Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Прем'єр-ліга оштрафувала "Динамо" і "Карпати"


Прем'єр-ліга оштрафувала "Динамо" і "Карпати"


Дисциплінарний комітет Прем'єр-ліги (ДК ПЛ) розглянув спірні епізоди скандального матчу "Динамо" - "Карпати" 5-го туру Прем'єр-ліги, в якому вболівальники киян побили Андрія Саламатова (співробітника стадіону "Динамо" імені Лобановського).

"Динамо" і "Карпати" не обійшлися без штрафних санкцій.

Зокрема "Карпати" оштрафовані на 5000 гривень за те, що львівські вболівальники використовували три фаєра, один з яких був кинутий на бігову доріжку стадіону.

А "Динамо" оштрафовано на 500 гривень за незабезпечення належного огляду вболівальників та на 1500 гривень за те, що після закінчення матчу один з уболівальників вибіг на футбольне поле.

Крім того, обидва клуби були оштрафовані на 1000 гривень через те, що Юрій Сьомін та Олег Кононов залишали межі технічної зони.

Що стосується інциденту з побиттям Саламатова, то з метою всебічного, повного та об’єктивного розгляду справи; з огляду на необхідність отримання додаткових документів та матеріалів, в тому числі, особистих пояснень очевидців інциденту, що мав місце; беручи до уваги серйозність допущених порушень та непередбачуваність наслідків, до яких вони могли призвести; враховуючи те, що членам ДК ПЛ потрібен додатковий час для опрацювання отриманої інформації, а також те, що представником "Динамо" було заявлене клопотання про необхідність надання офіційної позиції клубу з даного питання, то ДК ПЛ вирішив більш детально вивчити ситуацію, що склалася.

Тому розгляд даного питання перенесено на наступне засідання ДК ПЛ.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
prosport.tsn.ua

