Тарас Петрівський: "Маємо бути в бойовій готовності". 23-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
23.02.2012
четверг
10:57
Тарас Петрівський: "Маємо бути в бойовій готовності"
Рейтинг публикации

Коли Інформаційний центр ФК «Карпати» завітав в гості до захисника Тараса Петрівського, футболіст сидів за своїм нетбуком в Інтернеті, а кабель від телефонної мережі до комп’ютера простягався через усю кімнату. Тільки-но розпочалась наша розмова, сусід Тараса по кімнаті Ігор Худоб’як від’єднав партнера від мережі, під’єднавши свй комп’ютер.

– Що шукаєш в Інтернеті?

– Дивлюся різні новини: спортивні та політичні. Нічого цікавого. Побачив, що вдома потепліло, плюсова температура.

– Ти, як і зазвичай, живеш в кімнаті з Ігорем Худоб’яком. Кабель для Інтернету один, а вас двоє. Як ділитесь?

– Та так і ділимося, по черзі: трохи я, трохи Ігор користуємося. Але це погано, що доводиться користуватися Інтернетом по черзі і немає в готелі нормального сигналу. Та й цей Інтернет, через кабель поганий, швидкість мала. Проблематично поговорити скайпом з рідними не те, що з відео зображенням, а й взагалі. То вони мене не чують, то я їх.

– Нещодавно в команди було напіввихідний і дехто з футболістів поїхав на прогулянку в Анталію. Ти з Ігорем ніколи не пропускаєш таких поїздок в місто, а тут залишився. Чому?

– Ми в Анталії були вже неодноразово. Тому поїхати ще раз в те місце, де вже був багато разів не хотілося. Ми прогулялися тут, околицями готелю, пройшлися набережною, посиділи біля морського узбережжя. Ігор навіть позасмагав трохи. (Чого ти мене здаєш? – пожартував Ігор Худоб’як, який сидів поруч).

– Другі збори поступово підходять до завершення. Ти це відчуваєш вже?

– Відчуваєш в тому плані, що чекаєш повернення додому. Ти розумієш, що тут треба провести ще кілька днів і добре за цей час попрацювати. Тим паче, є ще над чим працювати. Але коли повернемося додому, психологічно вже стане легше. Але попри це не буде таких умов, як зараз у нас тут: поля хороші, погода сонячна, тепло. Ти розумієш, що це останні дні і за півтора тижні треба вже грати першу офіційну гру. Тому ми маємо бути в повній бойовій готовності.

– Разом з «Карпатами» в готелі живе та тренується «Ворскла». Спостерігав за їхніми спарингами або тренуваннями, які вони тут проводять?

– Коли в них тренування – в нас відновлювальні процедури, коли спаринги, в нас в цей час також були матчі. Тому зустрічаємося хіба що в ресторані чи басейні. Інколи, після вечері, можемо зустрітися ще в холі, перекинутися кількома словами.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com