Вихід програми Профутбол на 2+2 у неділю не відбудеться. 21-02-2014 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
UA-Футбол
21.02.2014
пятница
18:12
Вихід програми Профутбол на 2+2 у неділю не відбудеться
Рейтинг публикации

На своїй офіційній сторінці у фейсбуку програма "Профутбол", яка виходить на канал 2+2, звернулася до глядачів з повідомленням про відміну своєї аналітичної пограми, вихід якої планувався на неділю.

"Дорогі глядачі! У зв'язку з тим, що Україна переживає трагічні часи, на нашій землі проливається кров та сльози, ми не можемо виходити в студію "Профутболу" і обговорювати футбольні поєдинки. Ми так само висловлюємо співчуття рідним загиблих, ми так само не байдужі і переживаємо за майбутнє. Тому, ефіру нашої програми 23 лютого не буде. Сподіваємось, що початок весни ознаменується миром, спокоєм та початком Чемпіонату України з футболу. Вже тоді ми побачимось з вами і у студії "Профутболу"! Бережіть себе!", - говориться у заяві.

Раніше, відповідну заяву також зробили канали "Футбол 1/ Футбол /2", які скасували ряд передач в зв'язку з ситуацією в країні.

Нагадаємо, що вже декілька місяців в Україні продовжуються акції протесту проти режиму діючої влади. На цьому тижні пройшла чергова ескалація конфлікту, внаслідок якої загинули десятки людей. а сотні отримали поранення.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]