Вчинок, аналогічний тому, що зробив Шевченко, викликав би в Італії потужну дискусію


Рішення капітана збірної України піти без дозволу з поля викликало негативну реакцію фанів України

Вчинок, аналогічний тому, що зробив Шевченко, викликав би в Італії потужну дискусію


Збірна України з футболу поступилась із рахунком 0-1 в товариському матчі команді Македонії у Скоп'є.

Негативною кульманацією матчу став епізод, коли після зіткнення з одним із македонських гравців наприкінці першого тайму капітан збірної України Андрій Шевченко зняв футболку і без попередження та рішення тренерів пішов з поля.

Зіткнення, що сталось між Шевченком та макендоцем Стояновські, фахівці називають нормальним ігровим епізодом без зумисної жорсткості. Як виявилось після огляду Шевченка в міланській лікарні Фатебенефрателлі, серйозних ушкоджень обличчя нападник в зіткненні не отримав.

Водночас рішення капітана збірної України піти без дозволу з поля, коли команда програвала з рахунком 0-1, викликало бурхливо негативну реакцію фанів України, багато з яких говорять про неприпустимість такої поведінки Андрія Шевченка.

Випадок в Македонії став другим епізодом суперечливої поведінки зірки українського футболу. У відбірковому турнірі чеміпонату Європи Шевченко різко негативно відреагував на рішення Леоніда Буряка замінити нападника, який не відрізнявся активністю в матчі з іспанцями.

Шевченку також закидали, що у вирішальних матчах відбіркового циклу його млява гра у збірній контрастувала із блискучими діями за Мілан. Після переможного голу у фіналі Ліги чемпіонів у складі Мілана Шевченко говорив, що його мрія здійснилася, і тоді також оглядачів здивував його жест, коли, махнувши рукою, він сказав, що лише Перст Божий допоможе Україні потрапити на важливий турнір.

Попри ці епізоди, Шевченко вважається одним з головних символів України за кордоном. В багатьох інтерв'ю Андрій говорив про свою вірність Україні, а нещодавно на запитання, чи був його гол у ворота Депортіво одним з найкращих за всю кар'єру, українець відповів, що забив за національну команду і гарніші голи.

Італійські оглядачі зазначають, що вчинок Шевченка міг би спричинити потужну дискусію про вірність футболіста національним кольорам, якби такий вчинок здійснив хтось з гравців зібрної Італії.

Водночас у Федерації футболу України вважають цей епізод поодиноким моментом і не говорять про дисциплінарне покарання футболіста, який і далі лишається єдиною надією українського футболу.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус