У Львові не буде футбольної академії "Шахтаря". 18-03-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
18.03.2011
пятница
15:47
 У Львові не буде футбольної академії "Шахтаря"
Рейтинг публикации

Услід за футболістами львівських "Карпат "болючого удару по самолюбству "Шахтаря"завдала місцева влада. Чиновники відмовили донецькому клубові звести у Львові футбольну академію.

Цього разу, на відміну від побудови у Львові "динамівської" дитячої "школи Олега Лужного", минулося газ конфліктів. Гірники, як запевнив гендиректор донецького клубу Сергій Палкін, не здійматимуть після тієї відмови зайвого шуму і відмовляються від своїх планів щодо Львова.

"Торішнього березня ми задекларували свій намір створити у Львові дитячо-юнацьку футбольну школу, — каже "Експресу" Сергій Палкін. — Ми були тут, вели перемовини з представниками місцевої влади й побачили розуміння. Адже наша ідея — це передовсім соціальний проект, ми хотіли забрати дітей із вулиці, дати їм пристойні умови і навчити грати у футбол. На цей проект готові були витратити понад 10 мільйонів доларів. А бізнес на такому — це дуже далека перспектива. Адже, аби виростити конкурентоздатного футболіста, треба щонайменше десять років.

Нас запевнили, що все буде гаразд, що почали готувати документацію і навіть знайшли відповідну земельну ділянку для футбольної академії. Потім справа, з незрозумілих причин, завмерла. Ми пробували зрушити її з місця, але влада Львова відмовилась виділяти нам землю. Шкода, адже Західна Україна — це великий футбольний регіон нашої держави. За останні роки лише для "Шахтаря" вони виховали Тимощука, Чигринського, Шуста, Кобіна, Єзерського, Іщенка, Вірта. Я вже не кажу про інші клуби, де успішно грають вихованці галицького футболу".

Та деякі депутати Львівської міської ради виявилися не в курсі справи. "Звідки у вас така інформація?" — недовірливо перепитували вони. Але коли чули у відповідь прізвище Палкін, перепрошували, мовляв, нічого про це не знаємо. Коментар погодився дати лише Володимир Гірняк, член комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку міськради.

"Про цей конфуз варто спитати "Свободу", яка проголосувала "проти". Спочатку ми надавали земельну ділянку комунальному підприємству "Спортресурс", знаючи, що вона буде для футбольної школи "Шахтаря", — пояснює пан Гірняк. — Ще тоді я запитував, чи не хочуть інші клуби, зокрема наші "Карпати" узяти участь у конкурсі. Якщо б "Карпати" відмовилися від спорудження школи, я б проголосував за те, щоб надати її "Шахтареві". Чому тоді це питання лобіювало керівництво міста, а нині курс кардинально змінився, хоча мер той самий, мені невідомо".

В управлінні природних ресурсів і регулювання земельних відносин Львівської міськради "Експресу" повідомили, що підготували всі необхідні документи та проект ухвали сесії, завізували і скерували папери щодо виділення землі під академію у сесійну залу. Тут іронічно посміхаються, мовляв, депутати — нормальні люди. Не проголосували за це питання першого разу, проголосують другого.

Чимало членів депутатського корпусу також зберігають певний оптимізм. Вони вважають за потрібне довести ті 10 гектарів у Рясному до пуття. А опісля запросити до конкурсу "Карпати", київське "Динамо" і "Шахтар". Та на чемпіонів України, видається, розраховувати вже не варто.

"Ми більше не намагатимемось просунути наш проект у Львові, — підсумовує Сергій Палкін. — Цю академію, вочевидь, зведемо в Донецьку. Тут у нас не повинно виникати таких непорозумінь. Наразі "Шахтар" має сім дитячих академій, де навчається близько тисячі дітей, — чотири в Донецьку і по одній у Кривому Розі, Маріуполі та Єнакієвому. Тепер у Донецьку матимемо п'ять дитячих шкіл".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Галичина спортивна
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com