Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ігор Дедишин: "Переконаний, що позиція "Карпат" повністю аргументована"


Ігор Дедишин: "Переконаний, що позиція "Карпат" повністю аргументована"

«Карпати» переконані: у складі харків'ян у другому таймі на полі одночасно перебували лише троє українців, тоді як згідно з регламентом має бути не менше п'яти. Львівський клуб посилається на один з пунктів регламенту, який передбачає, що натуралізований легіонер перестає вважатися таким лише після проведення за збірну своєї нової батьківщини мінімум 30 відсотків офіційних матчів. Отже Дишленкович та Едмар, які не залучалися до нашої національної команди, українцями вважатися не можуть.

– Під час телетрансляції один з коментаторів побіжно згадав, що з п'яти українських футболістів «Металіста», які перебували на полі після перерви, троє є натуралізованими, – сказав Дедишин. – Я подзвонив до нашого технічного директора Тараса Гордієнка, ми все перевірили і вирішили, що є привід для протесту.

– Можливо, з урахуванням непростих відносин «Карпат» і «Металіста» вашому клубу не варто було роздувати новий скандал...

– Ви хочете сказати, що, побачивши порушення регламенту, ми не повинні були реагувати? Мені здається, якщо у опонентів головний аргумент - моральна сторона справи, то нехай вони перш за все розберуться у власній моральності.

– У заяві Прем'єр-ліги йдеться, що «Металіст» регламент не порушував, оскільки Дишленкович отримав громадянство України ще до вступу в силу нової редакції регламенту. Як можете це прокоментувати?

– Це не аргумент. Якщо в Прем'єр-лізі вважають, що ми посилаємося на зворотню силу закону, то це не так. Ми говоримо: закон мав би зворотню силу лише в тому випадку, якби матч відбувся, скажімо, 9-го числа, а регламентна норма вступила в силу 10-го. Поєдинок «Металіст» – «Карпати» відбувся вже після зміни регламенту, а значить те, коли саме Дишленкович отримав український паспорт, нас не повинно цікавити.

– Але в той же час регламент не уточнює, за який саме період повинні враховуватися ці матчі – за сезон, два чи за всю історію.

– Справді, в цій нормі є певна колізія, але ж Дишленкович взагалі не залучався до нашої національної команди. Не погоджуся я з опонентами і в тому, що ми нібито порушуємо його права як громадянина України. Слід розуміти, що у новому регламенті просто змінилася кваліфікаційний ознака, що передбачає обов'язкове проведення натуралізованим легіонером певного числа матчів за збірну.

Наведу приклад, який мені підказали наші юристи. У старій редакції Закону про прокуратуру було чітко вказано, що прокурором міг стати будь-який громадянин України з вищою юридичною освітою. Пізніше до Закону були внесені зміни – і тепер, згідно з новою редакцією, прокурором може стати громадянин України з вищою спеціальною освітою, але не молодший 30 років. Тобто до 2003 року діяла стара редакція, і людина в 25 років могла стати – і ставала – прокурором. А з 2004-го ця ж людина вже не могла ним бути. Ось це і є внесення кваліфікаційної ознаки.

Але і це ще не все. Якщо йдеться про порушення прав і свобод Дишленковича, чому ніхто не згадує про Едмара? Адже він також українець, який отримав паспорт згідно з Конституцією, і тепер має абсолютно ті ж права, що й інші громадяни нашої країни. Проте відповідно до чинної редакції регламенту Едмар вважається українцем-легіонером.

– Ви направили протест в Прем'єр-лігу?

– Так, з дотриманням всіх пунктів регламенту. Спочатку вказали в протоколі матчу, що подаємо протест, потім, повідомивши Прем'єр-лігу, надіслали аргументацію. Тепер дирекція УФПЛ повинна розглянути наш протест, після чого задовольнити його або відправити на розгляд в дисциплінарний комітет.

– Якщо Прем'єр-ліга відхилить протест, наступним кроком буде подання апеляції до КДК ФФУ?

– Абсолютно вірно. Я переконаний, що наша позиція повністю аргументована. Хоча підтверджую, що даний пункт регламенту є абсолютно непродуманим. Саму ідею подібного обмеження для натуралізованих легіонерів я підтримую, але треба було як слід опрацювати цей пункт. Причому в цьому є вина і нашого клубу, адже регламент був відправлений на розгляд всіх клубів. Однак якщо вже такий пункт у регламенті є, його потрібно виконувати.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (19)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
maiky1973 (Житомир)
А я згадую як пан Дедишин був абсолютно переконаний, що в історії з нібито договірним матчем Карпати потерпіла сторна. Згідуєте. Зараз він знов абсолютно переконаний. Це добре. Такого переконання вболівальники же не вибачать.
Ответить
0
0
mr_kubik (Leopolis)
Живу у Львові , вболіваю за Карпати, віддано ходив на трибуни із деревяними лавками за часів Гецька і К, памятаю реконструкцію \"України\", матчі проти Хельсінборга часто-густо їздив із командою на виїзди , зокрема в Запоріжжя коли програли 0-2 та вилетіли в 1лігу. ДВА сезони ходив на \"Карпати\" в 1лізі, дочекався ГРУПОВОГО етапу у Львові.... команда стаєСОЛІДНІШОЮ хоче заявити просебе в Європі, але як на мене то ті люди, які працюють в офісі клубу НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ РІВНЮ тієї команди яка будується....ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО СИДЯТЬ В ТОМУ ОФІСІ ТА \"ШПІЛЯЮТЬ\" НА КОМПАХ фіфа... Петре Петровичу, БУДЬ-ЛАСКА, запросіть до клубу ПРОФЕСІОНАЛІВ... А ТО ДЄТСІКІЙ САД...))) Якщо побачили двоякість законів , то говоріть про це на засіданнях ФФУ УПЛ і тд. і тп... А ТАК СМІХ ТА Й ГОДІ...
Ответить
0
0
Vermillion (Харьков)
Валера (Rivne-Net) ------------------- вы куча больных шизофреников в шароварах. А руководство Карпат к тому, что они шизофреники, еще добавляют и дебильную склочность, причем не пустом месте. \"Премьер-лига отклонила протест Карпат К «Металлисту» не будут применять санкции Дирекція ПРЕМ\'ЄР-ЛІГИ відмовила ФК «Карпати» у задоволенні протесту щодо порушення ФК «Металіст» Харків пп. 20 та 21 ст. 13 Регламенту змагань під час матчу 27-го туру Епіцентр Чемпіонату України «Металіст» - «Карпати». Львівський клуб наполягав, що у складі «Металіста» в даному матчі, починаючи із 46-ої хвилини, на полі перебувало одночасно вісім легіонерів, що суперечить Регламенту змагань. Причину відмови у задоволенні протесту прес-службі назвав виконавчий директор ПЛ Максим Бондарев: − Справа у тому, що голкіпер «Металіста» Владімір Дішленкович є громадянином України, що підтверджується наданими до Прем\'єр-ліги заявковими документами, тобто не є футболістом-легіонером. Ще на спортивний сезон 2009/2010 рр. він був заявлений для участі у змаганнях як українець та мав виданий ФФУ паспорт футболіста-українця. Відтак, у матчі із «Карпатами» у складі «Металіста» виступало семеро легіонерів, тому підстави для задоволення протесту відсутні.\" Просто ну куча каких-то идиотов, которые постоянно и даже с каким-то мазохистским удовольствием демонстрируют свою полную умственную и морально-этическую убогость. Вам бы помолчать, но это слишком сложное действие, поэтому надо непременно опозориться. Кретины.
Ответить
0
0
Валера (Rivne-Net)
Львів\'яни молодці. Аргументовано, логічно, солідно. Респект. Не те що дехто - самі лиш тролі та піар, на голому крику побудовані. ==== А якщо по-суті, то взагалі незрозуміло чому позицію МХ хоч хтось захищає. Ну які там українці? Не треба нікуди в паспорти дивитись, щоб зрозуміти що на полі у МХ було максимум 2 українці. Ну 3. Очевидне порушення. До речі. Доки у МХ грали \"погані\" українці, команда дішла чвертьфінала ЛЄ (а могла і виграти кубок навіть), команда показувала шикарну гру і вигравала у сильних суперників. Не без зривів було звісно, проте мені Метал дуже подобався, в МБМа я вообще уважав безмірно. Тепер ніби все має бути ще краще? Чому ж все навпаки?