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (35)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Корнер ДД (Dnipropetrovsk)
Матч четвертого тура чемпионата Украины \"Оболонь\" - \"Заря\" начался на шесть минут позже из-за того, что вратарь киевской команды Игорь Березовский вышел в тоннель в гетрах такого же цвета, как и у игроков \"Зари\". Голкиперу пришлось потратить некоторое время для того, чтобы поменять гетры. Дисциплинарный комитет Премьер-лиги рассмотрел данный эпизод и оштрафовал киевскую \"Оболонь\" на 2500 гривен. Левый берег 22.08.2011 14:59 ---------------------------- Штрафы неадекватные....
Ответить
0
0
Корнер ДД (Dnipropetrovsk)
Штраф неадекватные.
Ответить
0
0
Xan (Киев)
Мурман (Севастополь) 22.08.11 18:56 Фанат по ділу написав. А ти його образив без підстав
Ответить
0
0
molfar (Запоріжжя)
Кто? Кто должен поумнеть? Artem (Rust) F. (Kyiv) =================== Саламатов я думаю уже поумнел))) Больше не полезет.
Ответить
0
0
molfar (Запоріжжя)
Кто? Кто должен поумнеть? Artem (Rust) F. (Kyiv) 22.08.11 19:03
Ответить
0
0
Аникей (Запорожье)
Пустые трибуны матчей на 5 обоим клубам, может бы поумнели, а так толку ноль. Аникей (Запорожье) 22.08.11 16:29 ---------------- Кто? Кто должен поумнеть? Поумнеть должны те, кому приходит в голову проломить голову соседу или вдесятером отметелить кого то. Хотя если мозг отсутствует - то это надолго.
Ответить
0
0
alex(kiev) (Киев)
интерестно, а наа сколько Харьков УЕФА оштрафует за болелу в матче против Сошо??
Ответить
0
0
Miha2323 (Мариуполь)
Штрафанули по делу , все правильно . только вот штрафовать нужно было на сумму как минимум в 10 раз превышающую ту , что была указана в штрафе.А особенно за выбегание болельщика на поле и файера.Так вот , именно сумму , десятикратно превосходящую данной, выставили бы любому другому клубу КРОМЕ Динамо и Карпат ...Свои ж...
Ответить
0
0
Мурман (Севастополь)
Svat (Київ) 22.08.11 18:58 Я ж тебе не про Нет молвлю,а про то что случилось...
Ответить
0
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
???? Ты совсем больной ?,хотя вопрос ни о чем..... Мурман (Севастополь) 22.08.11 18:56 ----------------- Я здоровий, не знаю як ви. А ось Саламатов хворий на українофобію. В інтернеті повно доказів. Як виявилось він у соц.мережах просто квітне й буяє антиукраїнськими висловами й проектами. Й не слід мені тикати.
Ответить
0
0
Artem (Rust) F. (Kyiv)
Пустые трибуны матчей на 5 обоим клубам, может бы поумнели, а так толку ноль. Аникей (Запорожье) 22.08.11 16:29 ---------------- Кто? Кто должен поумнеть?
Ответить
0
0
Artem (Rust) F. (Kyiv)
А этот Саламатов заяву в милицию не накатал, разве?
Ответить
0
0
Svat (Київ)
Мурман (Севастополь) 22.08.11 18:56 а якби в троєму клубі працювала людина, яка б інеті писала щось подібне салматівським одкровенням, тільки про росіян, ти як би до цього поставився?
Ответить
0
0
Мурман (Севастополь)
Фанат Українського Футболу (Київ) 22.08.11 18:18 ???? Ты совсем больной ?,хотя вопрос ни о чем.....
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
Ну, ждемс следующего заседания ДК ПЛ. Хотя все равно, если против динамо применят серьезные санкции, кдк ффу их просто отменит, как обычно и делается...
Ответить
0
0
Фанат Українського Футболу (Київ)
Не розумію як затятого українофоба, розпалювача ненависті до українства в інтернеті (й поза ним), провокатора Саламатова такий поважний клуб як \"Динамо\" тримає у своїх лавах? Мені байдуже яка там посада у цієї людини, інша справа що цей чоловік кидає тінь на український клуб, на ставлення інших його співробітників до України й до українців! Пане президенте, я проста людина, українець, шанувальник \"Динамо\" вимагаю негайного звільнення з ваших лав ПРОФЕСІЙНОГО провокатора й українофоба!
Ответить
0
0
Мурман (Севастополь)
Ип-нуца,тут уголовкой пахнет,а штрафуют за курение в неположенном месте....
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
Динамо - неприкосновенный клуб.Пенали не ставят, за инциденты не наказывают...
Ответить
0
0
Виталик-Киев (Киев)
За кричалку только 500 гривасиков??? Видать понравилось, но за такие деньги, хитовые шлягеры вы больше не услышите))) фикса (Львов) 22.08.11 16:01 -------------------------------------------------- как для караоке дороговато, не кажется?)))
Ответить
0
0
fal30 (Киев)
Beaver_DK (Київ) 22.08.11 17:44 не обращай внимания, это праффесианальный тролль
Ответить
0
0
Beaver_DK (Київ)
Zauber (Odessa) 22.08.11 17:32 Ты читать умеешь? \"...500 гривень за незабезпечення належного огляду вболівальників...\" или тебе перевести?
Ответить
0
0
Zauber (Odessa)
ЧО за 7 фаеров в прошлом чемпе оштрафовали на 25 000 гривен, а тут на 500 гривен за драку на стадионе в городе принимающем финал ЧЕ(!) куда мы катимся? ах да это же великий нэдоторканый клюб!
Ответить
0
0
KOYEV0123 (Бат-Ям)
Від Совка не відійшли ні на крок!Були Совєтікус приматіус- ними і залишились!
Ответить
0
0
Аникей (Запорожье)
Пустые трибуны матчей на 5 обоим клубам, может бы поумнели, а так толку ноль.
Ответить
0
0
СашаХМ (KM)
Боб (Харьков) 22.08.11 15:03 а читать пробовал? За этот инцидент будет отдельно!
Ответить
0
0
фикса (Львов)
За кричалку только 500 гривасиков??? Видать понравилось, но за такие деньги, хитовые шлягеры вы больше не услышите)))
Ответить
0
0
Харьков Ялта (Ялта)
фсе эти штрафы - формальность, при миллионных оборотах это ничего
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
fal30 (Киев) 22.08.11 15:10 Вот не надо наговаривать,пробигись по всем веткам ДК и посчитай мои комменты.
Ответить
0
0
fan_dynamo (КиїВ)
fal30 (Киев) 22.08.11 15:10 Причем инсульт должен в первой пятерки-десятке отписаться, к гадалке не ходи :)
Ответить
0
0
fal30 (Киев)
мда... плу в своём репертуаре... только штрафы умеет собирать з.ы. если на ветке, где есть упоминание о Динамо, не отписался Инсульт, то ветка неполноценна:)
Ответить
0
0
stero11 (Тлумач)
Що стосується інциденту з побиттям Саламатова, то з метою всебічного, повного та об’єктивного розгляду справи; з огляду на необхідність отримання додаткових документів та матеріалів, в тому числі, особистих пояснень очевидців інциденту, що мав місце; беручи до уваги серйозність допущених порушень та непередбачуваність наслідків, до яких вони могли призвести; враховуючи те, що членам ДК ПЛ потрібен додатковий час для опрацювання отриманої інформації, а також те, що представником \"Динамо\" було заявлене клопотання про необхідність надання офіційної позиції клубу з даного питання, то ДК ПЛ вирішив перенести розгляд питання з метою замнути дану справу.
Ответить
0
0
stero11 (Тлумач)
Тепер динамівцям затримають заробітну плату на місяць церез діру в бюджеті клуба.
Ответить
0
0
Боб (Харьков)
LOL. Вратаря Оболни штрафуют на 2500 грн за гетры не того цвета, а тут за 3.14зделку нашумевшую 500 грн )))))))
Ответить
0
0
illdis (Винница)
Пфф....бешеные деньги!
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
Скромно.
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус