказав, що гра була важка. Але і не легка. Щось посередині. Ми грали добре, мали багато нагод, і перемогли заслужено – тут сумнівів не може бути. Заважало мокре поле, але не настільки, щоб зіпсувати наші атаки. Шкода, що ми пропустили такий прикрий гол, це наша помилка. Думаю, що ми змогли реабілітуватися через хорошу гру в цілому. Ми йдемо вірним шляхом, треба продовжувати роботу.

- Як і в грі проти «Літекса», ти знову виглядав доволі впевнено…

- Приємно чути. Але це тільки початок. Мені треба ще багато над собою працювати на тренуваннях, а потім доводити тренеру свою необхідність на полі. Це моя робота.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com