Ответить
0
0
met (Харьков)
А ещё всем водителям Украины у которых удостоверения старого образца необходимо заново пересдать экзамены и заново получить удостоверения, потому что они учились по другим, ещё не измененным до нынешнего состояния правилам.
Ответить
0
0
met (Харьков)
Надо бы проверить всех наших игроков: а все ли они родились в Украине? Если нет, то они автоматически должны считаться легионерами. Ведь, получается они гражданство приняли, чтобы денег срубить и не попадают под нормы регламента. Если они окажутся легионерами - наказать все клубы.
Ответить
0
0
shivakas (Харьков)
Komunister (Lviv) Логика 3х летнего малыша - это всегда мило
Ответить
0
0
8712 (Львів)
Komunister Слово \"типічний\" з якої мови, шановний ватеполофобе?
Ответить
0
0
Безіменний (LvivFC) (Львів)
Йовічевіч відпочиває http://fashion-club.in/ru/photogallery/category/67... фотка з другого ряду знизу,посередині.
Ответить
0
0
Komunister (Lviv)
Коли Каладзе грав за Динамо лiмiту не було i iноземцем вiн не вважався. Якщо зараз Каха захоче вернутися в склад киян, вiн буде вважатися легiонером. Те саме з Едмаром i Дiшлом. Коли приймали громадянство пункту в регламентi не було, зараз вiн е. Висновок: покарати Метал по регламенту Що ще тут можна сперечатися?
Ответить
0
0
Komunister (Lviv)
8712 (Львів) 04.05.11 19:52 типiчний уболiвальник ватерпольного клубу з Старосамбірського району пiд назвою Добромиль
Ответить
0
0
Пузач (Украина)
Менеджер среднего звена (kiev) 04.05.11 19:04 ... Милые бранятся - только тешатся:)))
Ответить
0
0
Веселый Рыкун (Харьков)
Менеджер среднего звена (kiev) 04.05.11 19:04 Ты растешь!Этот пост я уже встретил на 3 ветке!Где еще вывалил?
Ответить
0
0
8712 (Львів)
реґіонівське бидло
Ответить
0
0
Менеджер среднего звена (kiev)
Аргументы харьковчан в этом деле очень сомнительны. Закон действительно не имеет обратной силы. Но пример Дишленковича не является примером обратной силы закона. Нельзя игнорировать регламентные нормы под предлогом того, что он бедный, решил срубить дополнительного бабла и принял украинское гражданство, а затем эту сладкую лазеечку закрыли. Введение новых квалификационных норм не может рассматриваться как обратная сила закона. Если бы было так, то ЧПшники просто разорвали бы Азарова с его новым налоговым кодексом, аргументируя тем, что они регистрировались ЧПшниками (и, кстати, в отличие от Дишленковича, вкладывали свои кровные в бизнес) когда действовали другие ставки и правила работы ЧПшников. Мой прогноз: УПЛ, по традиции, Яросистого оправдывает, а ФФУ по традиции жарит. Затем Яросистый (опять же по традиции) якобы обжалует это в Лозанне, где (снова по традиции) об этом обжаловании никто ничего не знает...:))))
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
Лютий (Львів) 04.05.11 17:22 - Ты читать по украински умеешь? \"...що прокурором міг стати...\" \"...прокурором може стати...\" \"Стати\", а не \"бути\".... Т.е. если уже стал, то не уволят...
Ответить
0
0
Лютий (Львів)
Но это не значит, что людей не достигших 30 будут увольнять с должности прокурора... Valtazar (Kharkov): значить
Ответить
0
0
Valtazar (Kharkov)
Итак если можно было становиться прокурором без ограничения по возрасту, а теперь можно только с 30, то это относится только к тем, кто ЕЩЕ не стал прокурором. Но это не значит, что людей не достигших 30 будут увольнять с должности прокурора...
Ответить
0
0
Halychanyn (Львів)
\"...Хоча підтверджую, що даний пункт регламенту є абсолютно непродуманим. Саму ідею подібного обмеження для натуралізованих легіонерів я підтримую, але треба було як слід опрацювати цей пункт. Причому в цьому є вина і нашого клубу, адже регламент був відправлений на розгляд всіх клубів. Однак якщо вже такий пункт у регламенті є, його потрібно виконувати...\" Впевнений, в душі він сказав YESSS!!!!!!!!! )))
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...