Юрій Паньків: Усе м’ячі ми самі собі "привезли". 06-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
06.03.2013
среда
20:22
Юрій Паньків: Усе м’ячі ми самі собі "привезли"
Рейтинг публикации

Голкіпер донецького "Металурга" критично оцінює свій дебют у новій команді.

- Мабуть, для вболівальників футболу головне в цій грі було те, що вона була достоту цікавою, - починає розмову Паньків. - Адже й ми, й харків’яни демонстрували в принципі атакувальний стиль. Зі свого боку, ми, десь до хвилини 40-ї, зуміли тримати хороший ігровий темп. Однак усе поламала та злосчасна 45+2 хвилина, коли "Металіст" забив: оскільки ми помилилися першими, то й програли. Ось якби все вийшло навпаки, то невідомо, який би був підсумковий рахунок… Тепер нас очікує аналіз: мусимо збагнути, чому допускали такі помилки.

- Про помилки: ви хоч і пропустили три м’ячі, проте вони є, радше, наслідком хаотичних дій захисників "Металурга". Отож, як свій дебют у новій команді оцінили?

- Ні, цього не дочекаєтеся: нехай такими речами займаються наші тренери, журналісти та вболівальники. Мені краще самостійно все проаналізувати, осмислити і зробити висновки. Це по-перше. А по-друге, треба ж дивитися глобально, звертаючи увагу не на персоналії, а на дії команди в цілому. А тут у нас, на жаль, є над чим працювати, бо всі три м’ячі, по суті, "привезли" самі собі… Хоча, з іншого боку, не забувайте, що ми змагалися проти сильної команди, недавнього учасника єврокубків і реального претендента на "срібло" ПЛ!

- Імовірно, саме з цих міркувань і обрали тактику на гру - від оборони на контратаках? Збоку це виглядало так: "Металіст" постійно "пресує", а ви, відбиваючись, організовуєте небезпечні вилазки біля воріт харків’ян…

- Справді. Узагалі вважаю, що ми дуже хороший і цікавий футбол показали! Комбінаційний. Але не виконали установку в усіх планах, часто помилялися, не зажди прикривали зони, своїх гравців, ось і отримали.

- Чи коректно з мого боку буде попрохати вас порівняти двох наставників - Леоніда Кучука та Юрія Максимова?

- Ні, звісно, як можна просити гравця порівнювати його колишнього й теперішнього тренерів?! А що саме вам цікаво?

- Річ у тім, що Кучук уважається прихильником європейської методи, комбінаційного стилю, натомість у Максимова команди сповідують силову гру…

- Не можу з цим погодитися. По-перше, в кожного наставника своє бачення, яке залежить від того, які в нього футболісти в команді. По-друге, в передній лінії ми діємо цілком комбінаційно й технічно, благо, відповідного типажу гравців маємо достатньо. Ось згадайте, як у Харкові грали Мораєш, Бесіліо та Траоре…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]