Маркевич про Капелло, спаринги та планку збірної. 08-02-2010 Национальная сборная Украины - UA-футбол
Чемпионат мира FIFA
Национальная сборная Украины Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры
08.02.2010
понедельник
17:51
Маркевич про Капелло, спаринги та планку збірної
Рейтинг публикации

Привітання Капелло

У Варшаві побачився із Фабіо Капелло. Він мене привітав із призначенням тренером збірної. В цього фахівця я колись був на стажуванні. Було приємно з ним побачитися ще раз.

На жеребкуванні відбірного турніру ми були в ролі спостерігачів. В нас найближчі два роки будуть інші клопоти, аніж у інших команд. До Євро нам потрібно готуватися в товариських іграх. В кожній справі є свої плюси і мінуси. Так само і в нашій ситуації. Над нами не тяжітиме відповідальність за результат, хоча потрібно виходити і грати на перемогу в кожній товариській грі. Але мене найбільше цікавить якість гри. На перший план ми завжди ставимо саму гру. В «Металісті» не раз повторюю своїм футболістам те, що вони, виходячи на футбольне поле, повинні думати не за результат, а за якість своєї гри. Буде якість – результат не забариться.

Спаринг-партнери не погані

Спаринг-партнерів збірній шукали ще до мого затвердження. Повинен визнати, суперників підібрали не поганих. Алжир і Гана – учасники чемпіонату світу. В чемпіонаті Африки ці збірні не погано виступили. Обидві команди укомплектовані непоганими футболістами із хороших команд. Збірна Норвегії також хороший суперник. Зрештою, добре що гратимемо два матчі на виїзді. Збірну Голландії представляти не потрібно. З поляками теж буде хороший спаринг. Вважаю, що цього року в нас будуть не погані спаринг-партнери.

Планка для збірної

Часто в мене питають чи не зависоко піднята планка для збірної – перемогти на Євро-2012. Ні, не зависоко. Якраз нормально. На Євро приїдуть ще 15 збірних із таким же завданням – перемогти. В іншому випадку сенсу їхати на турнір, не має. Наші футболісти повинні повірити у реальність виконання цього завдання, замислитися про свою гру. Подумати, чи правильно вони готуються до гри, як виконують тренерські вказівки, як відпочивають. Порядок б’є клас. Лише за умови дисципліни, у нас буде сильна команда.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Турнир
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com