Даніло Авелар: "Отримую задоволення від зборів". 24-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
24.02.2012
пятница
21:10
Даніло Авелар: "Отримую задоволення від зборів"
Рейтинг публикации

Бразильський легіонер "Карпат" Даніло Авелар розпочав роботу з м’ячем.

– Після тривалої паузи ти повернувся в розташування команди і провів з нею вже майже три тижні. Щасливий, що нарешті знову опинився серед партнерів?

– Звісно, щасливий! Друзі, тренування, футбол – це те, чого мені так бракувало. Зараз я отримую задоволення від зборів, хоч і працюю наразі окремо від загальної групи.

– Мабуть, за роботою з м’ячем вже скучив?

– Сьогодні вже 5 місяців, як я поза грою і маю проблеми з ногою. Я тривалий час був поза грою і мені дуже хотілося повернутися на поле. Тепер я вже тренуюся і, сподіваюся, найближчим часом відновлю заняття в загальній групі.

– Як проходять твої індивідуальні тренування?

– Важко. Відновлюватися після травми завжди непросто. Я повинен набирати фізичну форму і розробляти ногу. Так займаюся вже третій тиждень і найближчим часом розпочну роботу з м’ячем.

– Як саме ти тренуєшся?

– Багато бігаю. Кожного дня я намотую не один кілометр пробіжками. Інколи працюю з м’ячем, але без контакту з іншими гравцями: виконую діагональні передачі, перепасовуюся, злегка пробиваю по воротах. Сподіваюся, така підготовка вже підходить до свого завершення і скоро я буду працювати як і всі.

– Проте з м’ячем ти все одно працюєш ще мало?

– Так. Це переважно вправи на контроль м’яча. Головне зараз «набити» ногу на м’яч, аби відчувати його.

– Лікарі наразі прогнози щодо твого повернення не роблять?

– Поки що ні. Вони кажуть, що треба працювати, працювати і працювати. Звісно, я хочу повернутися на поле вже хоч завтра, але розумію, що для повноцінного відновлення ще необхідно трохи часу. Тому треба продовжувати тренуватися.

– Чим ти займаєшся після тренувань у вільний час?

– Переважно ввечері ми збираємося разом, найчастіше з Еріком, Батістою і Лукасом, і просто розмовляємо. Говоримо про батьків, про друзів, які у нас в Бразилії, переглядаємо новини в інтернеті.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com