Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
31.03.2011
четверг
16:04
Рабінович письмово поскаржився Суркісу на Данілова
Рейтинг публикации

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ президента ФК «Арсенал» (Київ) Вадима РАБІНОВИЧА

президенту ФФУ Григорію СУРКІСУ

Шановний Григоріє Михайловичу!

Звертаюся до Вас як до керівника установи, яка має за ціль розвиток українського футболу і має важелі впливу на ситуацію в ньому.

Ми всі прагнемо успішного проведення Чемпіонату Європи з футболу в Україні та виграшу нашої збірної на Євро-2012.

Але я переконаний, що існує реальна загроза не тільки зриву цього важливого завдання Президента України, а й загроза для подальшого розвитку українського футболу взагалі. Ця загроза – діяльність, а точніше — повна бездіяльність очільника української Прем’єр-ліги Віталія Данилова. Але ж саме Прем’єр-ліга є обличчям українського футболу, індикатором його перспектив. Вже тривалий час ніхто з президентів футбольних клубів України не може отримати фінансовий звіт та звіт про діяльність від президента УПЛ. Замість цього президент УПЛ Віталій Данилов або займається політичним піаром у складі парламентського фракції опозиційного БЮТ, або влаштовує дивні, але надзвичайно коштовні вояжі за кордон, де займається, за визнанням дирекції УПЛ, «самовдосконаленням англійської мови»… Через це Прем’єр-ліга перебуває у невизначеному стані та дивній бездіяльності, хоча саме ФФУ доручала УПЛ проведення змагань у вищому дивізіоні українського футболу.

Я звертаюся до Вас з вимогою негайного скликання виконкому ФФУ з метою розглядання питання про відсторонення президента УПЛ Віталія Данилова. Треба негайно позбавити наш вітчизняний футбол від цієї бездіяльної та безвідповідальної людини, або ж взагалі позбавити нас такої аморфної структури як Прем’єр-ліга у її нинішньому стані.

Напередодні найвизначнішої події — проведення в Україні та Польщі Чемпіонату Європи з футболу — ми не можемо миритися з деконструктивністю та марнотратством, з байдужістю та бездіяльністю. Тим більше, що мова йде про долю й перспективи українського футболу взагалі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф. сайт "Арсенала"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com